Olympus gości fourth rocznego neuroimaging sympozjonu na czynnościowym móżdżkowym zobrazowaniu z komórkowym postanowieniem

Olympus gości swój fourth rocznego neuroimaging sympozjonu w połączeniu z 2013 spotkaniem społeczeństwo dla Neuroscience (SfN) na Poniedziałku, Listopad 11 w San Diego. Olympus Neuroimaging sympozjon trzymają blisko convention center przy San Diego Marriott markizem Marina i, San Diego sala balowa - salon A, zaczyna przy 6:30 pm.  Przyjęcie i jesteśmy otwarci wszystkie sfN rejestrować osoby obecne i środki.

Temat sympozjon jest Czynnościowym Móżdżkowym zobrazowaniem z Komórkowym postanowieniem: Nowy kresy Móżdżkowy Kartografować. Mówcy będą wiodącymi badaczami od Dr. Karl Deisseroth's laboratorium przy uniwersytetem stanforda. Dr. Deisseroth i jego koledzy był pionierami, w zeszłym roku publikował nową klarowności metodę dla rozjaśniać niezmienną móżdżkową tkankę pozwolić dla, i głębokiego zobrazowania i tworzenia na dużą skalę neural łączliwość mapy. optogenetics i czynnościowy móżdżkowy kartografować w polu Nauka tkanek neural sieci jest zasadnicza, i praca z niezmiennymi mapami jest krytyczna dla zrozumienia móżdżkowa struktura. Równocześnie funkcja żywi neurocircuits konserwuje teraz badał sondą zapewniać dodatkowego wgląd w móżdżkowych procesy. Rozprzestrzenianie optogenetic narzędzia, szybcy wapni wskaźniki i okulistyczne pobudzenie technologie, pozwolił okulistycznego pobudzenie i czynnościowego kartografować komórkowe odpowiedzi przez wielkich móżdżkowych tereny. Ten sympozjon skupia się na nowych technologiach w świetle NIH MÓŻDŻKOWYCH initiatives i dyskutuje niedawnego postęp i wyzwania w czynnościowy kartografować.

Ponieważ przestrzeń ogranicza, rejestracja dla sympozjonu poleca; ja bierze właśnie moment. Rejestrować dla sympozjonu, odwiedza www.olympusamerica.com/neuro2013. Medialny członka mogą dzwonić Vincent parka przy 523-4777 przed południem na Listopadzie 11 zabezpieczać siedzenia w Prasowym terenie podczas prezentaci. (914)

Olympus długą historię podporowi badacze przez edukaci i profesjonalisty rozwoju, i to jest the fourth time że firma zbierał się ten groundbreaking rocznego neuroimaging sympozjonu. Olympus także eksponować wyposażenie dla neuroscience zastosowań przy budka 1529 przy sfN spotkaniem wliczając nowej FVMPE-RS multiphoton zobrazowania platformy, VS120 obruszenia skanerowania cyfrowy system z darkfield, fluorescencja, i nowa ipad wisząca ozdoba app, IX3® statku flagowego mikroskopii zobrazowania przestawna badawcza platforma, fluoView® FV1200 laserowego skanerowania mikroskopu współogniskowy system, SCALEVIEW cele, LV200 luminescenci zobrazowania system, FV10i Żyje samowystarczalnego współogniskowego laserowego skanerowanie mikroskopu system i cellVoyagerCV1000 przędzalnianego talerzowego współogniskowego system.

O Olympus America Inc., Naukowa wyposażenie grupa

Olympus Ameryka wyposażenia Naukowa grupa zapewnia nowatorskich mikroskopu zobrazowania rozwiązania dla badaczów, lekarek, klinicystów i pedagogów. Olympus mikroskopu systemy oferują nieprześcignione optyka, wyższą budowę i system wszechstronność, spotykać odmienianie potrzeby microscopists dla przyszłościowych postępów, brukuje sposób w nauki przyrodnicze.

O Olympus

Olympus jest precyzi technologii liderem projektuje nowatorskich rozwiązania w swój główna działalność terenach i dostarcza: Medyczni i Chirurgicznie produkty nauki przyrodnicze zobrazowania systemy, Przemysłowi instrumenty, kamery i audio produkty, pomiaru i zobrazowania. Olympus pracuje collaboratively z swój klientami na całym świecie wspierać R&D inwestycję w filiami i. precyzja procesach produkcyjnych przez różnorodne biznesowe linie i technologii Te zawierają:

  • Gastrointestinal endoskopy, akcesoria i minimalnie najeźdźczy chirurgicznie produkty;
  • Postępowy badanie, mikroskopy i cyfrowego zobrazowania systemy, kliniczni i edukacyjni badawczy i edukacyjni;
  • Przemysłowego badania, inżynierii, testa, wizytacyjnych i pomiarowych instrumenty; i
  • Cyfrowe kamery i dyktafony.

Olympus i usługa który pomagają klientów wydajnie, łatwo dokonują wyjątkowych rezultaty, i solidnie. słuzyć opieki zdrowotnej pole z zintegrowanymi produktów rozwiązaniami pieniężne, edukacyjne i ordynacyjne, Olympus rozwija przełom technologie z rewolucyjnym produktu projektem i funkcjonalność dla konsumpcyjnej i fachowej fotografii wprowadzać na rynek i także jest liderem w, gastrointestinal endoskopii i mikroskopach klinicznych i edukacyjnych.  Dla więcej informaci, wizyta www.olympusamerica.com.