Budżet zwalcza piwowarstwo nad Medicare, inni zatytułowania

Wiadomości ujścia zakrywali reakcję od Demokraci i republikan prezydenta budżeta plan oficjalnie uwalniającym Środa. 

Associated Press: Budżeta Nie "ideał" Ale "Twarde reformy
Prezydent Barack Obama mówi jego przyszłego uwalniającego budżet, no jest ale oferuje, już krytykującego przyjaciel i wróg, jego "idealnym planem "twarde reformy" dla korzyść programów… Obama planu dla budżeta roku as well as wysokich podatków od zamożnego który zaczyna Oct. 1 wezwania dla wolnego przyrosta w rządowych korzyść programach dla biedy, weteranów i starszych osob, pierwotnie. Niektóre szczegóły, robić jawny Piątek, rysowali srogą odpowiedź od liberałów, związków zawodowych i adwokatów dla starych amerykan, (Kuhnhenn, 4/6).

The Washington Post: Obama budżet Ciął zatytułowania W zamian za podatków wzrosty
Biel Domowi urzędnicy powiedzieli Piątek który ciął, pytał dla mniej podatku dochodowego Obama budżet i poprzednio szukał. niż on Medicare i ubezpieczenie społeczne Budżet, uwalniającym Środa, w pełni wciela ofertę Obama robić marszałek parlamentu John A. Boehner podczas Grudnia "fiskalnej falezy" rozmów -; (Ohio) co zawrzeć $1,8 trylion w deficytowej redukci przez cięć wydatków i podatków wzrostów. Na Piątku, liberały wyrażający uwłaczają że świeżo ponownie wybierać prezydent uznawał tak dużo (Goldfarb i Tumulty, 4/5).

Politykier: Boehner Odrzuca Obama dochodu propozycję
Marszałka Parlamentu John Boehner natychmiast odprawiający Barack Obama prezydenta pakunek znaczący nowi zatytułowań cięcia wiążący nowi podatki dochodowi, dzwoni one "żadny sposób prowadzić kraju przedniego i ruszać się." … propozycja bud budżetu ustawia Obama up dla ważnych walk na jego i opuszczał dobro. Republikanie no akceptują jakaś nowych podatków dochodowych i liberalny Demokraci je już sygnalizuje opiera się jakaś cięcia ubezpieczenie społeczne i inni zatytułowanie programy który proponuje Obama (Epstein i Robillard, 4/5). 

New York Times: Obama budżet Odprawia G.O.P i Atakuje lewicą
Jeżeli prezydent wierzy te skromni zatytułowań savings potrzebują pomagać brzeg w górę te programów, tam  jest żadny powód, "muszą być trzymającym zakładnikiem dla więcej podatek podwyżek" Mr. Boehner powiedział w oświadczeniu. "Który jest żadny sposobem prowadzić kraju naprzód i ruszać się." W tym samym czasie, Mr. Obama zwolennicy na lewicie szybko odpowietrzali ich złość o jego planach, mówić no akceptowali zmian ubezpieczenie społeczne i Medicare który zagrażali programy i krzywdzili beneficjentów (strzyżenie, 4/5). 

Politykier: Dla GOP, Obama budżet Too Little, Zbyt Póżno
Gdy słowo przepuszczający prezydenta Barack Obama plan zawierać zatytułowań polepszenia Zjazdowi republikanie na Piątku, powiedział gdy odsłania jego budżet w przyszłym tygodniu ono no przynosi Waszyngton żadny bliżej do uroczystego tranzakcja na niedoborze. … "Ja no adresuje sednu formalnie problemów: dramatyczny przyrost w liczbie beneficjenci congruent z zmniejszający się liczbą remitenci, podatnicy/," [starszy zjazdowego] pomocnik powiedział. "Ja jest bardzo nieprawdopodobny uzyskiwać dramatycznego ruchu na uroczystym tranzakcja (Sherman, 4/5).

Wall Street Journal: Obama budżeta remisów ogień
Wciąż, niektóre republikanie witali Mr. Obama koncesje na ubezpieczeniu społecznym i innych korzyść programach który poprzednio oferował w intymnych budżet rozmowach., "chwalę on dla rzucać wyzwanie jego przyjęcia na zatytułowaniach," powiedział Domowego budżeta komitetu przewodniczącego Paul Ryan R, Wis (.). … Obama budżet ciął $400 miliard w wydatkach na programach zdrowotnych nad 10 rok wliczając obniżonych zapłat firmy farmaceutyczne, wśród innych rzeczy (haczyk i Nelson, 4/5).

Reuters: Republikański Senator Widzii Obama Budżetować ofertę Jako pozytyw
Południowa Karolina senator Lindsey Graham na Niedziela zostać pierwszy wybitnym republikaninem publicznie chwalić, jakkolwiek ciepławy propozycja bud budżetu Biały dom zarysowywający w zeszłym tygodniu. … mówił na NBC "spotkanie Prasowego" program. … Graham, konserwatysta który zbaczał od partyjnych pozycj w przeszłości, i mówił rozważał podnosić up to $600 miliard w nowym podatku dochodowym 4/7). jeżeli Demokraci akceptuje znaczące zmiany Medicare i Medicaid rządowy program zdrowotny dla starszych amerykan zdrowie siatka zabezpieczająca dla niskodochodowych ludzi (Viswanatha i Barbara,

Wzgórze: Pfeiffer: Obama budżet no Pcha "Romney Ekonomicznego planu" 
Starszy bielu domu doradca Dan Pfeiffer na Niedziela bronił prezydenta budżeta plan odsłaniającym ten tydzień,… Pfeiffer na ABC "Ten tygodniu" pchającym z powrotem przeciw GOP krytykom że plan wstrzymujący konieczny zatytułowanie reformuje w zamian za nawet wysokich podatki i powiedział, Domowi republikanie szukali ożywiać ekonomicznych plany nieudany 2012 rywal prezydenta Mitt Romney. …. Obama bronił jego nadchodzącego budżet w jego tygodniowym adresie jak "Nie mój idealnym planie," ale "kompromis "determinował akceptować" (Mali, 4/7).


http://www.kaiserhealthnews.orgTen artykuł przedrukowywał od kaiserhealthnews.org z pozwoleniem od Henry J. Kaiser rodziny podstawy. Kaiser zdrowie wiadomość, editorially niezależny serwis wiadomości, jest programem Kaiser Rodzinna podstawa, nonpartisan opieki zdrowotnej polisy organizacja badawcza unaffiliated z Kaiser Permanente.

 

Advertisement