GLNT integruje wideo konferenci technologię w Kinesia homeView dla Parkinson choroby pacjentów

Wielcy jeziora (GLNT) wszczynają komercjalizację rozszerzać ich telemedicine technologię i klinicznych studia, Kinesia homeView™ dla jednostek z Parkinson chorobą, dostawianie rzeczywistą wideo konferencją. neuroTechnologies ogłaszał je dzisiaj [http://glneurotech.com/kinesia/homeview/] Badanie i rozwój ono funduje w części $1,2 milion II fazy małego biznesu Nowatorską Badawczą dotacją od Krajowych instytutów zdrowie, obywatela instytut na Mniejszościowych zdrowie i zdrowie różnicach. Technologia jest pod rozwojem przy GLNT z klinicznymi uzasadnień studiami obecnie planował ten spadek przy uniwersytetem Rochester przy Szpitalnym Universitario de Burgos w Hiszpania i w kraju uniwersytet Toledo, międzynarodowo. Jako część rozwoju, GLNT współpracuje z Vidyo, Inc. integrować ich rzeczywistą wideo konferenci technologię w Kinesia system. [http://vidyo.com]

Telemedicine jest narastającym opieka zdrowotna rynku trendem ulepszać opieka nad pacjentem i dostępność. Tam  są kilka typ telemedicine zastosowania wliczając rzeczywistej wideo konferenci, daleki monitorowanie i technologii, sklepu i przednich. Parkinson choroba (PD) jest neurodegenerative nieładem wpływa nad sześć milionami ludzi na całym świecie. Jednostki z PD mogą wpływający drżeniem, zwalniającymi ruchami, niewzruszonością i sposób chodzenia anormalność. Po tym jak chroniczny używa, pospolite terapie funda silnika objawy często powodują efekt ubocznego znać jako dyskinesias które są mimowolnymi i nieregularnymi błyskawicznymi ruchami., Te dzienne zmiany w objawach i dotkliwość mogą chwytający ciągły daleki monitorowanie z pacjenci będącymi ubranym czujnikami., które mogą być trudni oceniać w krótkiej biurowej wizycie, W dodatku, wielka porcja Parkinson populaci braków dostęp biegła opieka obecnie ześrodkowywa. jeżeli ruchliwość zagadnienia które ograniczają podróż lub no żyją blisko specjalności Zazębianie pacjenci z ruchu nieładu specjalistami przez sieciowych systemów mogą ulepszać dostępność. 

GLNT obecnie zapewnia daleki monitorowanie dla Parkinson z Kinesia homeView™. System zawiera pacjenci będących ubranym ruchów czujniki i szerokie pasmo integrującą pastylkę które uzupełniać motorowe oceny i podążać wideo instrukcje używają pacjenci. Wszystkie dane transmituje daleko HIPAA serwer przeglądać objawów raporty uległa klinicysta nazwa użytkownika strona internetowa i. Sumująca wideo konferencja zamykać pętlę na klinicznym obieg pozwolić klinicystów wtedy daleko dyskutować rezultaty z pacjentami, oferować rekomendacje które mogą ulepszać ich jakość życia. i "kliniczny rynek, wykonawczy środowisko i rembursu krajobraz dla telemedicine, jesteśmy wszystkie wartko rozwijać i Parkinson choroba wyjątkowo ustawia korzystać od telemedicine", twierdzić Joseph P, PhD, prezydenta i Głównego oficera śledczego na ten programie. Giuffrida. "Parkinson jest niesamowicie powikłanym chorobą, i skupiamy się na rozwijać daleki monitorowanie technologie z unaocznień narzędziami które mogą ważyć potrzeby opieka nad pacjentem. Całkujący daleki monitorowanie z rzeczywistą wideo konferencją rozwiązuje oba wyzwania precyzyjnie chwytać objaw odpowiedź traktowania które są krytyczni ulepszać jakość życia dla jednostek z Parkinson. i dostępność opieka, Handlowo technologia ustawia GLNT z zupełnym telemedicine rozwiązaniem dla oba kliniczna opieka i próby kliniczne wprowadzać na rynek".  

Dr. Giuffrida dziękuje Krajowego instytutu na Mniejszościowych zdrowie i zdrowie różnicach dla fundować fazy II NIH SBIR projekt (R44MD004049).

Źródło: http://glneurotech.com/

Advertisement