Skojarzenie dla gerontologii w wykształceniu wyższe ogłasza nowych oficerów, kumpel i awardees,

Skojarzenie dla gerontologii w wykształceniu wyższe (AGHE) - edukacyjna gałąź Gerontologiczny społeczeństwo Ameryka - jest dumny ogłaszać oficerów, kumpel i awardees swój nowych wybierających.

Instalacja prezentacja nagrody i oficery zdarza się przy AGHE'S 39th corocznym spotkaniem i Edukacyjną przywódctwo konferencją bierze miejsce od Luty 28 Maszerować 3 przy Hilton St. Petersburg Bayfront w St. Petersburg, FL. Ten wydarzenie zapewnia forum dla profesjonalistów w polu starzenie się przedstawiać ich pracę i dzielić pomysły o edukacja i trening gerontologicznym i geriatrycznym. Wizyta www.aghe.org dla zupełnych szczegółów.

Oficery
Te jednostki są odpowiedzialne dla spraw zarządzanie i planowanie strategiczne dla organizaci.

Prezydent
Donna Wagner, PhD, Nowy - Mexico stanu uniwersytet

Podskarbi
Leland "Bert" Nawadnia, PhD, Virginia wspólnoty narodów uniwersytet

ampuła
Jenny Mendez, PhD, Wayne stanu uniwersytet
Pamela Elfenbein, PhD, Gainesville stanu szkoła wyższa

Kumpel
AGHE podobny status jest honorem który rozpoznaje znakomity przywódctwo w gerontologii, geriatrii edukaci i. dowiedzionymi uczonymi i pedagogami

Mary Cadogan, drPH, RN, CGNP, uniwersytet kalifornijski, Los Angeles
Gayle lala, PhD, Kansas stanu uniwersytet
Karen F. kopera-Frye, PhD, uniwersytet Luizjana przy Monroe
Sandra L. mcGuire, edD, RN, GNP, Lincoln pomnika uniwersytet
Margaret b. Neal, PhD, Portlandzki stanu uniwersytet
Cheryl Osborne, edD, MSN, Kalifornia stanu uniwersytet, Sacramento

Awardees
Clark Tibbitts nagroda
Przedstawiający Maria A. Bernard, MD, obywatela instytut na starzeniu się
Ten nagroda ustanawiał w 1980 rozpoznawać jednostki które robili znakomitym wkładom popieranie gerontologia jako pole nauka w instytucjach wykształcenie wyższe.

Hiram J. Friedsam mentorstwo nagroda
Przedstawiający Lesa Lorenzen Huber, PhD, Indiana uniwersytet
Ten nagroda, zwana dla znakomitego mentora w gerontologii, dać jednostka która przyczyniał się gerontologiczna edukacja przez doborowości w mentorstwie ucznie, fakultet i administratorzy.

Mildred M. Seltzer Odróżniający Usługowy rozpoznanie
Przedstawiający Alton Dubois, PhD, Concordia uniwersytet Chicago
Ten nagroda honoruje kolegów które są pobliskim emerytura lub ostatnio przechodzić na emeryturę. Odbiorcy są jednostkami które aktywnie wymagali w AGHE przez usługa na komitetach, gdy wybierający oficery, and/or provided przywódctwo w jeden AGHE'S fundujący projekty.

David A. Peterson gerontologii & geriatrii edukaci Najlepszy papier Tomowa nagroda
Przedstawiający Leslie Morgan, uniwersytet w maryland, Baltimore okręg administracyjny, dla "paradygmatów w gerontologii sala lekcyjnej: Związki i wyzwania Uczyć się"
Honorowo wzmianka dać Anabel Pelham, PhD, San Fransisco stanu uniwersytet, Donna Schafer, PhD, Krajowy skojarzenie Fachowi gerontolodzy; Pauline Abbott, edD, Fullerton i Carroll Estes, Kalifornia stanu uniwersytet, PhD, uniwersytet kalifornijski, San Fransisco, dla "Profesjonalizowywać gerontologię: Dlaczego AGHE Musi Akredytować gerontologia programy"
Purpose ten nagroda jest rozpoznawać doborowość w stypendium w akademickiej gerontologii w AGHE'S oficjalnym czasopiśmie, gerontologii & geriatrii edukaci.

Administracyjna przywódctwo nagroda
Przedstawia Judy L. Genshaft, PhD, uniwersytet Południowy Floryda Ten nagroda honoruje administratorów na AGHE członka kampusach które robili wyjątkowym wysiłkom w poparciu dla gerontologię lub geriatrii edukację.

Magistrant/magistrantka Papierowa nagroda
Przedstawia Kristen E. furtian, MS, uniwersyteta Massachusetts Boston dato che "LGBT starzenia się szkolenia", "Effectuate Pozytywną zmianę w Główny nurt starsza osoba usługodawcach?
Honorowo wzmianka dać Colleen R. Bennett, MS, uniwersytet w maryland, Baltimore okręg administracyjny, dla "Czego jest "radością" Dostawać Robić Z Nim? Lesbijki opieki Przyszłościowi koncerny i Popularni środki"
Ten nagroda uznaje doborowość w akademickiej pracie prowadzącej AGHE corocznego spotkania ucznia osobą obecną.

na pół etatu fakultetu rozpoznanie
Przedstawiający David b. Oliver, PhD, uniwersytet Kolumbia
Ten nagroda formalnie rozpoznaje wkłady na pół etatu and/or dodatek fakultet dla ich wkładów gerontologiczna edukacja przy AGHE członka instytucją.

Źródło: Gerontologiczny społeczeństwo Ameryka

Advertisement