Punkty widzenia: Królicy fiskalnej falezy" końcówka usprawiedliwia sposoby? ; Zmniejszający się rząd pod jakaś planem; Niewłaściwie wprawiać w zakłopotanie Asperger's z chorobą psychiczną

Czasopismo AMA: Unoszący Na krawędzi Fiskalna faleza
Ja jest trzeci tygodniem Grudzień, i wszystko Waszyngton skupia się dalej czy kraj spada z "fiskalnej falezy" ono budował dla ja. … Jak Styczeń 1, lekarz opłaty dla taktować Medicare pacjentów planuje dla ogólnej redukci wokoło 27% w dodatku do 2% redukcją dla wszystkie usługa związany z Medicare pod sekwestrem. … Przy niektóre punktem iść zatrzymywać kopać puszka puszek i decydować kongres droga jak ono iść rozwiązywać podtrzymywalnego stopnia wzrostu dylemat ono tworzył dla ja; ale tam  jest żadny przejaw że ono jest mimo to przygotowywa robić w ten sposób. Pisałem w ten sposób wiele czasach o mój frustraci z niepowodzeniem bezpośrednio stawać twarzą w twarz ten zagadnienie wliczając kilka czasów w ten forum kongres, że zaczynam czuć jak łamany rejestr (Gail Wilensky, 12/18).

New York Times: Dylowy dylemat
Pierwszy rzeczy najpierw: tnące ubezpieczenie społeczne korzyści są okrutnym, głupim polisą, -- właśnie prawie równie głupi jak podnoszący Medicare elekcyjności wieka i okrutny. Ale czasem akceptować złe rzeczy w pogoni za wielkim celem musisz ty: zdrowie reforma musi zawierać jawną opcję -- cholery, ja musi iść prosto płatniczka -- ale wadliwa trasa ogólnoludzki sprawozdanie był lepszy niż wcale. Pytanie o ten wyłaniać się dylowy jest czy końcówka usprawiedliwia sposoby (Paul Krugman, 12/18).

Wall Street Journal: Zła budżet transakcja
Ja jest jasny obok teraz gdy budżet rozmowy są dryfujące w znany Waszyngtońskim kierunku drearily: Podatku i wydatków wzrosty w zamian za obietnicę teraz, podatku i zatytułowania reforma opóźniona. … Nawet jeśli Mr. Obama ono zgadza się testowanie dla zamożnych Medicare odbiorców, to znaczy innego podatku wzrost jeżeli ono przychodzi w postaci premia wzrostów. Nikt to jest gdziekolwiek blisko do reform które można zwalniać tempo opieka zdrowotna wydatki, który zgadza się everyone jest dużym fiskalnym problemem (12/18).

New York Times: Do widzenia, rząd, Pod Either Fiskalny plan
Prawda jest że prezydent i Domowi republikanie my zgadzaliśmy się kurczyć się krytyczną część rząd swój mały w połowie wieku przynajmniej. … Niechętny podnosić podatki na klasie średniej mimo to niechętny ciąć głęboko w budżety dla prezydenta i jego doradców proponujących ubezpieczenia społecznego lub Medicare, ciący dyspozycyjną część budżet poświęcać everything oprócz obrony 1,7 procentu ekonomiczna wydajność 2022 i inni biura bezpieczeństwa, puszek od 3,1 procentów w zeszłym roku (Eduardo furtian, 12/18).

The Washington Post: Wprawiać w zakłopotanie Asperger's Z chorobą psychiczną I chorobą psychiczną Z złem,
Nasz spokojny underinformed, niespokojny zrozumienie choroba psychiczna, -- lub jakaś poznawcza lub neurologiczna różnica dla ten sprawy, -- sugeruje że no przychodziliśmy bardzo daleko… A well osoba no strzela wiązki 6 roczniaków, chociaż, i wymaga wolną wolę która no jestem właśnie pewny someone który postępował, był w jakaś kształcie ćwiczyć. podczas gdy wierzę w zle, od Chrześcijańskiej perspektywy, grzech gdy Lanza Mówić w ten sposób zobaczy jak "usprawiedliwiający" taki strasznych akty, ale dzwonić chorobę swój nowożytnym imieniem jest znacząco. Tak dużo ciężką pracę robić na wieloskładnikowych przodach, i (Melinda Henneberger, 12/18).

