Minimalnie najeźdźczy traktowania dla dolędźwiowego dordzeniowego stenosis: Wywiad z James Corbett prezydent & dyrektor generalny Vertos medyczni,

James Corbett artykułu wizerunek

Jesteśmy dolędźwiowym dordzeniowym stenosis (LSS) co, co i ono wpływa?

Dolędźwiowy dordzeniowy stenosis (LSS) jest degeneracyjnym, odnosić sie przewężeniem niski dordzeniowy kanał który powoduje naciska na nerwach i obniżonej ruchliwości, prowadzący boleć., Objawy zawierają ból, ścierpnięcie lub tingling z powrotem, w niskim który ogranicza twój zdolność stać lub chodzić., nogi lub pośladki,

HealthySpineMan

Lss zazwyczaj znajduje w ludziach nad 50 rok wiek; Ja jest pospolitym warunkiem z więcej niż 1,2 milion pacjentami diagnozującymi ogólnonarodowo każdego roku i taktującymi.

AgingSpineMan

Jaki traktowania tradycjonalnie był dostępny dla lss?

Konserwatywny objawu zarządzanie jest często pierwszy kursem traktowanie dla dolędźwiowego dordzeniowego stenosis tak jak fizyczna terapia, chiropractic, medyczny zarządzanie i epidural steryd zastrzyki. Ale jeżeli objawy upierają się lub dostają złymi, dekompresi procedura wymaga załagadzać ściskanie nerwy w kręgosłupie. Dekompresi traktowania opcje, historycznie ograniczali najeźdźczy, ryzyko, otwarte chirurgicznie procedury wliczając laminotomy lub laminectomy, z lub bez fuzi która może powodować zmiany formalnie stabilność kręgosłup.,

BeforeMild

Zadawalam może przedstawiać łagodną® procedurę ty? Co skłaniał rozwój ten procedura?

Vertos Medyczny Inc. zakładał radiologami, David Solsberg, MD, pecetem i Donald Schomer dwa interventional, MD który rozpoznawał braka traktowanie opcje między krótkoterminowym paliatywnym bólowym zarządzaniem i ryzykowną najeźdźczą otwartą operacją dla dolędźwiowych dordzeniowych stenosis (LSS) cierpiących., Dr. Solsberg i Dr. Schomer rozwijaliśmy mild®, skrytkę i minimalnie najeźdźczą procedurę który mogą pomagać lss pacjentów stojakowi długiemu i chodzić dalekiego z mniej bólu.,

Po łagodnego

Łagodna® praca dlaczego, dlaczego i skrytka jest procedurą?

Mild® jest krótki, minimalnie najeźdźczy, pacjent dochodzący procedura wykonująca przez nacięcia rozmiar dziecko Aspirin. Ja wymaga żadny ogólną anestezję, żadny wszczepy i żadny ściegi. Lekarzi używają fluoroscopic przewodnictwo usuwać małe porcje nadmierna kość, tkanka i. decompress dordzeniowego kanał i uśmierzać pacjent niewygodę

Łagodny przyrządu usunięcie

Skuteczność łagodna® procedura i bezpieczeństwo potwierdzaliśmy w 11 klinicznym studia z 542 pacjentami prowadzącymi przy wiodącymi interventional bólowymi instytucjami w usa. Tam  byli więcej niż 20 przeglądających klinicznych czasopism artykułów publikujących na łagodnym®. Żadny ważne komplikacje odnosić sie przyrząda lub procedura donosili w próbach klinicznych. Do teraz, więcej niż 15.000 pacjentów taktowali z procedurą ogólnonarodową.

Łagodny procedury zobrazowanie Pre

How long ja bierze dla pacjentów odzyskiwać od łagodnej® procedury?

Minimalnie najeźdźczy podejście pozwoli dla szybkiego gojenia i wyzdrowienia; Pacjenci iść do domu ten sam dzień i mogą wznawiać lekką aktywność wśród few dni.

Łagodny poczta procedury zobrazowanie

Co są korzyściami łagodny® nad tradycyjnymi traktowaniami?

Mild® jest bezpiecznym pacjenta dochodzącego procedurą który taktuje prawdziwą przyczynę dolędźwiowi dordzeniowi stenosis (LSS) objawy przez bardzo małego nacięcia (o rozmiarze dziecko Aspirin). Procedura może wykonująca w wokoło godzinie i najwięcej pacjentów iść do domu ten sam dzień, podczas gdy tradycyjne najeźdźcze operacje mogą wynikać w rozwlekłych szpitalnych pobytach i wysokich komplikacj tempach. Żadny ogólna anestezja, ściegi lub wszczepy, wymagamy.

