MIR wymienia Aetna jako zdrowie ubezpieczający rok

Aetna (NYSE: AET) wiodąca globalna różnolita opieka zdrowotna korzysta firmy, wymienia, "zdrowie ubezpieczający rok" dla 2013 MENA ubezpieczenia przeglądem (MIR), wiodący magazyn zakrywa asekuracyjnego sektor w Środkowy Wschód i afryce pólnocnej.

W rozpoznawać Aetna, MIR wskazujący firma gwałtowny rozwój w zatoka regionie i swój ostrość na pomagać swój członków prowadzimy zdrowych życia.

"bardzo excited otrzymywać MIR zdrowie ubezpieczającego rok nagroda i rozpoznającym dla nasz opieki zarządzania i przyrosta programuje. Nasz cel jest dawać ludzi w regionie łatwy dostęp niedroga, wysokiej jakości opieka medyczna, i zapewniać zapobieganie i wellness programy który mogą upełnomocniać ludzi żyć zdrowych życia," powiedział Stuart Leatherby, Środkowy Wschód i Afryka, Aetna zawody międzynarodowi dyrektor generalny.

"Gdy jeden wielcy dostawcy opieka zdrowotna korzysta w Usa, wierzymy nas możemy mieć znaczącego wpływ stosować nasz rozległą wiedzę opieka zdrowotna w Środkowy Wschód," powiedział.

Aetna, który ma biura w Dubaj dla więcej niż 10 rok, zapewnia globalną opieki zdrowotnej pokrywę i opieki zdrowotnej zarządzania usługa w najwięcej GCC kraje. Swój korzyść plany są dostępni dla grup i jednostek.

Firma rozszerzał geographical zakres swój produkt ofiary przez ubezpieczających sojuszy w królestwie Arabia Saudyjska, Kuwejt, Katar i Jordania, uzupełniający produkty oferujących przez ubezpieczających sojuszy w istnieje koncesjonować usługa i Zjednoczone Emiraty Arabskie, Bahrajn i Maroko w 2012. W zeszłym roku, Aetna wzrastał swój medyczny portfolio w UAE 35 procentami.

"zupełnie imponujemy z Aetna całościowymi programami ulepszać zdrowie populacja w zatoce," powiedział Ronan mcCaughey, redaktor MENA ubezpieczenia przegląd. "lubimy sposobu Aetna poparć wellness i zapobieganie programuje, zachęca swój członków mieć początkowej opieki lekarkę, tak jak nowotworów piersi przesiewania, i. szczepionka przeciw grypie i Ups Ten nagroda także rozpoznaje ilość Aetna opieki zarządzania programy, dokąd, na przykład, Aetna pielęgniarki rozumieją ich lekarstwa i traktowanie." wywoławczy pacjenci po szpitalnego rozładowania upewniali się je

Aetna był pionierem w używać mobilną technologię pomagać swój klientów kierować ich zdrowie. Firma oferuje wiszącą ozdobę app która pozwoli swój członków lokalizować niedalekich opieka zdrowotna dostawców w swój Środkowy Wschód sieci. Aetna także apps które mogą pomagać swój klientów rozumieć ich objawy, monitorować ich ćwiczenia i łasowania przyzwyczajenia, i tropić ich żądania. Swój strona internetowa oferuje specyfik informację w sześć językach wliczając języka arabskiego.

Aetna ofert dostęp szpitale, lekarki i klinik w swój non-U.S globalnej sieci wliczając bezpośredniego fakturowania przygotowania przez ubezpieczającego sojuszu z SEHA rządowymi szpitalami w emiracie Abu Dhabi więcej niż 70.000. W Stany Zjednoczone, więcej niż milion opiek zdrowotnych dostawców są częścią Aetna sieć. W Dubaj w 2012, Aetna także ustanawiał lingual centrum telefoniczne ofiary języka arabskiego i francuza słuzyć wybór klienci od Środkowy Wschód regionu.

Źródło: Aetna

Advertisement