Metabolon podnosi $15 milion w serii E finansowaniu

Metabolon, Inc., światowy lider w opierających się diagnostycznych testach i badawczych usługa ogłaszających dzisiaj, że ono podnosił $15 milion w serii E finansowaniu przez wydawania uprzywilejowany zapas.

Nowi inwestora Camden partnery prowadzili round z uczestnictwem od Sumitomo Korporacja, wraz z istniejącymi inwestor zorzy funduszami, Harris & Harris Grupuje, Syngenta przedsięwzięcia, Fletcher Spaght i Fulcrum Pieniężni partnery. W połączeniu z ten finansowaniem, Camden partnery Kieruje członka Dr. Christopher W. Kersey łączą firmy rada dyrektorów.

Dr. Kersey powiedział, "Metabolon jest liderem w następnej generacji diagnostykach w znacząco chorobach tak jak cukrzyce i nowotwór. CEO John Ryals są jeden narodów wiodący przedsiębiorcy, operatorzy w nauki przyrodnicze przemysle nad ostatnimi dwadzieścia rok i, i gromadzić elitarnego zespołu który pomaga lekarzów i pacjentów w wykryciu choroby podobnie wczesnym i ścisłym." kierownictwa i naukowowie

Komentujący na gromadzić fundusze, John Ryals, Ph.D., przewodniczący rady i dyrektor generalny Metabolon, powiedzieli, "jesteśmy wynagrodzeni w ten sposób wiele aktualni inwestorzy uczestniczący w serii E round lista wysokiej jakości zwolennicy nasz firma, i powitania Camden Sumitomo i partnery. Dochody wspierają, wśród innych rzeczy niedawny wodowanie partnera Bostwick laboratoriami Prostarix™, opierający się test który zapewnia znacząco metaboliczną informację na prawdopodobieństwie tak wzmacnia potrzebę przechodzić biopsja który raka prostaty pacjent z nieznacznie podwyższonymi PSA wynikami. Fundusze także używają dla kontynuującego rozwoju Quantose™ IGT, nasz substytutu test dla oralnej glikozy toleranci dla nasz testa dla recydywy pęcherzowy nowotwór i."

ŹRÓDŁO Metabolon, Inc.

Advertisement