Psychiatra żąda medycznej marihuany niebezpiecznej dla traktowania psychiatryczni problemy

Używać medycznej marihuany taktować warunki tak jak niepokój i depresja jest niebezpieczny, żadny podstawę w nauki medyczne i mówi Dr., tymotka R, wybitny Tennessee psychiatra i konsultant. Jennings, centrum dla Doradzać i zdrowie zasobów w Edmonds, WA.

"Medyczna marihuana dla traktowania psychiatryczni problemy jest nie lepszy niż przepisujący papierosu dym fundy płuca choroba," pisze Dr. Jennings w niedawnym "wezwaniu akcja" Amerykański Psychiatryczny skojarzenie. Dr. Jennings chce APA przychodzić out w opozyci przepisywać marihuana dla psychiatrycznej choroby.

"psychiatria ustawia z unikalną sposobnością stać up opóźnionego chicanery promować jak i przeciwstawiać "medycyna" - medyczna marihuana," pisze Dr. Jennings. Tak daleko, 18 stanów i dystrykt kolumbii legalizowali marihuany dla medycznych uses. Referenda w Kolorado i Waszyngton nawet legalizowali rekreacyjnego marihuany use w tamte dwa stanach.

Dr. Jennings widzii promocję medyczna marihuana jako dziwactwo bez naukowej zasługi. Porównuje mnie archaiczna praktyka celowo krwawić pacjentów drenować daleko od "złych humory," once powszechnie akceptuję leczenia opóźniony udowadniający być niezwykle szkodliwy. Dr. Jennings chce APA potępiać medycznej marihuany jako traktowanie dla psychiatrycznej choroby, i koncesjonuje deski mówi że stan musi napiętnowanie jakaś lekarz który przepisuje je jak taki.

W jego liście APA, Dr. Jennings cytuje badanie seans który, który kojarzą z narosłym ryzykiem psychoza marihuanie, daleko od być pomocniczo albo nawet nieszkodliwa, i ono powoduje zmianom strukturalnym część mózg który zasila rezonerstwo i wysoką myśl. Dr. Jennings także wskazujący chemiczne analizy marihuana dymny seans że ja jest z natury toksyczny więcej parzysty, równy niż papierosu dym.

"APA musi adoptować Dr. Jennings' rekomendacje co do medycznej marihuany natychmiast," mówi Dr. Gregory Jantz założyciel i dyrektor centrum, mieszkaniowa traktowanie łatwość. "Wiele cierpień ludzie dalej one krzywdzą ones bardzo przypuszczają pomagać one - ich swój lekarki."

Źródło: Centrum dla Doradzać i zdrowie zasobów w Edmonds, WA

Advertisement