Pierwsze Wydanie: Styczeń 3, 2014

Today nagłówki zawierają sprawozdanie nowa nauka egzamininuje jak Oregon ER użycie wzrastał po rozszerzać Medicaid.

Kaiser zdrowie wiadomość: Obamacare komes uślizgu rząd
Kaiser zdrowie wiadomości zawodowy pisarz Sara Varney, pracuje we współpracy z NPR, raporty: "Jeżeli ty byłeś prowadzący z zasłoniętymi oczami od Los Angeles uroczystego urzędu miasta few bloków wschód, ty znałeś kiedy ty wchodzić do uślizgu rząd. Tam  jest gryzący odór i dźwięk śmiech uryna i płonący marihuana dym, muzyczny i łatwy. Karnawałowy wydźwignięcie z niedoli. To jest chaos który znurza się w najwięcej dni na Chris Mack. Once bezdomny himself, Mack jest zasięg pracownikiem dla JWCH instytutu centrum dla społeczności zdrowie, bezpłatna klinika która siedzi w sercu uślizgu rzędu" (Varney, 1/2). Czyta opowieść

Kaiser zdrowie wiadomość: Wiele Hiszpańscy mówcy Opuszczać Behind W Pierwszy fala Obamacare
Kaiser zdrowie wiadomości zawodowego pisarza Daniela Hernandez raporty: "W Krzemowa Dolina kierownictwach i inżynierach który pomagali budowie Apple, Google i Facebook imperia, zarabiają wysokie pensje i cieszą się masę dodatkowe świadczenia, wliczając stelarnych świadczeń zdrowotnych. Klienci Ravenswood Rodzinny centrum zdrowia, społeczności klinika w Wschodni Palo Alto właśnie dwa mily zdala od Facebook's rozkłada się kwater głównych, żyją w bardzo różnym Krzemowa Dolina. Są ogrodniczkami, nianie, pracownicy fabryczni i usługowy personel który utrzymuje Krzemowa Dolina stwarza ognisko domowe i biur nucić gazony robiący manikiur i rodziny wygodne," (Hernandez, 1/3). Czyta opowieść

Kaiser zdrowie wiadomość: Czytelnik Pyta: Jeżeli no Używam Wszystkie Mój dotacja kredyta, Dost Je Gdy Zrobię Mój podatkom?
Kaiser zdrowie wiadomości konsumpcyjny felietonista Michelle Andrews odpowiada ten pytanie od czytelnika (1/3). Czytający jej odpowiedź

Kaiser zdrowie wiadomość: Sześć rzeczy Które May Ruszać się Jawnego postrzeganie Obamacare
Kaiser zdrowie wiadomości zawodowego pisarza Pfil Galewitz raporty: "Teraz i argumenty mogą zależeć od mniej na ideologii i więcej na, chociaż, najwięcej swój ważni zaopatrzenia są w istocie, jak prawo właściwie pracuje dla millions ludzie - na przykład, co dostają sprawozdanie przez online rynków; czy są sprawnie widzieć lekarki gdy potrzebują one; jak oszacowywają ten opiekę; i być może znacząco, czy mieć że sprawozdanie ulepsza ich życia w namacalnych sposobach. … Żadny pytanie w rozbiegu 2014 połowa semestru wybory, szczególnie. że partyzany na obich stronach utrzymują przędzalnictwo Pomagać robić sensowi wyzwania naprzód, tutaj są sześć rzeczy które są prawdopodobni być znacząco pomiarowymi kijami prawo w 2014 i poza" (Galewitz, 1/3). Czyta opowieść

Kaiser zdrowie wiadomość: Kapsuły: Missouri gubernatora pchnięcie prowadząca władza ustawodawcza Na Medicaid ekspansi; 
Teraz na Kaiser zdrowie News blogu St ludwika poczta Virginia potomstwa, pracuje w partnerstwie z KHN, raporty na Missouri Medicaid ekspansi: "Missouri Gov. Jay Nixon, Demokrata, wzmacnia jego wysiłek namawiać Republikańskich prawodawców rozszerzać Medicaid z smołą która używa niektóre ten sam tematy które wyróżniać republikanie. Przy konferencją prasową w jego Capitol biurze ten tydzień, Nixon chwalił stany tak jak Iowa i Arkansas dla projektować "zdrowego rozsądek, rynkowi podejścia" że zachęca osobistą odpowiedzialność ze strony Medicaid uczestników" (potomstwa, 1/2).

