Punkty widzenia: GOP atak na Medicare, Medicaid mógł krzywdzić krytycznych programy; Mówi Obama powtarza jego przechytrza na opiece zdrowotnej

New York Times: Opiek Zdrowotnych zatytułowania
Zjazdowi republikanie nalegają że duzi cięcia Medicare i Medicaid byli na stole w negocjacjach nad dzwoniącą fiskalną falezą deficytową redukcją i. Że postawa jest w dużym stopniu ruchem politycznym przeciw dwa programom które byli krytyczni jawna opieka społeczna dla past półwiecza, (11/28).

The Washington Post: Faleza Ich Swój Wybierać
Z układem scalonym na jego naramienny wielkim niż jego marginesem zwycięstwa, Barack Obama zbliża się jego drugi termin replikować błąd jego pierwszy. Wtedy jego przechytrza zaangażowaną opiekę zdrowotną -- rozszerzać zatytułowanie stan kosztem ekonomicznego przyrosta. Teraz szuka innego przypływ statism, powiększanie porcja ordynarny produkt krajowy chwycił rzędem i wydawał polityka. Okazja jest misnamed "fiskalnym falezą," właściwy imię dla którego jest: demokratycznego przyjęcia agenda (George F. , 11/28).

Wall Street Journal: Kontury budżet transakcja Są Oczywiści
Drugi termin uwypukla nowego, fiscally odpowiedzialnego Barack Obama? Znamy wkrótce dosyć. Istny wydatki ograniczenie musi wymagać zmiany zatytułowania i inni obowiązkowi programy wraz z zapłatami odsetek, () zawiera 64 procentu ten roku budżet. które Ale Biały dom mówi ono no considering jakaś ubezpieczenie społeczne reform, oferował trochę w sposobie dylematy dla Medicare, i teraz zmieniają znaleziska (Karl Rove, 11/28). które krzykliwie przeciwstawiają jakaś zatytułowanie swój zrzeszeniowi i liberalni grupa nacisku sojusznicy

Czasopismo AMA: Kluczowy decyzi krosienko Dla stanów O opieki zdrowotnej prawie
Ubezpieczenie zdrowotne wymiany, w wiele sposobach, zostać bliskoznacznymi z "Obamacare" w poziom krajowy debatach. Osądzenia gubernatorzy i państwowe ciała ustawodawcze o czy iść naprzód z one są naprawdę znaczącymi ones w praktycznych i politycznych terminach. Opcja bieg federalny wymienia w stanach które odmawiają tworzyć one samodzielnie, jakkolwiek, zapewnia fallback dla jednostek i małych biznesów. Ale bez taki fallback dla Medicaid ekspansi są w rzeczywistości daleko wielcy konsekwencje dla konsumentów, szpitale i pracownicy służby zdrowia w stanach które decydują no uczestniczyć, (Larry Levitt, 11/28).

Denwerska poczta: Majcheru szok Na Medicaid kosztach
Jeżeli ty znasz cokolwiek o budżecie państwowym, ja jest prawdopodobnie że tam  no jest wiązka ekstra pieniądze lying on the beach wokoło. Ty można nawet pamiętać uniwersyteta Denver raport w zeszłym roku że powiedział izolacja dochody znaczył Kolorado będzie niezdolny płacić dla Medicaid, szkół państwowych i więzień, 2025. Co jest dlaczego niedawny Kaiser Rodzinny Fundacyjny kosztorys że rozszerzać Medicaid w Kolorado pod Obamacare mógł kosztować stan równie dużo gdy $858 milion nad następnymi 10 rok muszą dawać wszystko my fermacie (11/29).

Arizona republika: Gubernator Wybiera strach Nad Niedrogą opieką zdrowotną
Politycy przeciwstawiający Niedroga opieka Postępują, "Obamacare," rozumieją, wszystkie dla braka rozsądni argumenty. że strach jest potężnym politycznym medycyną Niestety, strach taktyki są złe dla twój zdrowie. Gov. Jan piwowar udowadniał mnie Środa z jej decyzją no ustanawiać stanów zdrowie wymiany, pozwala rzędu federalnego w ten sposób zamiast (E.J. Montini, 11/29).

WBUR: Cognoscenti: Małoznany zaopatrzenie Który Mógł Mieć Dużego, Złego wpływ, Obamacare
Przechodzić przez Kendall kwadrata jeden można nigdy dostawać sens badania medyczne iść dalej tutaj innowacja i. Ale gdy mój Ja i partner biznesowy zakładaliśmy Semprus biologie, urządzenie medyczne firma, podejrzenie ja był miejscem być. Ja obracał out być jeden nasz najlepszy decyzje. W Kendall, nasz sąsiad są niektóre mądrze ludzie w świacie -- nowatorskie firmy które, czyj produkty tworzą lepszy chorobę detekcyjną i i terapie pomagają taktować torbielową łykowatość, nowotwór, cukrzyce i wiele inne zagrażający życiu choroby. …, labs Ale firmy… tamto które brać się do dużo today twardzi problemy medyczni, stawiają czoło zniechęcającego zagrożenie który może dobrze dusić ten transfer technologii i innowację () -- prawdziwy tik nasz przemysł (David Lucchino, 11/29).

