Leapfrog odsłania nowe narzędzie który pozwoli kupujących kalkulować pieniądze wydającego na medycznych błędach

Podczas czasu upłynnienie dla Usa opieki zdrowotnej, pracodawcy i kupujący rosnąco dotyczą o ile wartości otrzymywają dla ich ogromnej inwestyci w opiece zdrowotnej. W prezentaci wczoraj evening przy Światowych zdrowie Kongresowymi Nowatorskimi kierowcami Opierającymi się wartość Nabywający konwersatorium, Leah segregator, prezydent i dyrektor generalny jadę nonprofit Leapfrog grupa, odsłaniał nowe narzędzie który pozwoli kupujących kalkulować (Leapfrog) co wydają dorocznie na niepotrzebnych kosztach należnych medyczni błędy które zdarzają się wśród ogólnych ostrych opieka szpitali.

Chowanemu dopłata kalkulatorowi, rozwijać drużyną eksperci, nagradzali wartość pieniądza w stosunku do złota status choroby zarządzaniem Nabywa konsorcjum. Kalkulator towarzyszy Leapfrog opisowym białym papierem, "Chowani dopłata amerykanie Płaci dla Szpitalnych błędów."

"Ja jest sprzeczny z intuicją i oburzający, ale ty płacisz dla szpitali które więcej błędy, o wiele więcej wypadki i infekcje," powiedziałeś Ms. Segregator. "błędy typowo no zaznaczają gdy kreskowa rzecz na rachunku - ale kupujący i konsumenci płacą millions dolary dla one, i uzasadnialiśmy je z nasz badaniem."

"uczestniczyłem z Leapfrog drużyną pomagać one zapewniać wartość pieniądza w stosunku do złota dopuszczalność," mówi choroby zarządzanie Nabywa konsorcjum prezydenta Al Lewis. "używali najlepszy dostępnego dowód budować Chowanego dopłata kalkulatora i rygorystycznego proces. Znacząco dla wartość pieniądza w stosunku do złota dopuszczalności, (1) matematyka jest poprawna; (2) obliczenia są przejrzyści; (3) i przypuszczenia, wszystko łączący autorytatywni źródła, możemy nonetheless zmieniający użytkownikiem który woli różnych przypuszczenia."

Każdego roku, więcej niż 180.000 Medicare beneficjentów umierają od infekcj, błędów, wypadków i urazów zdobywających. W 2012 Leapfrog grupa wszczynał Szpitalnego Zbawczego wynika oszacowywać cierpliwych zbawczych wyniki więcej niż 2.500 ogólnych ostrych opiek szpitali przez Stany Zjednoczone i wysiłki "b, "C, "d" lub "F"., który używa listowych stopnie "A,"

Używać Szpitalnych bezpieczeństwo wyniki, Leapfrog kosztorysy dato che pacjent przyznający szpital z stopniem które na średnia obniżają, "C" lub, kupującego wynagrodzenie $7.780 w chowanych dopłatach należnych medyczni błędy. Chowany dopłata kalkulator oferuje przykład pracodawca z 1.000 szpitalnymi wstępami na rok który płaci chowaną dopłatę więcej niż $7,7 milion. Pracodawcy mogą używać kalkulatora wchodzić do ich żądanie dane od Szpitalnej Zbawczej wynik strony internetowej uczyć się obliczoną chującą dopłatę swój szpital lokalny zbawcze oceny i płacą dorocznie dla szpitalnych błędów. Przesuwać pracowników "A" szpitale, pracodawcy mogą zmniejszać te chowane dopłaty i ochraniać ich osob zależnych od krzywda i pracowników, także. Ja jest warty zauważać który wyrównywał "A" szpitale cierpliwych zbawczych wyzwania zwolniony od ten chowanej dopłaty i no jest.

"kupujący mogą zachęcać ich pracowników wybierać bezpiecznego, ilości opieka dzielić Szpitalnego Zbawczego wynika, być przejrzysty o zagrożeniach przy pewnymi terenów szpitalami i considering zmiany w korzyść projekcie," mówi Ms. Segregator. "kupujący muszą także używać Chowanego dopłata kalkulatora w kontraktacyjnych negocjacjach z ich zdrowie planu dostawcą as well as w rozmowach z ich biznesową koalicją na zdrowie, korzyść miejscowego i konsultanta."

ŹRÓDŁO Leapfrog grupa

Advertisement