SP Naukowy Ximpx lyophilizer z controLyo Nucleation na żądanie technologią AAIPharma

SP Naukowy, wiodący dostawca naukowi wyposażenie gatunki i AAIPharma Usługujący, uznani i darzony szacunkiem, Korp., wiodący dostawca farmaceutyczny analytical testowanie, rozwój produktu i produkcj usługa, wchodzić do w zakup zgodę, oba wyposażaliśmy z Praxair's controLyo™ Nucleation na żądanie technologią. ("AAIPharma ") dokąd SP ximpx AAIPharma z lyoStar 3 skala lyophilizer dobierać do pary z uzupełnia łuski skala Lyophilizer  

"zdobywać skala i produkcję szalkowi lyophilizers z controLyo™ technologią, AAIPharma znamiennie uwydatniają swój lyophilization optymalizacja i rozwoju potencjały podczas gdy dramatycznie wzrastający nasz skalowalnościa i sumy lyophilization pojemność," twierdzić James piszczałka, starszy dyrektor pozajelitowe operacje przy AAIPharma.  "cykle rozwijają na miejscu w lyoStar 3 i łatwo przenoszą skala suszarka."

controLyo™ Nucleation na żądanie technologia pozwoli wytwórcy kontrolować nucleation temperaturę podczas marznięcia i zapewniać że wszystkie buteleczki nucleate równocześnie. Mnogie korzyści demonstrowali dla kontrolowanego nucleation wliczając ulepszającej buteleczki jednorodności, obniżonych początkowych suszarniczych czasów, ulepszającego tortowego pojawienia, redukci w buteleczki złamaniu i lepszy stabilności dla wiele proteinowych zasadzonych formułowań. William Zestrzela, prezydent i dyrektor generalny SP przemysły komentujący jak podąża: "controLyo™ technologia jest znaczącym popieraniem w mróz osuszce w dekadach być może. Ja wartko ono adoptuje przemysłem i tamto które one wahają się utylizowywać technologię biegają realne ryzyko opuszczać behind w konkurencyjnym rynku. Zadawalamy widzieć AAIPharma adoptować technologię i wierzymy, że jako wczesny rodzic adopcyjny tworzyli nieodpartą przewagę konkurencyjną."

Skala lyophilizer będzie w pełni potwierdzający i działający wśród AAIPharma's cgmp łatwości Luty, 2014. Produkci skala lyophilizer planuje przychodzić online w opóźniony 2014. 

Źródło: http://www.spscientific.com/Home/

Advertisement