Rosja zatwierdza fzioMed's Oxiplex gel dla dolędźwiowego kręgosłupa operaci

fzioMed, prywatnie trzymająca urządzenie medyczne firma opierająca się w san luis Obispo, CA., zadawala ogłaszać zatwierdzenie Oxiplex w Rosja. Oxiplex jest nasiąkliwym, jasnym, viscoelastic gel który stosuje podczas dolędźwiowego kręgosłupa operaci natychmiast przed zdyszanym zamknięciem., Opierający się na cztery studiach wymaga więcej niż 500 pacjentów i prawie 10 rok benefitting więcej niż 300.000 pacjentów na zewnątrz Usa handlowy use, Oxiplex ono udowadniał być wydajnym chirurgicznie adjuvant który znamiennie zmniejsza skutki Nieudany Tylnej operaci syndrom (FBSS) tak jak noga ból i neurologiczni objawy po operacja. Dostępny w prawie 70 krajach wliczając tamto w Europejskim zjednoczeniu, Australia, Kanada, Brazylia, Meksyk, Południowy Korea i Rosja, teraz.

Po tym jak rygorystyczny proces w wielkim kraju w świacie Roszdravnadzor organ nadzoru zatwierdzał sprzedaż Oxiplex lekarzi tak, że pacjenci mogą doświadczać udokumentowane korzyści ten dodatek dolędźwiowego kręgosłupa operacja.

"Rosja przedstawia ogromną sposobność rozszerzać dostępność Oxiplex więcej niż 140 milionów ludzi dla fzioMed, dużo co doświadczenie ten sam zagadnienia którym robimy z plecy i nogi bólu opłatą dyska herniation," powiedział John Krelle, prezydent i dyrektor generalny fzioMed. "Rosyjscy pacjenci mogą teraz otrzymywać dodawać korzyści niscy bólowi wyniki i obniżony reoperation oszacowywa po dolędźwiowej operaci która przygląda się przeglądającą publikującą literaturę i bardziej niż 300.000 pacjentów na całym świecie demonstrowali dla więcej niż dekady."

Oxiplex no jest mimo to zatwierdza w Stany Zjednoczone pomimo demonstrować bezpieczeństwo i skuteczność w klinicznych studiach wymaga więcej niż 500 pacjentów. Mieszkaniec petycja pod 21 CFR 10,33 jest wciąż przeglądowa FDA.

Źródło: fzioMed

Advertisement