Także na kapsułach donosi na, Oregon Jawnego transmitowania Kristian foden-Vencil jak jeden zdrowie plan pracuje z szkołami podstawowymi zachęcać dobre zdrowie: "Zachowywać się dobrze w szkole podstawowej mógł zmniejszać dymienie w opóźnionym życiu. Przynajmniej, to jest czym Planują nadzieje Trillium społeczności zdrowie, i one stawia pieniądze za pomysłem. Danebo Podstawowy w Eugene, kruszec., jest jeden 50 szkół otrzymywa pieniądze uczyć klasy podczas gdy integrujący coś dzwonił "Dobrą zachowanie grę." Nauczyciel Cami Railey siedzi przy małym stołem, otaczającym cztery dzieciakami. Jest wokoło uczyć one dźwięka i dźwięka "s" "a". Ale najpierw, iść nad regułami" gdy robi każdy dniu, (foden-Vencil, 1/2). Sprawdza out jaki inny jest na blogu.  

Wall Street Journal: Konsument Uderzać karpy Jako zdrowia prawo Kopią Wewnątrz
Konsumenci zaczynali jeżdżenia asekuracyjnego sprawozdanie pod federacyjnym opieki zdrowotnej prawem Czwartek szuka opiekę przy i biega w czkania, aptekami i klinikami, w niektorych przypadkach gdy ich polisy wziąć skutek. Lekarek biura, szpitale i apteki powiedzieli one zobaczył ograniczoną liczbę ludzie z nowym ubezpieczeniem który, kopał wewnątrz na początku roku Mathews, Martin i tkacz (, 1/2).

Politykier: Spokojny początek Hałaśliwie zdrowia prawo
Dla prawa który inspiruje mnóstwo hałas początek Obamacare sprawozdanie był spokojny. Opieka zdrowotna przemysł wciąż próbuje diagnozować głębię jakaś urzeczywistnień zagadnienia z prezydent opieki zdrowotnej programem ponieważ sprawozdanie wziąć skutek Jan. 1. Dostawcy, ubezpieczający i cierpliwi adwokaci, mówją ja jest zbyt wczesny znać czy ludzie śpieszą się dostawać opiekę lub bieg w problemy gdy próbują używać ich nowego ubezpieczenie pierwszy raz (Millman, 1/2).

The Washington Post fact Checker: Białego domu żądanie Który "Nasz celu liczbą Był Nigdy" 7 Milion Zapisujących się W Obamacare
Bielu dom ten tydzień gaworzył o fact który końcówka rok podpisywali up dla ubezpieczenia przez federacyjnej opieki zdrowotnej wymiany, jak, 2,1 milion amerykanie lub państwowych wymian lub. Wiadomość był że Niedroga opieka aktu strona internetowa obracał kąt., która skołatany wodowanie, W tym samym czasie administracja popierał zdala od pomysłu że ono sugerował że ono "cel" 7 milion enrollees gdy rekrutacja okres dla 2014 końcówek w Marzec. Jako Schiliro stawia mnie, "który był nigdy nasz celu liczbą." Pozwala my badać ten postać i administraci rekrutaci żądania (Kessler, 1/3). 

