Studenci collegu które objawy PTSD są prawdopodobni pić więcej alkohol

Obliczeni 9 procentów studenci collegu które objawy pourazowy stresu nieład (PTSD) jest prawdopodobni pić więcej alkohol niż rówieśnicy bez psychologicznego warunku. Z kolei, ciężki alkoholu spożycie pogarsza ich PTSD objawy przez czas, prolongujący błędne koło.

Te są wnioski pierwszy empiryczna nauka egzamininować bidirectional oddziaływania dwa zjawiska oddziaływania ale nigdy testowany które teoretyzował.

Alkoholu zaangażowanie w szkole wyższa, "i: Trzyletnia błąd analiza," fundował Krajowym instytutem na nadużywaniu narkotyków i publikuje w niedawnym wydaniu czasopismo Anormalna psychologia (Vol. 22/4).

Pełny tekst wersja nauka może uzyskująca kontaktować się klepnięcie Donovan lub [email protected] przy 716-645-4602.

"szkoła wyższa jest czasem znacząco rozwojowe zmiany i okres ryzyko dla ciężki pić, urazu ujawnienie i pourazowi stresów objawy," mówi Jennifer P, PhD. Czytającego, profesor nadzwyczajny psychologia przy uniwersytetem przy Bawolim i zasadniczym oficerem śledczym na nauce.

Ciężki pić jest pospolity na szkoła wyższa kampusach i odnosić sie ryzyko dla napaść na tle seksualnym, interpersonal przemoc i poważnego urazu, żadny" który zauważał to ", "z czego może wywoływać PTSD" mówi Czytający, chociaż tam  był przypuszczenie że dwa mechanistically kojarzą w szkoły wyższa populaci, until teraz natura ich związek był niejasna.

Nauka egzamininował związki między PTSD i ciężkim pić w 486 uczniach gdy transitioned w szkołę wyższa i przy 11 dodatkowym punktem nad następujący trzy rok.

Alkoholu use i kojarzoni problemy łączymy przez czas exacerbation w PTSD objawach, i PTSD objawy pokazują jednakowego skutek na alkoholu spożyciu. "pokazujemy że, że Each afekty inny. Jak taki, PTSD i ciężki pić są współczynnikami ryzyka inny dla jeden, each z następstwami dla inny nad kursem szkoła wyższa," Czytający mówi.

Ten informacja jest pożytecznie i imperatyw dla tamto które pomagają uczni rozdaje z te problemami. "być może"

Nauka zatrudniał błąd modeluje analitycznego podejście który pozwolił egzamin spodziewani i odwzajemneni skojarzenia wśród te konstrukcj podczas gdy rozliczający dla jednostki stabilności.,

Autory na nauce, oba w UB dziale psychologia, są Jeffery d, doktorskim kandydatem w klinicznej psychologii i Craig R. Wardell. Zimny, PhD, profesor kliniczna psychologia.

Read badania ostrość na etiologii i innym substanci use w młodych dorosłych interwencjach dla problemaycznego alkoholu. Jej uprzedni badanie egzamininował środowiskowego i indywidualni determinanty alkoholu use, szczególnie, mogą uzasadniali różne odpowiedzi ogólnospołeczny środowisko. jak poziom wskazuje czynniki tak jak rodzaj, affective stan i alkoholów cognitions ekspektatywy, motywy (e.g.,)

W 2011 nauce 3.000 studentów collegu, publikującej w czasopismo Psychologicznym urazie, zakłada to z nieładem znajdującym być najwięcej błonia wśród tamto wystawiających plciowy i fizyczny napad, najwięcej wokoło 9 procentów spotykał kryteria dla PTSD co byli kobietami.

2012 nauka Czyta zakłada i koledzy że przemiana w szkołę wyższa zaznacza eskalacją w ciężki pić, leka use, odnosić sie negatywne konsekwencje i sugerować interwencje które mogą pomagać ameliorate problemowego substanci use i ostatecznie udogadniać silną przemianę w szkołę wyższa i beyond.,

Źródło: Uniwersytet przy bizonem

Advertisement