Podagra wzrostów ryzyko atak serca i uderzenie

Nowy badanie publikujący w reumatologii czasopiśmie znajdował że mieć podagrę podwaja ryzyko atak serca i uderzenie. Badanie tropił zdrowie więcej niż 205.000 dnawych pacjentów używa dane napinający pięć dekad ustalać połączenia między podagrze, atak serca i uderzenie.

Znalezienia pokazywali że dnawi pacjenci są dwa razy równie prawdopodobni cierpieć ataka serca lub muskać jak tamto bez podagry. Ja myśleć że wysocy poziomy które powodują podagrę moczanowy kwas są także silnym współczynnikiem ryzyka dla ataka serca i uderzeniem.

Prowadzi naukowami przy uniwersytetem Oxford badanie używał dane od NHS Anglia i biuro dla Krajowych statystyk. Dwa setu dane dla dnawych pacjentów między 1963 i 2011 używali tropić pacjentów zdrowie i ustalać połączenie między podagrze, atak serca i uderzenie w Anglia.

Te nowi znalezienia podkreślają potrzebę adresować chorobliwość i zawierać prewencyjne miary zmniejszać wśród dnawego traktowania ataki serca i uderzenia w dnawych pacjentach.

Profesor Rob Porusza kwestię, redaktor reumatologia, powiedział:

"Ten znacząco nauka mówi my że podagra jest warunkiem ja który jest więcej niż właśnie przyczyną surowy ból, jest raczej chorobą który musi brać poważnie i taktuje efektywnie zapobiegać niepotrzebnych ataki serca i uderzenia"

Dr Chris Deighton, prezydent Brytyjski społeczeństwo dla reumatologii, powiedział:

"Ten badanie przypomina my że podagra potrzebuje rozważającym w target150_0_ szerokim kontekscie niż właśnie podżegający artretyzm. Dla większości opieka dla podagra wp8lywy miejsca w początkowej opiece. GPs potrzebują znać ale te pacjentów także potrzeby czujność dla ich narosłego ryzyka ataki serca i uderzenia. że podagra jest nie tylko wysoce uleczalnym formą artretyzm, Wysokiej jakości holistyczna opieka ludzie z podagrze może nie tylko ulepszać ich jakość życia ale także ilość rok żyjący."

Olena Seminog, ołowiany badacz, powiedział:

"analizować ogromnego dataset rozciąga się długiego okres czasu czas dla wszystko Anglia nasz grupa zakłada że dnawi pacjenci kopię ryzyko miokardialny infarction i uderzenie. Ten dowód mógł pomagać prowadzić sposoby ulepszać sercowonaczyniowych zdrowie dla ludzi z podagrze, podczas gdy także sugerujący że więcej badanie potrzebuje wyjawiać skutki moczanowy kwas na nasz zdrowie."

Źródło: http://www.rheumatology.org.uk/

Advertisement