Breezing oferuje nowego przenośne urządzenie który może tropić jednostki metabolizm

Breezing, nowy rozpoczęcie opierający się na technologii rozwijać badaczami przy Arizona stanu uniwersytetem, oferuje światu pierwszy przenośne urządzenie który może tropić jednostki metabolizm i używać że informacja zapewniać dietę i ćwiczyć rekomendacje dla utrzymywać zdrowego ciężar lub dosięgać.

"rynek foluje przyrząda ten pomocy śladu ludzie ich ćwiczenie rutyny tak jak mily, biegał lub chodził, ale to jest pierwszy przenośne urządzenie który pozwala ludzi tropić znacząco składnika wszystko - ich swój metabolizm," powiedział i dyrektora przy ASU Biodesign instytutem NJ Tao, ASU centrum dla Biosensors i Bioelectronics.

Breezing jest sklejonym przyrządem który analizuje ekshalacje i transmituje ten informację zintegrowany app na przez Bluetooth pastylce lub telefonie komórkowym. Użytkownik może wtedy stosować że informacja dostosowywać diety lub ćwiczenia program przez app który pomaga dokonywać osobistych ciężarów cele.

Breezing pracuje przez "pośredniej kalorymetrii," uprzywilejowana pomiar metoda Amerykański Dietetyczny skojarzenie, światowa organizacja zdrowia i inne instytucje. Tradycyjni pośredni ciepłomierze są dużych rozmiarów, use, i zazwyczaj znajdują tylko w lekarek biurach. Breezing zamienia wszystkie który z prostym, handheld przyrządem opierającym się na nowatorskiej czujnik technologii.

Sedno technologia Breezing tworzył przy ASU i dalszy doskonalić ASU wiru firmą. NJ Tao, Erica Forzani, Francis Tsow i Xiaojun Xian, byli pracujący na technologii robić mu ścisły, krzepko i przyjazny dla użytkownika dla konsumentów.

"Z Breezing bierzemy coś który typowo był dostępny w zaawansowany sportów trenować laboranckim i robić mu dostępny anyone patrzeją zmieniać ich zachowania zostać zdrowym," powiedzieliśmy Erica Forzani, ASU profesora i zastępcy dyrektora centrum dla Biosensors i Bioelectronics przy ASU Biodesign instytutem. "W długoterminowym możemy nawet stosować ten ten sam technologię pomagać z zarządzaniem chroniczne choroby i zapobieganiem."

Breezing jest wszczynać przez crowdsourcing kampanii na Indiegogo wielka globalna crowdfunding platforma.

Źródło: Arizona stanu uniwersytet

Advertisement