New York Times: Nowa kampania reklamowa Krytykuje senatorów Dla poparcia zdrowia prawo
Konserwatywna grupa poparcia popierająca miliarderki Koch braćmi powiedział Czwartek ono wyd $2,5 milion na telewizyjnych reklamach celuje trzy podatnych Demokratycznych senatorów które wspierali prezydenta Obama opieki zdrowotnej prawo. Amerykanie dla dobrobytu biegają reklamy przeciw senatorom Kay Hagan które stawiają czoło twarde reelekcj walki w tym roku. Pólnocna Karolina, Mary L i Jeanne Shaheen Luizjana New Hampshire. Landrieu, wszystkie Demokraci, który w zeszłym roku wydawał więcej niż $16 milion na telewizyjnych reklamach atakuje prawo powszechnie dzwonili "Obamacare," Wietrzą na kabla i transmisi sieciach w trzy stanach (Stolberg, 1/2). 

Politykier: Amerykanie Dla dobrobytu Wszczynają Obamacare naloty
Wkładać do kieszeni amerykanie dla dobrobytu na czwartkowym poranku odsłaniali ważną Obamacare powietrza ofensywę przeciw trzy Demokratycznym senatorom up dla reelection w Listopadzie. Grupa celuje Sens zaczyna przewietrzenie 30 drugi reklam ten tydzień. Mary Landrieu Luizjana, Kay Hagan Pólnocna Karolina i Jeanne Shaheen New Hampshire. Sumaryczny reklama zakup jest północą $2,5 milion i punkty biegają dla trzy tygodni w each stanu ważnych medialnych rynkach, AFP powiedział (Everett, 1/2). 

Los Angeles Times: Następna faza Obamacare bitwa: Rywalizujący z sobą Osobiste opowieści
Tamte rodzaje rywalizujący z sobą opowieści są następnym fazą bitwa nad Obamacare, i pytanie mógł przechylać równowagę w tuzin lub wyścig do senatu która ustalają równowagę sił w Waszyngton w ten sposób w tym roku z czego wersja amerykanie znajdują nieodpartego (Reston, 1/2).

Politykier: Erick kantora planów głosowanie Na Obamacare
Domowy lidera partii większościowej Erick kantor powiedział Czwartek który planować głosowanie na miarze w przyszłym tygodniu planuje umieszcza więcej ochron wymagania na nowych Obamacare asekuracyjnych wymianach. Powiedział rysuje od ustawodawstwa który przedstawia rypsami. Diane czerń Tennessee, Kerry Bentivolio Michigan i Gus Bilirakis Floryda, (Cunningham, 1/2). 

NPR: Medicaid izby pogotowia ekspansje Podnosić wizyty W Oregon
Dawać biednym ludziom ubezpieczeniu zdrowotnemu wiara był, zmniejszał ich zależność na szpitalnych izbach pogotowia providing one dojazdowi więcej odpowiedni, koszt początkowa opieka. Ale nauka publikująca w czasopismo nauce która no jest skrzynki. na Czwartków znaleziskach Gdy ty dajesz ludziom Medicaid, ja wydaje się nimi używa więcej początkową opiekę i więcej izb pogotowia usługa (Rovner, 1/2). 

Los Angeles Times: Rozszerzać Medicaid wzrostów ER wizyty W Oregon nauce
Oregon Medicaid ekspansi program znajdujący to niskodochodowi dorosli niż inni dorosli które zakrywali rządowym ubezpieczeniem zdrowotnym odwiedzali szpitalne izby pogotowia 40% często. Nauka publikująca, komes lub Obamacare, online Czwartek w czasopismo nauce. podczas gdy wiele stany rozszerzają Medicaid jako część Niedrogiego opieka aktu Podczas gdy federacyjni i stan decydenty dyskutowali to rozszerzający Medicaid zmniejszał kosztownego i nieefektywny use szpitalne izby pogotowia wzrastającym dostępem początkowa opieka zdrowotna nauki nauka sugeruje to no jest skrzynką (Morin, 1/2).

