Pierwsze Wydanie: Luty 25, 2014

Today nagłówki zawierają opowieści bada polityczną dynamika gubernatorów twarz co do zdrowia prawa Medicaid ekspansi.

Kaiser zdrowie wiadomość: Nowy ACA ubezpieczenie Powoduje migreny W Niektóre lekarek biurach
Kaiser zdrowie wiadomości zawodowego pisarza Jenny złoto, pracuje we współpracy z NPR, donosi: "Sheila Bezprawny jest biurowym kierownikiem przy małą reumatologii praktyką w Wichita spadkach, Teksas, wokoło dwa godziny na zewnątrz Dallas. Robi pewny everything w biurowym biega bez przeszkód - planujący pacjenta, zbierackie zapłaty, utrzymuje światła dalej. Ostatnio dodawał innego obowiązek--wcielający strużka pacjenci z asekuracyjnymi planami nabywającymi na nowym Niedrogim opieka akcie wymienia. Otwarta rekrutacja no kończy do Marzec 31 ale zaludnia, co już kupował Obamacare plany zaczynają używać one. "obryzgiwanie w Styczniu; być może once tydzień. Ale myśleć nas wypośrodkowywam dwa, trzy dzień teraz, "mówi Bezprawnego. To no brzmi jak wiele nowi klienci, ale ono przedstawiał ważnego wyzwanie: weryfikować że te pacjenci ubezpieczenie" (złoto, 2/25). Czyta opowieść.

Kaiser zdrowie wiadomość: Ubezpieczyć Twój zdrowie: Czytelnicy Pytają O Czy Niektóre praktyki lekarkami, ubezpieczający Są Dopuszczalne
Kaiser zdrowie wiadomości konsumpcyjny felietonista Michelle Andrews pisze: "Ten tydzień, odpowiadam czytelników pytaniom o ograniczeniach z przerwami dopuszczalna praktyka wymiany" (2/25). Czytający ona odpowiedź.

Kaiser zdrowie wiadomość: Kapsuły: rep.John Dingell, dlugoterminowy mistrz zdrowia ustawodawstwo, no Szuka reelekci; Arkansas Medicaid walka Wszystko O matematyce, gubernator Mówi
Teraz na Kaiser zdrowie News blogu pisze o rypsie, Mary Agnes Caret. John Dingell's duży zawiadomienie: "Inna opieki zdrowotnej legenda jest ustępująca na Wzgórze Kapitolu. Ryps. John d który był kluczowym graczem w wiele opiek zdrowotnych bitwach w kongresie, wliczając zarządzenia 2010 opieki zdrowotnej prawo i jego pchnięcie dla "pacjenta akt swobód obywatelskich" w wczesnym 2000s i późne lata dziewięćdziesiąte. Dingell, Michigan Demokrata powiedział Poniedziałek przechodzić na emeryturę przy końcówką jego aktualny termin" (Carey, 2/24). 

Także na kapsułach donosi na Arkansas Gov. Mike Beebe i jego stanów Medicaid planie rozwojowym, Pfil Galewitz: "Arkansas Gov. Mike Beebe mówi jego strategią jest pokazywać one pieniądze wygrywać nad stanów prawodawcami skeptical o kontynuować stanu Medicaid ekspansję. "Ja jest arytmetyką, ja no jest wyrównującego matematyki, "Beebe powiedział Poniedziałek przy medialną odprawą sponsorującą Kaiser zdrowie wiadomością i zdrowie sprawami. Demokratyczny gubernator powiedział jeżeli Arkansas władza ustawodawcza woli przeciw iść naprzód z ekspansją, ja opuszczał $86 milion dziury w budżecie państwowym i kosztuje stanów szpitale, pracodawcy i dziesięć millions dolary" (Galewitz, 2/24). Sprawdza out jaki inny jest na blogu.

Wall Street Journal: Powstające premie May Uderzać małe firmy
Federacyjny actuarial raport przepowiada że 65% mali biznesy widzii ich ubezpieczenie zdrowotne premii wzrost pod częścią Niedrogi opieka akt. Raport od centrów dla Medicare i Medicaid usługa biura Actuary, jest opóźnionym kawałkiem zła wiadomość dla prezydenta podpisu domowego osiągnięcia. Podczas gdy prawo projektował ograniczać powstających zdrowie koszty, niektóre konsumenci widzieli, ich plany odwoływających całkowicie, lub ich premie lub inny kieszeń kosztów przyrostowy tego roku (Corbett Dooren, 2/24).

