Znalezienia sugerują ewentualnych klinicznych uses ekstaza w częstowanie niepokoju i PTSD

Móżdżkowego zobrazowania eksperymenty wyjawiali pierwszy raz jak ekstaza produkuje uczucia euforia w użytkownikach.

Rezultaty nauka przy Cesarską szkołą wyższa Londyn, części, teraz publikowali w czasopismo Biologicznej psychiatrii. z czego emitować w telewizji w lekach Żywych na Channel 4 w 2012

Znalezienia napomykają przy sposobami, można być pożytecznie w traktowaniu niepokój i pourazowy stresu nieład (PTSD). ekstaza

MDMA był popularnym rekreacyjnym lekiem od 1980s, ale tam  był mały badanie na którym wpływają tereny mózg ja. Nowa nauka jest pierwszy używać czynnościowego obrazowanie rezonansem magnetycznym (fMRI) na odpoczywać tematy pod swój oddziaływaniem.

Dwadzieścia pięć wolontariuszów przechodzili móżdżkowych obrazy cyfrowych na dwa okazjach jeden i jeden, po brać leka po brać placebo bez znać czemu dać.

Rezultaty pokazują że MDMA zmniejsza aktywność w limbic systemu - set struktury wymagać w emocjonalnych odpowiedziach. Te skutki byli silni w tematach sugeruje które donosili silnych podmiotowych doświadczenia, że odnosić sie.

Komunikacja między medial skroniowym lobe medial prefrontal cortex i zmniejszał., który wymaga w emocjonalnej kontrola, Ten skutek i kropla w aktywności w limbic systemu, jesteśmy naprzeciw wzorów widzieć w pacjentach które cierpią od niepokoju.

MDMA także wzrastał komunikację między amygdala i hippocampus. Studia na pacjentach z PTSD znajdowali redukcję w komunikaci między te terenami.

Projekt prowadził David Nutt, profesor Neuropsychopharmacology przy Cesarską szkołą wyższa Londyn i profesor Val Curran przy UCL Edmond J. Safra.

Dr rudzik Harris od działu medycyna przy imperiałem powiedział, który wykonywał badanie, "zakładamy że MDMA powodował obniżonego przepływ krwi w regionach mózg łączący emocja i pamięć. Te skutki mogą odnosić sie uczucia które zaludniają doświadczenie na leku." euforia

Profesor Nutt dodawał: "znalezienia sugerują ewentualnych klinicznych uses MDMA w częstowanie niepokoju i PTSD, ale potrzebujemy być ostrożni o rysować zbyt wiele wnioski od nauki w zdrowych wolontariuszach. Musieliśmy robić studiom widzieć w pacjentach jeżeli znajdujemy ten sam skutki."

MDMA prowadził dochodzenie jako dodatek psychotherapy w traktowaniu PTSD, z niedawną pilotową nauką w USA reportażu pozytywnych wstępnych rezultatach.

Jako część Cesarskiej nauki wolontariuszi przywoływać ich złych wspominki i pupila pytali podczas gdy wśrodku przeszukiwacza. Oszacowywali ich ulubionych wspominki żywi niż placebo jak, emocjonalnie pozytywny po MDMA i intensywny, i oszacowywali ich złych wspominki negatywnie less. To odbijał w sposobie że części mózg aktywowali bardziej silnie lub less pod MDMA. Te rezultaty publikowali w Międzynarodowym czasopiśmie Neuropsychopharmacology.

Dr Harris powiedział: "W zdrowych wolontariuszach, MDMA wydają się zmniejszać wpływ boleśni wspominki. Ten napady z pomysłem ale my, potrzebujemy robić studiom widzieć w PTSD pacjentach że ono mógł pomagać pacjentów z PTSD ponownie odwiedzać ich pourazowych doświadczenia w psychotherapy bez przytłaczającego negatywnymi emocjami jeżeli lek wpływa one w ten sam sposobie."

Źródło: http://www3.imperial.ac.uk/

Advertisement