PHT ` s logPad App system otrzymywa Kliniczną Informatics wiadomości najlepsza praktyka nagrodę

Pht Korporacja logPad App™ system był finalistą dla Klinicznych Informatics wiadomości najlepsza praktyka nagród ogłaszać Luty 6 przy zakresu szczytem dla Klinicznych Ops kierownictw. PHT jest wiodącym dostawcą technologie używać zbierać jadącego edata dla klinicznego badania. LogPad App system cytował dla znakomitego use ulepszać pacjent usługa technologie informacyjne.

LogPad App interfejs użytkownika, biega na opóźnionych smartphones i. prostego i intuicyjnie Ja jest łatwy dla pacjentów używać i zapewnia metodę skuteczną, sprawdzoną i. ścisłego i uległego dla zbierać jadącego edata LogPad App daje sponsorów i CROs bezprecedensowa elastyczność rozmieszczać elektroniczny pacjent donoszących wyników systemy w fazie II, III i IV, kliniczni studia wraz z rynkiem i obserwacyjnym badaniem. LogPad App jest częścią PHT Cierpliwy apartament oprogramowanie i usługa skupiający się na ulepszać cierpliwego doświadczenie w klinicznym badaniu podczas gdy dostarczający cyklu czasu korzyści i wysokiej ilości dane ewentualnych.

Sheila Rocchio, MBA, rozpusta - prezydent marketing i zarządzanie produktem przy PHT, powiedział, "PHT docenia ten rozpoznanie i narosłą widoczność skupiająca się technologia w przemysle Kliniczną Informatics wiadomością. Więcej niż miliard smartphones wysyłają w tym roku i tam  są olbrzymi sposobności wspierać te platformy w badaniu ulepszać próby klinicznej doświadczenie pacjenci, klinicyści i próba sponsory." Zegarek Sheila opisuje jak logPad App umożliwia sponsorów i CROs wspierać pacjentów swój smartphones: http://bit.ly/19OALam.

Słuchać badania przypadków, innowacje i najlepsza praktyka o opóźnionych ecoa, rejestrze dla 2014 PRO przy & ecoa kongresie w Boston argument za, ecoa systemów i strategii i. PHT zaprasza wszystkie Kongresowych wychowanków łączyć PRO, ecoa Kongresowej linkedIn społeczności wymieniać &. informację, pomysły i doświadczenia przez cały roku

O PHT Korporacja

PHT Korporacja pomocy firmy farmaceutyczne i CROs zachowanie próba kliniczna programują z zaufaniem, spokojem i dokładnością wielkimi. Sprawdzeni PHT wynika oceny (eCOA) elektroniczni kliniczni systemy zbierają jadącego edata przez smartphones, pastylek i sieci. Ten dane, dostępny przez studyWorks™ online reportażu portalu, zapewnia sponsorów i klinicystów z rzeczywistym okno w jak pacjenci czują i funkcjonują. PHT pomagał próbnych sponsorów zbierać jadącego edata w 660+ globalnych próbach wynikający w 16+ wykonawczych zatwierdzeniach. PHT Kliniczna nauka i Konsultować oferujemy naukowego, wykonawczy, i technologicznej wiedzy specjalistycznej ecoa today popyt na rynku i pacjenci zasługują. Wizyta phtcorp.com dla więcej informaci na PHT. Podąża PHT na linkedIn, świergocie, Google+ i YouTube.

Advertisement