Łagodny pacjenta ustawiać

Studia pokazują że 81% pacjenci doświadczają znaczącą redukcję w bólu i znaczącego wzrost w ruchliwości. Dlaczego łagodna® procedura no pracuje dla każdy pacjenta?

Dolędźwiowy dordzeniowy stenosis (LSS) jest pierwotnie degeneracyjnym, odnosić sie przewężeniem niski dordzeniowy kanał który może wynikać w ściskaniu nerwy w natępnych neurogenic claudication objawach i kręgosłupie., Przewężenie powoduje degeneracyjnymi zmianami w dolędźwiowym kręgosłupie i jest często factorial w naturze. Pospolici czynniki zawierają dyska spęcznienie, osteophytes i ligamentum flavum hipertrofię. Mild® debulks i kliniczni studia hipertroficzny ligamentum flavum wznawiać przestrzeń w dordzeniowym kanale, demonstrowali to wokoło 80% pacjenci doświadczać znaczącą redukcję w bólu i ulepszenie w trwanie czasie i chodzącej odległości, wyrównywał w obecności innych lss kauzalnych czynników.

Jeżeli inni kauzalni czynniki lss są dominujący niż ligamentum flavum hipertrofia, inni objawy mogą wciąż istnieć. Jeżeli inni objawy wciąż istnieją poczta mild®, pacjenci no ograniczają od próbować inne najeźdźcze procedury.

Łagodny Backplate

Co są aktualnymi ograniczeniami łagodna® procedura i ty masz plany adresować one?

Kształcić konsumentów na nowej traktowanie opci może brać czas, ale tam  byli 15.000 pacjentów taktował ogólnonarodowo tak daleko, i pozytywny ustnie rozprzestrzenia szybko. Także excited o niektóre nadchodzących edukacyjnych kampaniach które pomagają mild® zostać główny nurt.

Łagodna kość Rounger

Co ekscytuje ciebie o Vertos Medical planach dla przyszłości najwięcej?

Nasz misja jest zmieniać życia, (LSS) tak ogranicza życie codzienne i. pacjenci cierpi z powrotem od dolędźwiowego dordzeniowego stenosis i noga ból, który surowo ogranicza pacjenta zdolność chodzić i stać, Nadzwyczajną sposobność adresować ten częstego i często osłabiającego warunek z tanią, efficacious pacjent dochodzący procedurą. Mild® procedury dekompresi najeźdźcza dolędźwiowa procedura dostępna która może zapewniać długoterminowego udowadniał rezultaty, publikujących w 11 klinicznym studia i bardziej niż 20 przeglądających papierach. Zamierzamy budować na aktualnym rozpędzie i kontynuować nasz wysiłki zapewniać mild® jako nowa traktowanie opcja dla lss pacjentów i ustanawiać je jako standard opieka.

Gdzie mogą znajdować więcej informację czytelnicy?

Dwa strony internetowej jeden dla lekarzów i inny dla pacjentów ciekawiących w mild®, (www.Vertosmed.com) (www.mildprocedure.com).

O James Corbett

James Corbett duży wizerunekMr. Corbett łączył Vertos medycznego w Listopadzie 2008 jako prezydent, dyrektor generalny i członek rada dyrektorów.

Poprzednio, Mr. Corbett słuzyć jako CEO i prezydent ev3, Inc. i prezes zarządu dyrektory do 2008. Przed swój połączeniem z ev3, był prezesem zarządu Mikro Lecznictwo, Inc., dla trzy rok. Mr. Corbett także trzymał pozycję prezydent i dyrektor generalny domowi Diagnostycy as well as prezydent Boston Scientific zawody międzynarodowi, Inc., podczas zszumuję, Boston Scientific/nabycie. Przed jego terminem gdy dyrektor generalny sercowonaczyniowy Baxter, Japonia, Mr. Corbett trzymał różnorodne sprzedaże i marketing pozycje przy Baxter Opieka zdrowotna Korporacja.

Absolwent Kansas uniwersytet z b.s w zarządzaniu przedsiębiorstwem, Mr. Corbett słuzyć na desce kilka społeczeństwa i spółka z ograniczona odpowiedzialnością przez lata, wliczając Symphonix, Therox, Alsius i ev3.

Advertisement