HHS, SJHH wodowanie integrował radiologię i Jądrowego medycyny oceny środowiska projekt pilotażowego

Zintegrowany dział diagnostyk usługa przy Hamilton zdrowie naukami (HHS) i St. Joseph opieka zdrowotna Hamilton (SJHH) ogłaszał dzisiaj że ja wszczyna i Jądrowego medycyny oceny środowiska projekt pilotażowego szeroką, zintegrowaną.

Projektów pilotażowych aport uprawomocniać zapewnienie jakości, ulepszenie i współpracę, programują dla radiologii, jądrowej medycyny i cząsteczkowego zobrazowania przez trzy/HHS'S kampusy i przy SJHH. Pilot celuje w pełni automatyzującym i adoptuje wśród uczestniczyć lekarzów, actionable.

HHS i SJHH przyłączają się z mcMaster uniwersyteta fakultetem zdrowie nauki (mcMaster). Wpólnie, słuzyć populaci nad 2,3 milion przez 9 kampusów i nad, 60 wysoce specjalizującymi się radiologami i jądrowymi medycyna lekarzami.

HHS i SJHH wybierający pilotować Rzeczywistą Medical świadomą oceny środowiska oprogramowania platformę, diaShare™ ilość, w poparciu dla projektów pilotażowych cele.

Dr. Naveen Parasu, Pięcioliniowy radiolog i Oddziałowy zapewnienie jakości koordynator przy Juravinski nowotworem i szpitalem, Centre, i profesor nadzwyczajny przy mcMaster, powiedział: "byliśmy przyglądający dla rozwiązania który automatyzował istniejących i nowych QA obieg, i integrujemy one płynnie w nasz miarowych reportaży obieg z nasz GE PACS. Także chcieliśmy pojedynczego widok nasz QA aktywność przez wszystko nasz kampusy. W końcu, równa ważność byli analityka które pozwolą my brać akcję znacząco ulepszać ilość opieka dostarczamy."

"Nasz cel końcowy jest ustanawiać szerokiego Diagnostycznego usługa lekarza zapewnienia jakości program który ulepsza ilość, przyczynia się i. medyczne i cząsteczkowe Hamilton zobrazowanie usługa Oba organizacje obejmowali kulturę cierpliwy bezpieczeństwo i ciągły ilości ulepszenie; widziimy ten QA pilota jako kolejny krok w nasz ilości podróży, powiedzieliśmy David Wormald", Zintegrowana Pomocnicza rozpusta - prezydent Diagnostyczne usługa i Medyczna Diagnostyczna jednostka. 

Ian Maynard, CEO i współfundator dodający, Rzeczywisty Medyczny, platforma, "Nasz zapewnienia jakości, ulepszenia i współpracy, znamiennie ulepsza na tradycyjnych podejścia które są karni, non-anonymized i integrujący w radiologów normalnych typowo, obieg i diagnostycznych systemów. ocena środowiska,  Gdy robi prawidłowo, zapewnienie jakości może robić bezszwowy aspekt normalny obieg lekarzi i pacjenci, na pożytek organizacj wymagać, słuzyć.  Jestem ufnym HHS i SJHH widzii olbrzymich rezultaty z nasz nowatorską platformą w poparciu dla ich oddanie ciągły ilości ulepszenie."

ŹRÓDŁO czas rzeczywisty Medyczny

Advertisement