Y promocj nowy program zdrowotny celuje cukrzyce

YMCAs posuwa się naprzód program z poparciem od ubezpieczających i pracodawc narodowo. Także w wiadomości wyrażają koncern o wzrasta kosztach prawdopodobnie towarzyszyć strzelistych chorob alzhaimera tempa, badacze.

Wall Street Journal: Y Bierze Na cukrzycach
Nowy program zdrowotny stacza się out przy YMCAs poprzez kraj pokazuje potencjał dostarczać ogólnonarodową opieki zdrowotnej interwencję dla opierającej się organizaci. Y cel jest cukrzycami. Badanie pokazywał że program może mieć dużego wpływ w zmniejszać padania cukrzyce., który łączy ćwiczenie, dieting i indywidualnego doradzać, Imponują badaniem, ubezpieczający i pracodawcy providing bezpośredniego finansowanie jako YMCA aport zapisywać się uczestników w programie i nakłaniać one dosięgać strata cele (Dooren, 2/14).

USA Today: Gdy Alzheimer tempo Wznosi się, koncern Wzrasta Nad kosztami
Pacjenci z Alzheimer i innymi formami demencja wyd trzy czasu bardziej na opiece zdrowotnej niż pacjenci z innymi typ illnesses skojarzeniowy mówją. Medicare pacjenci z Alzheimer i inne demencje wydawali $43.847 na opiece zdrowotnej i długookresowe opiek usługa, porównywać $13.879 wydający pacjentami bez tamte illnesses skojarzenie powiedzieli w 2012 raporcie. Dla rządowy opieka zdrowotna programuje już stawiający czoło ekonomiczny napięcie, te kosztorysy są zniechęcający, badacze i adwokaci mówją (Lloyd, 2/14).


http://www.kaiserhealthnews.orgTen artykuł przedrukowywał od kaiserhealthnews.org z pozwoleniem od Henry J. Kaiser rodziny podstawy. Kaiser zdrowie wiadomość, editorially niezależny serwis wiadomości, jest programem Kaiser Rodzinna podstawa, nonpartisan opieki zdrowotnej polisy organizacja badawcza unaffiliated z Kaiser Permanente.

 

Advertisement