Dżersejowy brzeg uniwersytet wygrywa AMA Grant kształcić młodości o recepturowym lekarstwa bezpieczeństwie

Dżersejowego brzeg Uniwersyteckiemu centrum medycznemu ostatnio nagradzali American Medical Association (AMA) Fundacyjnego Zdrowego utrzymanie Grant kształcić młodości o recepturowym lekarstwa bezpieczeństwie.

Dżersejowy brzeg otrzymywał dotację wszczynać edukacyjnego recepturowego lekarstwa bezpieczeństwo i niewłaściwe używanie kampania kierował przy szkoła średnia uczniami i ich rodzicami. Dotacja pomaga promować edukację i niebezpieczeństwa nadużywać te leki szkoła średnia ucznie o recepturowym lekarstwie zbawczym.

W 2012 centrum kontroli i prewencji chorób zauważał - rosnąć leka problem w Stany Zjednoczone. że lek na receptę niewłaściwe używanie jest szybki Krajowa ankieta uwalniał w tym roku znajduje że lek na receptę nadużycie wśród młodości wzrastał 33 procentu nad past pięć rok. To jest trzeci rok który nagradzał AMA podstawa użycza poparcia lekarstwa recepturowy bezpieczeństwo przez swój Zdrowego utrzymanie Grant programa.

Według Steven Kairys, M.D. MPH, krzesło pediatrie przy Dżersejowym brzeg i medyczny dyrektor, K. Hovnanian Children szpital, "lek na receptę nadużycie kontynuujemy wzrastać, ale poparcie od Zdrowego utrzymania Grant umożliwia my zapewniać wartościowych edukaci i świadomości programy celujących zmniejszać niewłaściwe używanie recepturowi lekarstwa w szkoła średnia uczniach. Jesteśmy ufni ten dotacja pomagamy robić istnej różnicie w życiach wieki dojrzewania w nasz społeczności i."

Źródło: Dżersejowy brzeg uniwersyteta centrum medyczne

Advertisement