NPF, CORRONA tworzyć pierwszy łuszczycy archiwum ulepszać traktowania i pacjentów wyniki

Posuwać się naprzód zrozumienie łuszczyca ulepszamy traktowania najwięcej pospolitej autoimmune choroby w kraju i klinicyści, wpływający up to 7,5 milion I pomocy naukowów i pacjentów wyniki Krajowa łuszczyca podstawa (NPF) i konsorcjum reumatologia badacze Północna Ameryka, Inc. tworzą pierwszy łuszczycy archiwum rozwijać i zarządzającego nonprofit. (CORRONA)

Zbierać, analizujący dane od tysięcy ludzi z łuszczycą i rozsiewający archiwum pomaga klinicystów, badaczów i przemysłu farmaceutycznego, studiować porównawczego bezpieczeństwo łuszczyca terapie i skuteczność. Dane zbierają przez całościowych kwestionariuszy uzupełniających pacjentami przy ich dermatologii spotkaniami. Ja dostępny zainteresowane instytucje akademickie i firmy farmaceutyczne wtedy zrobi studiować.

Jako dermatolog taktuje wiele ludzi z łuszczycą excited, tam  będzie zasoby pomagać uczyć się" powiedział Dr. Zaznaczający Lebwohl, krzesło Krajowego łuszczycy Fundacyjna Medyczna deska. "jaki traktowania pracują best, jaki komplikacje przewidywać od best, dlaczego kierować one i warunku lub swój traktowań" "Ten archiwum d badaczom bardzo potrzebny wglądowi w aspekty które pomagają lekarzów ulepszać opieka nad pacjentem. łuszczyca Ostatecznie pacjenci korzystają."

Obezwładnia i szpeci autoimmune choroba która pojawiać się na skórze, łuszczyców wzrostów osob ryzyku dla kierowej choroby, cukrzycach, ataku serca, uderzeniu, otyłości i depresji. Up to 30 procentów ludzie z łuszczycą rozwija łuszczycowatego artretyzm, podżegającego złącze i ścięgno chorobę.

W dodatku do studiowania traktowania bezpieczeństwem i skuteczność NPF i CORRONA archiwum pomaga utożsamiać możliwe przyczyny łuszczyca, egzamininuje związek między łuszczycą i innymi stanami zdrowia, studiuje wpływ choroba na jakości życia i innych wynikach.

"excited nasz współpracą z Krajową łuszczyca podstawą. Ja jest celem ten partnerstwo czerpać cierpliwych dane które robią ich życiom łatwi. Kombinacja corrona's dane duża wiedza specjalistyczna w zbierackich dane w czasie klinicznego spotkania i renomowanych łuszczyców ekspertach przy NPF jest pewna wynikać w dobrych rzeczach dla ludzi wpływających łuszczycą," powiedział Dr. Joel Kremer, przewodniczący rady i dyrektor generalny CORRONA.

Źródło: http://www.psoriasis.org/

Advertisement