Mówca no przewiduje wzrosta w Medicare elekcyjności wieku w tym roku

Wzgórze: Boehner: Dźwigania Medicare wiek Może Czekać Do W Przeszłym Roku
Kongres no potrzebuje podnosić Medicare elekcyjności wieka w tym roku, marszałek parlamentu John Boehner powiedział Wtorek. (Ohio) Podnosić elekcyjność wieka od 65 67 był na stole w wczesnych dług rozmowach i unosił się znowu, gdy Boehner Obama i prezydent szukaliśmy sposób unikać wyłania się fiskalną falezę. Republikanie nalegali wliczając Medicare. że wzrosty w podatków tempach muszą towarzyszący cięciami zatytułowanie programy, Ale Boehner's propozyci niedawni wezwania dla wysokich temp na podatnikach robi więcej niż $1 milion na rok i on, powiedzieli Wtorek który może podnosić Medicare wieka czekać na szerokiego pakunek podatku i zatytułowania reforma w przeszłym roku (piekarz. 12/18).

CQ healthBeat: Boehner Mówi Medicare elekcyjności wieka zagadnienie Może Czekać Do W Przeszłym Roku
Marszałek Parlamentu John A który, który no nalegał na podnosić Medicare elekcyjności wieka jako część fiskalnego faleza pakunku i zagadnienie mógł adresujący w przeszłym roku jako część wielkiego przeglądu zatytułowanie. Boehner wskazany Wtorek programuje. Przy ranek konferencją prasową Ohio republikanin pytał jak silnie czuje że Medicare elekcyjności wiek potrzebuje być częścią transakcja. Chociaż prezydent Barack Obama zabawiał pomysł podczas długu ograniczenia negocjacj w 2011, Demokraci w oba sala wyrażał silną opozycję zmiana nad ostatnie kilka tygodni. "Ten zagadnienie był na stole, z stołu, plecy na stole. Ja jest zagadnieniem dla dyskusi. Ale no wierzę mnie jestem zagadnienia którym z rozdający między teraz i końcówką rok musi," Boehner powiedziałem. Ja jest zagadnieniem, myśleć, jeżeli kongres był robić zatytułowanie reformie i podatek reformie w przeszłym roku, gdy wyobrażamy sobie" 12/18). ", jeżeli tam  jest zgoda który zagadnienie pewny będzie otwarty debata w ten kontekscie (Attias,


http://www.kaiserhealthnews.orgTen artykuł przedrukowywał od kaiserhealthnews.org z pozwoleniem od Henry J. Kaiser rodziny podstawy. Kaiser zdrowie wiadomość, editorially niezależny serwis wiadomości, jest programem Kaiser Rodzinna podstawa, nonpartisan opieki zdrowotnej polisy organizacja badawcza unaffiliated z Kaiser Permanente.

 

Advertisement