Naukowowie rozwijają się w kierunku zrozumienia jak niektóre bakteryjne komórki uciekają zabijać antybiotykami

Naukowowie robili znacząco postępowi w zrozumieniu jak podzbiór bakteryjne komórki ucieka zabijać wiele antybiotykami.

Komórki zostać "persisters" wchodzić do stan w którym replikować zatrzymują i są sprawnie tolerować antybiotyki. W przeciwieństwie do antybiotycznego oporu który powstaje przez genetycznych mutacj i przechodzi dalej opóźneni pokolenia, ten tolerancyjna faza jest tylko chwilowa, ale ono może przyczyniać się późniejszy rozwój opór.

W nowej nauce w czasopismo nauce, badacze od MRC Centre dla Cząsteczkowej bakteriologii i infekcja przy Cesarską szkołą wyższa Londyn udawał się i utożsamiał sygnały które prowadzą ich formacja. w unaoczniać persister komórki w infekować tkankach pierwszy raz,

Praktycznie tworzą subpopulations persisters które są tolerancyjni wiele antybiotyki. wszystkie bakteryjni gatunki Persisters jest prawdopodobny być przyczyną wiele nawrotne infekcje ale trochę zna o, jak powstają.

Drużyna rozwijał metodę dla tropić pojedyncze komórki używać fluorescencyjną proteinę produkującą bakteriami. Pokazywali że Salmonella tworzy ogromne liczby replikuje persisters po ogarniającego odpornymi komórkami dzwonić makrofag., który powoduje gastroenteritis i tyfusową febrę, Adoptować ten replikuje tryb, Salmonella ximpx antybiotycznego traktowanie i utrzymuje się w gospodarzie, rozlicza dla swój zdolności powodować nawrotne infekcje.

Badacze także utożsamiali czynników produkujących ludzkimi komórkami które spustowe bakterie zostać persisters.

Jeden wiodący autory, Dr Sophie Helaine, powiedział: "polegamy na antybiotykach bronić my przeciw pospolitym bakteryjnym infekcjom jak gruźlica, cystitis, tonsillitis i tyfusowy, ale few komórki mogą uciekać traktowanie infekcję który pozwoli wracał. zostać persisters, To jest duży problem w ja, ale ono także robi mu prawdopodobnie że antybiotyczny opór powst i rozprzestrzenia.

"Teraz znamy cząsteczkowe drogi przemian i mechanizmy które prowadzą persister formacja podczas infekci, możemy pracować na przesiewaniu dla nowych leków nakłaniać one z ten stanu tak, że zostać podatnymi antybiotyki."

Inny wiodący autor, profesor David Holden, dyrektor MRC Centre dla Cząsteczkowej bakteriologii i infekci przy Cesarską szkołą wyższa Londyn, powiedział: "Jeden najwięcej uderzających znalezień w ten pracie jest że warunki wśrodku odpornych komórek aktywują dwa różnej odpowiedzi od Salmonella, powodować niektóre bakterie, inny. replikować i wchodzić do replikuje persister stan Aktywować te dwa odpowiedzi wpólnie jest prawdopodobny być znacząco mechanizmem którym ximpx podczas infekci Salmonella."

Źródło: http://www3.imperial.ac.uk/

Advertisement