Calcivis próchnic aktywności zobrazowania system otrzymywa CE Mark w Europa

Nowa urządzenia medycznego, consumable kombinacja dla oceny i

Calcivis, urządzenie medyczne firma skupiająca się na rewolucjonizować zarządzanie zębu gnicie, dzisiaj ogłasza że swój Calcivis® próchnic aktywności zobrazowania systemowi użyczali CE Mark w Europa. CE Mark wymaga zanim urządzenie medyczne może wprowadzać na rynek w, znaczy i UE i liczbie inni kraje że wytwórca spotyka wymagania Europejski ustawodawstwo.

Calcivis® próchnic aktywności zobrazowania system jest wyszukanym urządzenia medycznego, consumable kombinacją projektującym przekształcać i zarządzanie stomatologiczne próchnicy i ocenę (zębu gnicie). Ja wymaga unikalnego, zastrzeżonego bioluminescenci podejście łączącego z specjalizującym się zobrazowanie przyrządem który pozwoli ścisłego wykrycie i visualisation demineralisation zobrazowanie wapni bezpłatnymi jonami przy ząb powierzchnią, próchnicy lesion który aktywnie demineralising jest prawdopodobny rozwijać się i prowadzić kawitacja.

Adam Christine, CEO Calcivis, powiedział: "użyczać CE Mark jest punktem zwrotnym dla Calcivis. Nasz system, pierwszy raz, pozwoli rzeczywistego visualisation wapni jony uwalniający demineralising próchnic lesions w rutynowej stomatologicznej praktyce i wykrycie. To potencjał pozwolić dla dostosowywającego, rozsądnego, opierającego się traktowania w linii z stomatologicznym najlepsza praktyka."

"wierzymy tam  będziemy znaczącym żądaniem dla nasz technologii i teraz pracujemy w kierunku pełnego commercialisation."

Profesor Nigel Pitts, królewiątko szkoły wyższa Londyński Stomatologiczny instytut powiedział, który kolaborował na rozwoju Calcivis podejście, "Stomatologiczne próchnicy są znaczące kliniczne i zdrowie publiczne problem i tam  jest znacząco różnicami w traktowań wymaganiach dla aktywnych i nieaktywnych próchnic lesions z wynikającymi ocenionymi różnicami w kosztach i wynikach dla, pacjenta, dentysty i osoby trzeciej płatniczki. Zdolność oceniać aktywność stomatologiczne próchnicy przy pojedynczą cierpliwą wizytą potencjał radykalnie zmieniać zarządzanie zębu gnicie, jeden pospolite choroby w świacie i jeden który mogą mieć znaczącego wpływ na pacjentów życiach.",

Calcivis® próchnic aktywności zobrazowania system jest kliniki przyrządem zawiera photoprotein na ząb powierzchni który łączy wyczuloną intraoral kamery i zastosowania technologię dostarczać precyzyjną kwotę wyjawiać rozwiązanie.

Photoprotein oprawia wapni jony i emituje błękitnego lekkiego sygnał procentowego kwota wapń teraźniejszość. Ten wykwintnie wyczulony chemiluminescent system produkuje demineralisation mapę ząb. Wynikli wizerunki zapewniają ostrość dla dyskusi z pacjentami o ich próchnicach zarządzanie programuje i rozwój dostosowywający, rozsądny, opierający się traktowanie w linii z stomatologicznym najlepsza praktyka.

ŹRÓDŁO Calcivis

Advertisement