Scripps CEO wygran obolałości złotego medalu nagroda dla znacznych wkładów opieki zdrowotnej pole

Scripps zdrowie prezydent i dyrektor generalny Chris Van Gorder honoruje Amerykańską szkołą wyższa opiek zdrowotnych kierownictwa z złoty medal nagrodą przy posiedzeniem inauguracyjnym obolałości 57th kongres na opieki zdrowotnej przywódctwo w Chicago na Marzec 24. (obolałość) Van Gorder, kumpel Amerykańska szkoła wyższa opiek zdrowotnych kierownictwa, rozpozn dla jego znacznych wkładów opieki zdrowotnej pole w imieniu opieki zdrowotnej dostawy organizaci. (FACHE)

"obolałość zachwyca honorować Chris Van Gorder w ten sposobie," powiedział Deborah J i Poświadczał Skojarzeniowego kierownictwa. Bowen, FACHE, prezydent i dyrektor generalny Amerykańska szkoła wyższa opiek zdrowotnych kierownictwa. "jest wzorzec międzynarodowy wszystko, obrazujący zasady znakomity przywódctwo podczas gdy providing wyjątkowej usługa jego pacjenci, organizacja, społeczność i zawód."

Van Gorder wybierał dla nagrody opierająca się pod naciskiem, jego osiągnięcia as well as wkłady jego nominaci w i jego aktywnego przywódctwo rola z obolałością przywódctwo i wykonawczym występie, i; zdrowie usługa i opieka nad pacjentem dostawa; fachowy rozwój; zarządzanie i organizacyjny rozwój; i zdrowie usługa aktywność.

Złoty medal nagroda jest obolałości wysokim honorem obdarowywającym na znakomitych liderach. Purpose ten nagroda jest utożsamiać kumpel Amerykańska szkoła wyższa opiek zdrowotnych kierownictwa które dobrze obrazują przywódctwo przy organizacyjnym, lokalny,/. stanem, prowincjonałem i poziomami narodowymi Złoty medal nagroda rozpoznaje jednostki które iść poza ograniczenia ich swój organizacja nieustannie przyczyniać się ulepszenie opiek zdrowotnych usługa i społeczności zdrowie.

Rozpoznającym z złoty medal nagrodą od organizaci równie prestiżowej, "gdy Amerykańska szkoła wyższa opiek zdrowotnych kierownictwa jest szczerze honorem" powiedział Van Gorder. "Ten znakomita grupa lidery robił wielkim krokom wspomagać cele opiek zdrowotnych instytucje przez Stany Zjednoczone, i jestem dumny być częścią ten misja."

Van Gorder słuzyć na obolałości rada naczelników od 2006 2008 i jako 2012 elekt, przewodniczący i bezpośredni past prezes zarządu gubernatorzy od 2009. Obecnie, jest członkiem obolałość doradcy Komitetowi. W dodatku, Van Gorder kontynuuje słuzyć społeczeństwa jako rezerwowy dowódca w okręgu administracyjnego szeryfa działu rewizi i Ratowniczej San Diego jednostce, dokąd jest rewizi i Ratowniczego dowódcą. Jest także koncensjonowanym przeciwawaryjnym medycznym instruktorem dla Amerykańskiego czerwonego krzyża i technikiem. W Marzec 2006, Kalifornia gubernator mianował Van Gorder Kalifornia prowizja na Przeciwawaryjnej usługa zdrowotnej władzie (EMSA), dokąd słuzyć dwa terminu.

Źródło: Scripps zdrowie

 

Advertisement