Dowiezienia niedożywianie w politycznego światło reflektorów

"Najwięcej ludzi myśli niedożywiania są wszystko o no mieć dosyć jedzenia jeść jakby lub dobra jedzenie dosyć," ale podczas gdy "jego jest dużym częścią opowieść… [t] tam  są wiele inni połączenia w łańcuchu," Lawrance Haddad, dyrektor instytut rozwojów studia, pisze w BBC magazynu opinii kawałku. "W ten sposób rozdawać z niedożywianiem znaczy załatwiać wszystkie połączenia w łańcuchu -- jedzenie, zdrowie, sanacja, woda i opieka," twierdzi. "znamy że handwashing z mydlanymi pomocami zapobiega biegunkę. Znamy to zwiększa odżywka nabór dla tamto z niska jakość dietami fortyfikować mąkę i sól z kluczowymi witaminami i kopalinami. Znamy go" kontynuujemy. że deworming ulepsza odżywki absorbowanie żyłką,

W ten sposób okropna opłata drogowa jeżeli znamy przyczyny niedożywianie ja wywrzeje na ludziach i na societies, i co robić o nim zastanawiać się" Haddad "możemy, then" piszemy, dodający, główny powód jesteśmy "dlaczego ono jest w ten sposób wytrwały, "że niedożywianie jest niewidzialnym kryzysem. Kontynuuje, "Zasadniczo robić odżywianiu widoczny musi my, musimy pomagać rzędy zostać wyczulonymi i musimy znajdować sposoby postępować w koncercie dla odżywiania. Ostatecznie dostawać politycznymi o niedożywianie redukci musimy." Haddad daje przykładom niektóre kraje które robili to, i pisze że dwuletni Ważyć W górę odżywianie ruchu "prowadzi sposób" i "zaczyna robić różnicie polisy, główkowanie i wydatki." (słońce) Wnioskuje, "Tam  są wokoło 170 milion młode dzieci które są niedożyweni, i tam  są jeszcze więcej dorosłych które cierpią od okropnego spadku niedożywianie w ich swój życiach wcześnie. Ale możemy eliminować niedożywianie w 20 rok. Naprawdę wierzę to z wszystkie mój kierowym" (11/29).


http://www.kaiserhealthnews.orgTen artykuł przedrukowywał od kaiserhealthnews.org z pozwoleniem od Henry J. Kaiser rodziny podstawy. Kaiser zdrowie wiadomość, editorially niezależny serwis wiadomości, jest programem Kaiser Rodzinna podstawa, nonpartisan opieki zdrowotnej polisy organizacja badawcza unaffiliated z Kaiser Permanente.

 

Advertisement