Associated Press/Washington Post: Premie May Wzrastać Dla 11 Milion pracowników: Raport
Nowy opieki zdrowotnej prawo może podnosić składki ubezpieczeniowe dla 11 milion małych biznesów pracowników i obniżać tempa dla 6 milion inny. To jest kosztorys od raportu centrami dla Medicare & Medicaid usługa, część departament zdrowia i usług społecznych (2/24).

Wall Street Journal: Zdrowia prawo Już wpływ Na istotach rzeczy
Niedrogi opieka aktu wpływ na istocie rzeczy zaczyna pluskotać przez korporacyjny Ameryka. Więcej niż 80 spółek akcyjnych mówili inwestorów lub mogli być według Wall Street Journal rewizi wezwanie kopie dla najwięcej ostatniego kwartału provided factSet, pieniężny włóczydło na ich quarterly przychodach lub zwiększenie nowe opiek zdrowotnych reguły byli, chociaż byli często niepewni ogrom, (Knox, 2/24).

The Washington Post: Republikanie Szukają Polityczną pokrywę Akceptować Medicaid ekspansi pieniądze
W gorzki stronniczej debacie nad Niedrogim opieka aktem, few Domowi członkowie krytykowali proponującego ustawodawstwo równie surowo lub równie często jak ryps. Mike pens. Ale teraz, prawie cztery roku pyta rzędu federalnego dla ACA pieniądze rozszerzać program który zapewnia sprawozdanie niskodochodowi Hoosiers. po tym jak miara przechodząca na stanowiska partii głosowaniu, pens Indiana gubernator, teraz, Ale chce robić mię na zewnątrz ograniczeń opieki zdrowotnej prawo (Wilson, 2/25).

Politykier: Medicaid GOP gubernatorzy Well Umieszczają Dla Reelection
Konserwatywni aktywiści zagrażali zemstę dla Republikańskich gubernatorów które podnosili Obamacare. Teraz patrzeje ja jakby byli przeważnym dmuchania dymem. Wokoło kraju, republikanie niż tamto które no. które przeciwstawiali się bazę i obejmującego Obamacare's masywna ekspansja Medicaid lepiej ustawia dla reelection Nikt zbierał poważnego początkowego wyzwanie do tej pory, i parzysty, równy Demokraci ono zmagał się odpowiadać silnych zawodników brać one dalej (Cheney i Hohmann, 2/25).

Politykier: Demokratyczni gubernatorzy: Obama potrzeby Sprzedawać Obamacare
Z bitwą nad Obamacare chodzeniem od Waszyngton stany i potopem reklamy obija prawo na TV, Demokratyczni gubernatorzy dostarczali wiadomość prezydent Barack Obama ten tydzień: Potrzebujemy pomoc.
Cztery roku out od przejścia Niedrogi opieka akt, ja jest stanów kierownictwami w Obama przyjęciu który może znosić ciężkiego ładunek jeśli chodzi o robić prawo pracie i sprzedawać je wyborcy. Mocowali się z ich swój jadącymi rekrutacj miejscami i walczyli ich swój władzy ustawodawcze oparzenie, Cheney i Dovere nad Medicaid ekspansją (, 2/25).

The Washington Post: W Va., walka Nad Medicaid ekspansją Kontynuuje
Gov. Terry mcAuliffe uderza drogę sprzedawać Medicaid ekspansję Poniedziałek, objeżdża Północnego Virginia szpital robić ludzkiej, biznesowej skrzynce i -; więcej pracujący ludzi i biedę dla ubezpieczyć i wywierać nacisk Domowych republikan które deklarowali blokować wysiłek (Laris i Vozzella, 2/24).

Associated Press/Washington Post: Grupy Biznesowej zderzenie Na Va. Medicaid ekspansja
Virginia stanu i izby handlowa lidery biznesu odnawiali ich wywoławczego Poniedziałek dla republikanina domu prawodawców akceptować miliardy w federacyjnych Medicaid funduszach, mówić był zwiększeniem dla stan gospodarki ja (2/24). 

