Więcej GOP gubernatorzy dają Medicaid ekspansi innemu spojrzeniu

Politykier donosi że, Indiana podczas gdy Republikańscy gubernatorzy w Teksas i Luizjana zostają stanowczo w żadny obozie, inny w Pennsylwania, Tennessee i Oklahoma daje programowi drugi spojrzeniu. Wiadomości ujścia także oferują aktualizacje od Floryda, Pennsylwania, Kansas i Gruzja.

Politykier: GOP gubernatorzy May Wciąż Iść Dla Medicaid ekspansi I gotówki -
Republikanie liczy na roku nonstop Walić mogą być wewnątrz dla niepowołanej niespodzianki: więcej stanów gubernatorzy porzuca politycznego pismo brać drugi spojrzenie przy prawo ogromną ekspansją Medicaid. Gubernatorzy jak Rick Perry i Bobby Jindal Teksas Luizjana zostają stanowczo w "żadny sposobu" obozie. Ale Pennsylwania i Tennessee aktywnie pracujemy z Obama administracją rozszerzać Medicaid, chociaż ich wysiłki gnieść polis koncesje na GOP liście życzeń -; jak wymagać enrollees płacić bardziej -; mógł być martwy koniec. Indiana i Oklahoma przyglądamy się alternatywne wersje ekspansja i użyczali jednorocznego ułaskawienie Obama administracją przedłużyć istniejących stan opieki zdrowotnej programy podczas gdy myśleć o nim (Cheney i Millman, 1/10).

Miami Herald: Rozszerzający Medicaid Ciężka bitwa W Floryda Capitol
Floryda 2013 prawodawczych sesj praktycznie kończyć z Medicaid ekspansją przy centrum debata i zaczynać, z Domowymi republikanami blokuje plan używać federacyjnych dolary zmniejszać liczbę nieubezpieczony Floridians. W tym roku, Domowy republikanina przyrzeczenie brać się do zagadnienia które długo utrzymywali się na tylnym palniku tak jak więcej niezależność dla wysoce wyszkolonych pielęgniarek, wzrasta liczbę studenci medycyny które iść w początkową opiekę i doregulowanie lekarki wirtualne wizyty. Ale wyrównujący gdy ostrość przesuwa od Medicaid ekspansi, Demokraci mówi ono zostaje sprawę priorytetowa (Mitchell, 1/12).

Filadelfia poszukiwacz: Pytania Upierają się O Corbett's opieki zdrowotnej planie
W zależności od co słuchasz ty, Zdrowy Pennsylwania, Gov. Corbett's plan reformować Medicaid program i rozszerzać jest niezadawalającym klapek; dobry plan w potrzbie szczypania; biurokratyczny koszmar; lub wszystko above. Tamto byli niektóre opinie wypowiadać przy przesłuchaniem publicznym trzymającym troszkę nad tygodniem temu przy Krajowym konstytuci centrum na administracja planie przedłużyć ubezpieczenie zdrowotne równie dużo jak 500.000 wspólnot narodów mieszkanów - jeden sześć ogólnostanowy - (Calandra, 1/12).

Kansas zdrowie instytut: Szpitalni urzędnicy Mówją odmowa Rozszerzać Medicaid Krzywdzi Ich istoty rzeczy
Dla Jodi Schmidt i inni szpitalni administratorzy przez Kansas, Medicaid ekspansja jest krytycznym biznesowym zagadnieniem nie polityczny jeden. Schmidt jest dyrektorem naczelnym Labette zdrowie, 99 łóżek dzielnicowy centrum medyczne który słuzyć duchownych i kilka otaczających społeczności w południowo-wschodni Kansas. Powiedział pieniądze gubi przez decyzi no uczestniczyć w pierwszy roku ekspansja Gov. Sam Brownback i ustawodawcy mógł znaczyć różnicę między szpitalną apreturą rok w czerni z niedoborem lub (mcLean, 1/13).

Kansas zdrowie instytut: Roundtable: Polityka Medicaid ekspansja W Kansas I Missouri
Prawodawcy w Kansas i Missouri powrocie zaczynać ich 2014 prawodawczych sesj ten tydzień. W Jefferson City, rozszerzać Medicaid elekcyjność zgodnie z Obamacare będzie wśród odgórnych pięć zagadnień współzawodniczy dla uwagi, według Associated Press. W Topeka sprawa priorytetowa dla prawodawców prawdopodobnie będzie szkolnym finanse z potencjalnym decyzi przybyciem od Kansas sądu najwyższy który mógł zmuszać prawodawców wydawać $400 milion bardziej na szkołach., Ja jest mniej jasny do jakiego stopnia Medicaid ekspansja rozważa w Kansas, w części, ponieważ 2014 jest wybory gubernatora rokiem. W roundtable dyskusi below -; co wietrzył Jan. 10 na KCPT -; dziennikarzi który bierzemy spojrzeniu przy polityka zagadnienie okładkowa Medicaid ekspansja w Kansas i Missouri (mcLean, 1/12).

Kansas zdrowie instytut: Kansas Medicaid: Elementarz
Medicaid jest publicznie finansującym źródłem ubezpieczenie zdrowotne i długookresowy opieki sprawozdanie dla pewnych nadający się populacj grup. Ja jest drugi co do wielkości źródłem zdrowia sprawozdanie w narodzie, podąża opierającego się sprawozdanie Bruner, meissen-Sebelius i Mertz (, 1/12).

Atlanta czasopisma konstytucja: Prawie 6 W 10 W Gruzja przysługi Medicaid ekspansi
Więcej niż połówka gruziny w nowym AJC wybory mówją że wszystko lub przynajmniej uchylający muszą części Obamacare, ale nawet wielka proporcja wierzy stan musi rozszerzać Medicaid. Wybory, poprowadzony dla Atlanta konstytuci Abt SRBI Inc., mierzył widoki rejestrowi wyborcy przez stan w zeszłym tygodniu. Podczas gdy 53 procentów przysługi unieważnianie prawo lub części ono, przynajmniej, 57 procentów gruziny powiedzieliśmy stan musi rozszerzać Medicaid w kategoriach Niedrogiego opieka aktu -; coś Gov. Nathan Rozdający do tej pory decydował no robić (Williams, 1/13).


http://www.kaiserhealthnews.orgTen artykuł przedrukowywał od kaiserhealthnews.org z pozwoleniem od Henry J. Kaiser rodziny podstawy. Kaiser zdrowie wiadomość, editorially niezależny serwis wiadomości, jest programem Kaiser Rodzinna podstawa, nonpartisan opieki zdrowotnej polisy organizacja badawcza unaffiliated z Kaiser Permanente.

 

Advertisement