New York Times: Nagłego wypadku wizyta Widzieć Wzrastać Z zdrowia prawem
Zwolennicy prezydenta Obama opieki zdrowotnej prawo przepowiadali to rozszerza asekuracyjnego sprawozdanie dla biedy zmniejszali kosztowne izb pogotowia wizyty ponieważ ludzie pójść początkowej opieki lekarki zamiast. Ale rygorystyczny nowy eksperyment w Oregon podnosił pytania o ten przypuszczeniu, znajduje że niedawno właściwie pójść izba pogotowia często ubezpieczonym ludzie dobra transakcja (Tavernise, 1/2).

The Washington Post Wonkblog: Nauka: Rozszerzający Medicaid no Zmniejsza ER wycieczek. Ja Wzrasta One. 
Gdy opieki zdrowotnej prawo rozszerza Medicaid zakrywać millions więcej amerykanie, uniwersytet harwarda nauki nowi znaleziska które publicznie znamiennie wzrasta enrollees use przeciwawaryjni działy rekrutacja program. Badanie, publikujący Czwartek w czasopismo nauce, pokazywać 40 procentów wzrost w przeciwawaryjnym dziale odwiedza wśród tamte niskodochodowych dorosłych w Oregon który zyskiwał Medicaid sprawozdanie w 2008 przez stan loterii. To biega kontuar niektóre opieki zdrowotnej prawa zwolenników nadzieja robić mu łatwy dla niskich dochodów dorosłych widzieć początkowej opieki dostawców że Medicaid sprawozdanie zmniejszał ten typ kosztowna opieka medyczna, (Kliff, 1/2). 

Wall Street Journal: Stawiający Nieubezpieczonego Na Medicaid no Ciie ER wizyt
Niektóre zwolennicy prezydenta Barack Obama opieki zdrowotnej przegląd mówją że stawiający nieubezpieczonych amerykan na Medicaid zmniejszać kosztowne izb pogotowia wizyty dawać one więcej dostępowi opieka w innych położeniach. Ale nowa nauka zakłada odwrotność: Grupa 10.000 niskodochodowych Oregon mieszkanów które ostatnio uzyskiwali Medicaid sprawozdanie odwiedzał ERs 40% często niż tamto bez ubezpieczenia (Beck, 1/2).

Los Angeles Times: Kompromis Zostaje Nieuchwytnym Na zdrowia prawa Antykoncepcyjnym sprawozdaniu
Wzmacnia sądu najwyższy zderzenie wyjawiał czy kontrola urodzin musi wymagająca pod prezydenta Obama podpisu opieki zdrowotnej prawem właśnie jak głęboko zostają między urzędnikami administracyjnymi i Katolickimi liderami nad gdzie rysować linię między podziały religijną wolnością i kobiet odtwórczymi dobrami (dzikus i Levey, 1/2). 

The Washington Post: D.C. Program Odbija Krajowego trend W kierunku Ruszać się Starych amerykan Z Karmiącego Stwarza ognisko domowe
Dla 60 rok, Bobbie Jones, 88, żył w ten sam Petworth rowhouse dokąd podnosił cztery dziecka -; wliczając jeden urodzonego w sypialni na piętrze -; i zostać babcia i prababcia 10 dziewięć. Ale w zeszłym roku, uderzenie i spadek lądowaliśmy ona w szpitalu w karmiącym domu i wtedy. W przeszłości, karmiący dom można meandrować up być dokąd żył out odpoczynek jej dni. Ale przez nowego programa i społeczności który pomaga Gromadzkich mieszkanów otrzymywać opiekę w ich stwarza ognisko domowe, Jones był sprawnie iść do domu. Jest wśród 58 ludzi które przenosili ponieważ D.C. Biuro na starzeniu się wszczynał swój Karmiącego domu przemiany program w Kwietniu (Bahrampour, 1/2).


http://www.kaiserhealthnews.orgTen artykuł przedrukowywał od kaiserhealthnews.org z pozwoleniem od Henry J. Kaiser rodziny podstawy. Kaiser zdrowie wiadomość, editorially niezależny serwis wiadomości, jest programem Kaiser Rodzinna podstawa, nonpartisan opieki zdrowotnej polisy organizacja badawcza unaffiliated z Kaiser Permanente.

 

Advertisement