Wall Street Journal Waszyngton drut: Arkansas gubernator Znowu Dźga władzy ustawodawczej Fundować Medicaid program
Arkansas Gov. Mike Beebe powiedział mieć nadzieję możliwość "surowi i draconian cięcia" stan usługa pobudza stanów prawodawców fundować program który kupuje intymnego ubezpieczenie zdrowotne dla mieszkanów które niedawno kwalifikują dla Medicaid (Corbett Dooren, 2/24). 

Los Angeles Times: Kalifornia strona internetowa Dla Obamacare Wspiera Po 5 dni przerwy
Kalifornia rekrutaci strona internetowa dla Obamacare sprawozdania wznawiał Poniedziałek po pięciodniowej przerwy należnej oprogramowanie problemy. Online kłopoty udaremniali konsumentów, rekrutacja doradców i asekuracyjnych agentów które chcieli używać Zakrywającą Kalifornia stronę internetową. wiele, Stan podpisywał up więcej niż 7.000 ludzi na dzień, na średnia, w Luty. Online rekrutacja system pójść puszek opóźniona Środa i stan kontynuował pracować na nim przez cały weekendu (Terhune i Karlamangla, 2/24). 

The Washington Post: Maryland ogieni kontrahent Który Budował Skołataną ubezpieczenie zdrowotne wymianę
Maryland świadczenia zdrowotne wymiana głosował opóźnioną Niedziela kończyć swój $193 milion   kontrakt z Noridian opieki zdrowotnej rozwiązaniami. Opierający się optum/QSSI i Noridian pomagać z przemianą który pierwszorzędnym kontrahentem zostać stan zatrudniający w Grudniu pomagać naprawie wadliwa wymiana, (Flaherty i Johnson, 2/24).

New York Times: Connecticut plany Wprowadzać na rynek zdrowie Wekslową wiedzę specjalistyczną
Connecticut był w ten sposób pomyślny w dostawać ludzi podpisywać up dla ubezpieczenia zdrowotnego przez swój online rynku że ja jest utworzeniem ordynacyjny biznes pomagać innym stanom budować strony internetowe i działać dokąd ludzie mogą porównywać intymne polisy ubezpieczeniowe i kupować. I Obama administracja zachęcał wysiłek w nadziei, że więcej stany biegają ich swój wymiany w 2015 lub 2016 (bonkreta, 2/24). 

Los Angeles Times: L.A. College Społecznego pilenia ucznie Podpisywać Up Dla Obamacare
Danielle Alberts spadał i łamał ona prawa kostka w trzy miejscach w 2012. Alberts, który zarabia wokoło $9.000 rok, pójść szpital i ładowali prawie $4.000 dla strzału i niektóre bólowego lekarstwa. Alberts no miał ubezpieczenia zdrowotnego. Odmawiał obsadę ponieważ ono miał kosztować $500 bardziej i no miał pieniądze od jej prac jako opiekun i pracownik ochrony. Kostka uzdrawiał biednie, opuszczać ona z wiotkim, i jest ubranym bras utrzymywać nabrzmiałość puszek (piosenka, 2/24).

The Washington Post fact Checker: Szturmowa reklama Przeciw Obamacare, Uwypukla mężczyzna Na Medicare
Podrażniony czytelnik który żyje w Michigan napisał fact Checker o ten reklamie która szuka zwiększać ryps., Justin Amash jako wojownik przeciw Niedrogiemu opieka aktowi, a.k.a. (r-Mich.) Obamacare. Czytelnik pytać jak tak jak przyglądający dżentelmen być na Niedrogim opieka akcie mógł. Zamiast czytelnik surmised mężczyzna który jest właściwie płatniczka rzędu bieg systemem opieki zdrowotnej musi być na Medicare, (Kessler, 2/25).

Wall Street Journal: Zdrowie ubezpieczających wiec Jak strachy Nad Medicare cięć spokojem
Części Humana Inc. i inni Usa zdrowie ubezpieczający wzrastali Poniedziałek gdy proponujący Medicare rembursu cięcia dla 2015 no byli równie zli jak bał się. Centra dla Medicare i Medicaid Usługują wydawali swój propozycję opóźniony Piątek dla temp ono płaci zdrowie plany w 2015. Cięcia oczekiwali, z niektóre setem przeprowadzać etapami wewnątrz automatycznie pod federacyjnym opieki zdrowotnej prawem. Humana, w segregowaniu Poniedziałek ochron i Wekslowej prowizja, powiedział ono oczekiwał CMS propozycję ciąć Medicare przewagę funduje dla 2015 3,5%, 4%. Humana poprzednio powiedział ono oczekiwał spadek 6%, 7% (Stynes i Mathews, 2/24).

