Nauka egzamininuje sądowe skrzynki hipotermia śmierć w Południowy Australia i Szwecja

Nowy badanie od uniwersyteta Adelaide pokazuje że stan Południowy Australia wysokiego tempo śmierć od krańcowego zimna porównującego z północnym Europejskim narodem Szwecja.

Nauka drużyną od uniwersytet szkoły nauki medyczne, analizował sądowe skrzynki hipotermia śmierć od 2006-2011 w oba Południowy Australia Szwecja i.

Rezultaty pokazują że Południowy Australia tempo 3,9 śmierci dla każdy 100.000 ludzi, porównującej z Szwecja 3,3 śmierć na 100.000. W sumie, tam  byli 62 śmiertelnego skrzynki hipotermia w Południowy Australia i 296 skrzynek w Szwecja nad sześcioletnim okresem.

Pomimo pokaźny demograficznego, geograficzne i klimat różnicy stopa zgonów od hipotermia był nieznacznie wysoka w Południowy Australia niż w Szwecja" mówi lidera projekt uniwersyteta profesor Roger Byard AO. ", który jest prawdziwym zaskakiwania rezultatem,"

Hipotermia definiuje gdy zmniejszanie w sedna ciała temperaturze pod 35°C, z śmiertelnym hipotermia zdarza się przy ciało temperaturami 26°C 29°C.

"Najwięcej śmierć od hipotermia w Południowy Australia wymagali starsze kobiety indoors i ograniczali kontakt z światem zewnętrznym. co żyli samotnie z wieloskładnikowymi zasadniczymi illnesses, często Dużo one byli nieżywy dla dnia przynajmniej" profesor Byard mówją. zanim odkrywali,

"To jest w kontraście z większością hipotermia śmierć w Szwecja powszechnie pod wpływem alkoholu., które zazwyczaj zdarzają się outdoors i wymagają w średnim wieku samiec, Te bodies często odkrywają od śnieżnych dryfów.

"fact no zatrzymuje ludzi od być zagrożony śmierć od hipotermia. że Południowy Australia target161_0_ ciepłego klimat niż Szwecja, z wysokimi średnimi temperaturami i łagodnymi zimami, Starsze osoby, społecznie odizolowywający ludzie są przy wielkim ryzykiem w ten stanie," profesor Byard mówi.

Nauki Medyczne PhD uczeń Fiona Jaskrawy mówi opisy domy no był dostępni w Południowych Australijskich skrzynkach, więc powody dla wysokich temp salowe śmierć w SA mogą tylko spekulujący dalej.

"W dodatku do wiele zasadniczymi stanami medycznymi wymagającymi w te skrzynkach, ja jest prawdopodobny że biedny ogrzewanie, izolacja i brak wydajność energii, bawić się rola tutaj. Na przykład, tylko 2,6% australijczyk stwarzają ognisko domowe glazurowali okno porównujących z 100% stwarzają ognisko domowe w Finlandia i Szwecja," Ms Jaskrawy mówi.

Rezultaty ten badanie publikują w czasopiśmie medycyny sądowe opóźnione w tym roku.

Źródło: Uniwersytet Adelaide

Advertisement