Politykier: Pomoc Medicare Prosperować Pod ACA
Tutaj są fact. Medicare wydaje na beneficjenta, dla past dwie dekady przed 2008, wzrastał dużo bardziej niż inflacja, ogólnie, rok i rok wewnątrz out. Przyrost był równie dużo jak 7 procentów w 2006 i zostających nad 5 procentów przez 2008. Że tempo, łączący z narastającą starszą populacją, żlobił program długookresowe pieniężne perspektywy. Ale zaczynający w 2010 po tym jak przejście Niedrogi opieka akt trend zmieniał dramatycznie. Na capita wydatki posuwających się wolno pod 4 procentami w 2010 i był pod 3 procentami ever since. Dzisiaj, Medicare przeciwstawia się przepowiednie nonpartisan Zjazdowym budżeta biurem (ryps. Joe Courtney, Conn 11/28.,).

New England Journal medycyna: Następstwa 2012 wybory dla opieki zdrowotnej -- Wyborcy Perspektywiczni
Teraz gdy wybory jest, analizowaliśmy pasmo przedwyborczy i wybory wybory jako część Robert Johnson Drewnianego Fundacyjnego projekta. … Jak oczekiwać no był odgórnego zagadnienia ale był znacząco jeden w ten zamkniętym wybory, opieka zdrowotna. … wyborcy zobaczyli prezydenta Obama jako lepszy niż gubernator Mitt Romney Republikański kandydat, przy obchodzić się sprawy kluczowe w opiece zdrowotnej i Medicare. Jakkolwiek prezydenta prowadzenie w obchodzić się opiekę zdrowotną no był równie wielki jak tamto trzymających Demokratycznymi kandyday na prezydenta w poprzedzających trzy wyborach (Robert J. Blendon, John M Benson i Amanda Brulé., 11/29).

USA Today: Kontrola Urodzin pigułki propozycja Łatwa brać
W kraju, ja jest pożytecznie szukał sposoby robić kontrola urodzin dostępna. dokąd prawie jest niezamierzona połówka brzemienność i alarmuje 7 procentów wieki dojrzewania dostaje ciężarnymi To jest, eliminujący potrzebę dla recept. czemu robi z swój rekomendacją stawiać kontrola urodzin pigułki na aptek półkach ten miesiąc naród wiodąca grupa położnicy i gynecologists … Ale poza nauki kłamstwo kilka drażliwe kwestie które robią ten decyzi więcej kompleksowi (11/28).

USA Today: Kontrowanie widok: Robi pigułce Dostępna
Antykoncepcja jest istotna kobiet zdrowie, i ulepszający dostęp jest krytyczny. Usa kontynuuje mieć jeden wysocy niezamierzoni ciążowi tempa wśród krajów rozwiniętych. … Tam  są wiele powody dla nasz wysokiego niezamierzonego ciążowego tempa. Dostęp i koszt jesteśmy dwa pospolitymi powodami dlaczego kobiety no używają antykoncepci lub no używają go sporadycznie. Próbować dostawać recepturowego odnowienie -- lub dostawać apteka lub lekarka wcale -- może być trudny dla wiele kobiet. Pięćdziesiąt rok jest powszechnie używany antykoncepcyjny w Ameryka po tym jak swój debiut kontrola urodzin pigułka. Ja jest także jeden studiujący leki w świacie. Żadny lek, recepturowy lub bez recepty, jest bez ryzyka. Jakkolwiek dane wyraźnie pokazują że oralni antykoncepcyjny są bezpieczni dla większości kobiety (Dr. James T. Breeden, 11/28).

Los Angeles Times: Utrzymuje stan Z Mój talerza
Wchodzić do łasowanie sezon, czas gdy piec towary pojawiać się na kontuarach przy pracy, rodzin, przyjaciół spotkaniem i i cieszyć się dobrego jedzenie i dobrą firmy. i podnosić szkło Ale w tym roku, nasz odpust jest prawdopodobny być brzemienny 11/29)., gdy rząd kontynuuje swój intruzję w co pić i jeść wybieramy (Julie Gunlock,


http://www.kaiserhealthnews.orgTen artykuł przedrukowywał od kaiserhealthnews.org z pozwoleniem od Henry J. Kaiser rodziny podstawy. Kaiser zdrowie wiadomość, editorially niezależny serwis wiadomości, jest programem Kaiser Rodzinna podstawa, nonpartisan opieki zdrowotnej polisy organizacja badawcza unaffiliated z Kaiser Permanente.

 

Advertisement