Niepotrzebni strachy łączyli dotkliwość autyzmów objawy w dzieciach

Najwięcej ludzi znają kiedy być przestraszeni, kiedy i ja jest ok uspokajać puszek.

Ale nowy badanie na autyzmu pokazuje że dzieci z diagnozy walką pozwalać iść starzy, przestarzali strachy. Znamiennie Brigham Młoda Uniwersytecka nauka zakłada że ten sztywno fearfulness łączy dotkliwość klasyczni objawy autyzm, tak jak częstotliwi ruchy i opór zmiana.

Diagnozował z autyzmem nowe badanie główne atrakcje potrzeba pomagać dzieci robić emocjonalnym przemianom - szczególnie gdy rozdający z ich strachami.

Ludzie z autyzmem prawdopodobnym no doświadczają ich światu w ten sam sposobie lub no rozumieją, "" powiedział Mikle południe, psychologia profesora i wiodącego autora nauka, przy BYU. "Ponieważ no mogą zmieniać reguły w ich mózg, i często no znają czego oczekiwać od ich środowiska, my potrzebują pomagać one planować naprzód dla czego oczekiwać."

W ich nauce, południe, dwa jego licencjata neuroscience ucznie rekrutujący 30 dzieci diagnozujących z autyzmem uczestniczyć w eksperymencie i 29. - Tiffani newton i Paul podkomorzy - Po widzieć wizualną wskazówkę lubi żółtą kartkę uczestnicy czuł nieszkodliwego ale zaskakującego chuch powietrze pod ich podbródkami.

Sposób przez eksperymentu warunki zmieniał tak, że różny kolor poprzedzał chuch powietrze. Badacze mierzyli uczestnik skóry odpowiedź widzieć jeżeli ich układ nerwowy zauważał zmianę i znał co przychodził.

"Typowi dzieciaki uczą się szybko przewidywać zasadzonego na nowym kolorze zamiast stary jeden," Południe powiedział. "Ja bierze dużo uczyć się robić zmianie długi dla dzieci z autyzmem."

Ilość czasu ono wziąć gasić oryginalnego strach korelującego z dotkliwością znamię objawy autyzm.

Południe powiedział. "widziimy silnego związek między niepokojem i powtórkowymi zachowaniami," "łączymy objawy używać diagnozować autyzm z emocj szykanami zazwyczaj rozważać jako klasyczny objaw autyzm."

Uporczywość niepotrzebni strachy jest szkodliwa fizyczni zdrowie. Podwyższoni hormonów poziomy podtrzymujący przez czas które pomagają my w faktycznym walki lub lota scenariuszu powodują szkodę mózg i ciało jeżeli.

I rodziny które uczestniczą w ogólnospołecznych umiejętności grupach organizowali południe i jego uczniami mogą odnosić sie nowi znalezienia.

"W opowiadać rodzice, słuchamy że żyć z klasycznymi objawami autyzm jest jeden rzeczą, ale rozdawać z ich children zmartwieniami cały czas jest wielkim wyzwaniem," Południe powiedział. "Ja no może być zupełnie oddzielnego kierunku studiować ich niepokój ponieważ ono teraz pojawiać się odnosić sie."

Źródło: Brigham potomstwa Uniwersyteccy

Advertisement