NIH nagradza $4.1M dotację badać nowych sposoby dla taktować cynaderek kamienie

W Stany Zjednoczone, jeden w 10 mężczyzna i jeden w 14 kobietach mieliśmy cynaderki kamień. Jeśli cynaderki kamień jest zbyt wielki przechodzić samodzielnie traktowanie przepisujący jest zazwyczaj obfitością fluidy i środki przeciwbólowi podczas gdy pozwalać je przechodzić przez okres kilka dni. Jeremy Brown, M.D, profesor nadzwyczajny przeciwawaryjna medycyna przy Uniwersyteckimi naukami., George Washington zdrowie i szkoły medycznej, otrzymywał dotację która idealnie d ten ampuły grupie pacjenci rosnąco więcej opcjom z komplikacjami mniej. (GW)

Brown otrzymywał czteroletniego, $4.198.046 spółdzielni zgody badawczego projekta dotację od Krajowych instytutów zdrowie i Krajowego instytut, cukrzyce i choroby Trawienne i cynaderki badać nowych sposoby taktować cynaderek kamienie. (NIH) Jego badawczy projekt, utytułowana "centrum nauka Tamsulosin dla Ureteral kamieni w Przeciwawaryjnym dziale," zapisuje się pacjentów z cynaderek kamieniami w trzy Przeciwawaryjnych działach (EDs) wliczając ED i randomizuje one, przy GW, aktywny lekarstwo dzwoniący Tamsulosin lub placebo lub.

Oryginalnie zostać zainteresowanym w to" powiedziałem Brown. "ponieważ zobaczyłem Tamsulosin używam niektóre urologami," "uświadamiałem sobie mnie właściwie no studiowałem w rygorystycznym sposobie."

Brown zaczynał studiujący skutki Tamsulosin jako traktowanie opcja dla cynaderek kamieni z na małą skalę nauką przy GW fundującym NIH. Po tym jak pomyślny ukończenie ten nauka, Brown przedkładał propozycję dla wielkiej nauki która zawrzeć dodatkowych EDs. Trzy EDs zawierać w nauce są tamto GW uniwersytet pensylwanii i uniwersytet Pittsburgh. Pacjenci które przedstawiają z cynaderek kamieniami otrzymywają zwykłego traktowanie, wtedy pytają -, - i bólowi lekarstwa, CT obrazy cyfrowi i fluidy jeżeli polubili zapisującym się w nauce. Jeżeli zapisujący się w dwoistej niewidomej nauce, przypadkowo wyznaczają otrzymywać Tamsulosin lub placebo lub. Brown i jego zespół badaniowy wtedy dzwonimy sprawdzać up na pacjencie podczas pierwszy miesiąca i po trzy miesięcy ustalać i szybko przechodził kamień. czy, jak jakaś komplikacje

Brown wiar traktowanie z Tamsulosin może pomagać pacjentów przechodzić ich cynaderki kamienie szybkich i z mniej komplikacjami.

"Pod względem pacjenta był najlepszy skrzynki scenariusz że ten lekarstwo pomaga dostawać cynaderek kamienie out sooner, więc są z bólowy szybkiego i z komplikacjami mniej," powiedział Brown. Ten sposób, mogą dostawać z bólowych lekarstw i dostawać z powrotem normalny utrzymanie. ", które są zazwyczaj zupełnie silni,"

Źródła GW szkoła medyczna i zdrowie nauki

Advertisement