CNN: Dostaje Poważny O Umysłowej opiece zdrowotnej
Musimy być ostrożni no winić umysłowo - bolączki dla wszystkie przestępstw. Ale musimy także przygotowywający akceptować że można być sprawnie zapobiegać niektóre tragadiów jeżeli zrobiliśmy lepszy pracie czułość dla one. … studia pokazują że więcej niż 10 procentów dzieci w Stany Zjednoczone można korzystać od niektóre zdrowia psychicznego traktowania poniekąd. Najwięcej no dostają mnie. … Tam  jest niedobór zasoby i usługa dostępni słuzyć dzieci. Furthermore, brak koordynacja często zapobiega je ono używa efektywnie nawet gdy tamte zasoby istnieją, (Aaron E. Carroll, 12/18).

Reuters: Stany I ubezpieczenie zdrowotne wymiany
Reuters donosi ["Żadny szyldowy kongres znaczył ograniczać zdrowie wekslową dotację: CBO, Dec. 6 który "komplikować mógł" niedawny Zjazdowy budżeta biura list" wysiłki zatrzymywać Internal Revenue Service od narzucania "Obamacare's" pracodawca mandat polityczny w stanach które odmawiają uprawomocniać ubezpieczenie zdrowotne "wymiana."] " W rzeczywistości CBO'S list dewastuje IRS już słabą skrzynkę (Michael F. działo, 12/18).

New York Times Opinionator blog: Żywienioniowi pasy bezpieczeństwa
Zapomina fiskalną falezę: długo w międzyczasie spadaliśmy z zdrowie publiczne falezy. Potrzebujemy konsekwentne polisy które korzystają większość nasz mieszkanowie, nawet jeśli one kosztuje korporacja pieniądze. I pistolety są właśnie krwistym zdrowia publicznego groźbą iść praktycznie nieuregulowanymi. Do uniknięcia, chroniczna choroba -- ampuła zakres przynosił wokoło dietą -- jest teraz duży zabójca na planecie. Soda zabija więcej ludzi niż pistolety -- więcej ludzie niż samochodów wraki -- tylko less dramatycznie. Co potrzebujemy jest odpowiednikiem żywienioniowy pas bezpieczeństwa (Mark Bittman, 12/18).

Kansas City gwiazda: Najlepszy medycyna Dla Uzdrawiać KC Wellness plan
Choroba która nękał Kansas City pracownika wellness program rzekomo rozprzestrzeniał właśnie ale setkami pracownicy cici niewiele ludzi. Że zatrważająco możliwość wskazuje urząd miasta zawiera ogromną liczbę ludzie które próbowali gra Błękitnego krzyż Błękitną osłonę Kansas City system robić niektóre łatwemu pieniądze dla one i -- bez robić pracie potrzebującej dostawać zdrowy i szczerze zarabiać tamte nagrody (12/18).

Lund raport: Robić sensowi Z lek cen
Biorę leka generycznego żółta pigułka która produkuje dla dekad, kontrolny ciśnienie krwi, troszkę. Zaczynałem brać mnie długo przed dniem obracałem 65 które zdarzali się pokrywać się z początkami wielka recesja która efektywnie zmniejszał wartość nasz savings i nasz dom. … w wszystkie wstrząsie wciąż mój małą żółtą pigułkę tłumić przemoc ciśnienie krwi który po prostu odpowiadał w rodzaju wydarzenia dzień., Niektóre stabilność istniał mimo to w $4 miesiąca koloru żółtego pigułkach. Wtedy w zeszłym roku pójść jak zwykle podnosić up mój 90 dni dostawę i mówiłem jeden dzień apteka no miał go. Mówi co? Dlaczego mogłeś ty nie? (Bertha bednarz, 12/18).


http://www.kaiserhealthnews.orgTen artykuł przedrukowywał od kaiserhealthnews.org z pozwoleniem od Henry J. Kaiser rodziny podstawy. Kaiser zdrowie wiadomość, editorially niezależny serwis wiadomości, jest programem Kaiser Rodzinna podstawa, nonpartisan opieki zdrowotnej polisy organizacja badawcza unaffiliated z Kaiser Permanente.

 

Advertisement