Równy sobie nadużycie zagraża cierpliwych wyniki, wyjawia badanie

Horyzontalna przemoc między pielęgniarkami przy ten sam poziomem władza zagraża cierpliwych wyniki, badanie wyjawiał.

Nauka zjawisko w perinatal dziale przy USA szpitalem zakłada ten personelu na pracie i dostawa oddziały doświadczają wrogiego zachowanie dobrowolnie niż tamto pracuje gdzie indziej w ten sam usługa.

Związek między as well as między horyzontalną przemoc i nieskuteczną komunikacją, horyzontalną przemoc i bieda cierpliwym wynikiem lub zbliża chybienie, demonstrował.

Równy sobie nadużycie szeroko dokumentował w szybkich opiek zdrowotnych środowiskach w innych krajach.

Nauka, publikująca w Karmiącym zarządzaniu, ponagla starsze pielęgniarki i kierowników tworzyć miejsc pracy środowiska dokąd pielęgniarki odczucie wspierający ćwiczyć ich umiejętności bez brać out ich niepokoje na kolegach lub frustracje.

Autory polecają rozwija nadziewanie modelów które biorą w konto fizycznie i emocjonalnie żądający aspekty pielęgnacja w wywierających nacisk położeniach, które wymagają postępowych krytycznych myślących i odmianowych skillsets.

Wnioskują ten zrozumienie jak wrodzy miejsca pracy mogą być dla niektóre pielęgniarek i skutek to może mieć na opieka nad pacjentem i wyniki są krytyczni tak, że problemy mogą utożsamiający i adresują.

Źródło: Karmiący zarządzanie 

Advertisement