Sakralnego nerwu pobudzenia pomoce kierują dzieci z chronicznym incontinence

Incontinence jest typowo warunkiem kojarzącym z dorosłymi; jakkolwiek, wiele dzieci także one zmagają się z incontinence, kiszką lub oba - pęcherzowym. Po to, aby pomagać te dzieci przy Ogólnonarodowym Children szpitalem obracali przyrząd, lekarki, typowo używać w dorosłych pacjentach pomagać kierować dzieci z chronicznym incontinence.

Sakralnego nerwu stymulator jest chirurgicznie wszczepiającym przyrządem który kontrolować przepływ regulują kiszka mięśnie pomoce urethral zwieracz and/or. odchodowego i uryny (pęcherzowego) Implantacja przyrząd i trwający medyczny zarządzanie adresujemy komunikacyjnego problem między mózg i nerwami które kontrolna kiszka i pęcherzowa funkcja; jeżeli nerwy no komunikują stosownie mięśnie no mogą funkcjonować stosownie który prowadzi kontrolować problemy. Technika sakralny neuromodulation opiera się na łagodnych elektrycznych pulsach wysyłających przez małego drutu miednicowi nerwy które muszą stymulować mięśnie które no funkcjonują stosownie. (dołączającego elektryczny przyrząd)

Sakralnego nerwu pobudzenie jest obiecującym nowym leczniczym modalnością dla dzieci z incontinence. Dwustopniowa procedura wymaga próbną fazę podążać stałą implantacją elektryczny stymulator jeżeli pacjent pokazuje znaczącego ulepszenie w odchodowym and/or urinary incontinence podczas próbnej symulaci. Przyrząd używa jako ostateczność jeżeli pacjent próbował innych traktowania tak jak lekarstwa i behawioralna terapia. W dodatku do chirurgicznie implantacją, Ogólnonarodowi Children zapewniają medycznego zarządzanie od zintegrowanej drużyny specjaliści, wliczając pediatrycznych urologów, pediatryczni gastroenterologists i pediatryczni chirurdzy z unikalną wiedzą specjalistyczną z powikłanym motility wprowadzają nieporządek. Podczas gdy children few inni szpitale w Stany Zjednoczone oferują sakralnego neuromodulation opierającego się na podmiotowych kryteriach i klinicznych objawach, Ogólnonarodowi Children są jeden pierwszy instytucje konstruować ten terapię oceniać obiektywnych pęcherzowych i kiszki funkci studia oceniać traktowanie odpowiedź przed i po procedurą.

Steven Teich, MD, chirurg przy Ogólnonarodowym Children szpitalem, prowadzi chirurgicznie wysiłki dla sakralnego nerwu stymulatoru przy Ogólnonarodowymi Children i jest także ekspertem w polu chirurgicznie neurostimulator terapie. "stymulator chirurgicznie wszczepia pod skórą i łączy dwa elektrody umieszczał blisko tailbone," powiedział Teich Kliniczna operacja przy Ohio stanu kolegium medycyna profesor nadzwyczajny, także. "Ten przyrząd mówi mięśnie kiedy skracać, ostatecznie pomagać kontrola zdolność urinate lub mieć kiszka ruchu."

Dr. Teich pracuje blisko na ten próbie z jego kolegami w podziale Pediatryczna urologia przy Ogólnonarodowymi Children wliczając Seth Alpert, MD, uczęszczający pediatrycznego urologa i klinicznego asystenta profesora urologia przy Ohio stanu kolegium medycyna. "widziimy wiele dzieci z urinary incontinence, taktujemy i najwięcej odpowiadamy lekarstwo, and/or behawioralna modyfikacja," powiedział Dr. Alpert. "Jakkolwiek, mała liczba dzieci które są oporni te standardowe modalność mogą korzystać od sakralnego neuromodulation z incontinence i my zadawalamy być sprawnie oferować pomoc z te wymagającymi i trudnymi skrzynkami."

Pacemakers lub stymulatory, używają dla rok w dorosłych z incontinence problemami. Podczas gdy to jest nowy procedura w dzieciach i nastolatkach, lekarki przy Ogólnonarodowymi Children mówją wcześni rezultaty wszczepia cztery przyrządu do teraz są obiecujący.

"excited oferować ten technologię i posuwająca się naprzód terapii opcja dzieci które cierpią od chronicznego incontinence," powiedział Carlo Di Lorenzo, MD, szef Gastroenterology, Hepatology, odżywianie i profesor, przy Ogólnonarodowym Children szpitalem Kliniczne pediatrie przy Ohio stanu kolegium medycyna. "Ten terapia jest obiecującym traktowania opcją dla dzieci które no mieli sukcesu z lekarstwami i behawioralną terapią."

Źródło: Ogólnonarodowy Children szpital 

Advertisement