Wall Street Journal: Doktryny opieki zdrowotnej huśtawki strata
Szeroki szpitalny sektor konsolidował gdy przemysł unosi dla poważnych zmian odnosić sie Usa opieki zdrowotnej przegląd. Doktryna w zeszłym roku uzupełniał swój nabycie awangard zdrowie Systems Inc., ruch który celuje poszerzać swój geograficznego zasięg. Szpitale także kontynuują stawiać czoło wewnątrz zastoju - cierpliwego ruch drogowego który przeglądał jak wiążący; przynajmniej partly-; recesja i swój żniwo. W opóźnionej ćwiartce, doktryna donoszący przystosowywający wstępy spadali 0,5%, gdy inpatient wstępy spadali 2,3% (przeor, 2/24). 

Associated Press/Washington Post: Dingell, porcja kongresman, Przechodzić na emeryturę
Michigan Demokrata ogłaszający jego decyzja, podczas gdy adresujący izbę handlowa w Southgate, blisko Detroit. który wybierał jego ojca opóźniony siedzenie w 1955 i trzymał odkąd, Następnie, mówił reporterom że no biega dla 30th pełnej kadenci ponieważ no mógł żyć do jego swój standardów (2/24).

New York Times: John Dingell Przechodzić na emeryturę Po Prawie 60 rok W domu
Żadny członek dom słuzyć dopóki przedstawiciel John d. Dingell, Demokrata Michigan. W ten sposób rozbrzmiewał ja gdy Mr. Dingell ogłaszał na Poniedziałku że no szuka reelekci siedzenie trzymał od Eisenhower administraci w części ponieważ instytucja zostać "okropną", rozdartą uszczypliwościem i zaznaczającą brakiem produktywność ", once szanował (Hulse i Parker, 2/24). 

Los Angeles Times: John Dingell, dziekan dom, plany Przechodzić na emeryturę
Podczas jego długa Domowa kariera Dingell był mistrzem dla Demokratycznych priorytetów, głównym wśród one ogólnoludzka opieka zdrowotna. Na początku each nowego Kongresowego Dingell przedstawiał rachunek ustanawiać ogólnoludzkiego system opieki zdrowotnej; był przy prezydenta Obama stroną gdy podpisywał Niedrogiego opieka akt w prawo w 2010 (Memoli, 2/24).

Wall Street Journal: Michigan ryps. John Dingell Przechodzić na emeryturę
W jego 58 rok w kongresie, Mr. Dingell znał dla jego srogiej ochrony Michigan przemysł samochodowy, stawia on skłócony z Demokratycznym kliki oddaniem twardzi antipollution standardy. Ale wstawiał się liberalne polisy gdzie indziej. Rękę w niektóre Congress punktu zwrotnego prawodawczy wysiłki wliczając Medicare 1990 czyste powietrze aktu Niedrogiego opieka aktu i 1964 praw głosu aktu; co powiedział w Czerwu był "przerzedże znacząco głosowanie ciskam" (Ballhaus i Peterson, 2/24). 

The Washington Post: W John Dingell's odjeździe, odmienianiu strażnik I końcówce Stary styl władza,
Mimo to na innych zagadnieniach jest żarliwie w starym stylu liberałem, Dingell. Jego miłująca przyczyna rozszerzał opieki zdrowotnej sprawozdanie który przychodził spełnienie z przejściem Niedrogi opieka akt, (Tumulty i Kane, 2/24). 

Associated Press/Washington Post: Weterynarz korzyści Bill Muszą Wygrywać Początkowego Senackiego głosowanie
Rozkładać się Demokratyczny rachunek rozszerza zdrowie, edukację i inne korzyści dla weteranów, wydaje się gotowym rozjaśniać początkową przeszkodę w senacie. Mimo to rok miara stawia czoło niepewnego przeznaczenie gdy republikanin próba robić mu małym i znajdować sposoby płacić dla go. Ustawodawstwo, Vt., mówi kosztował $21 miliard nad nadchodzącą dekadą, mógł stawać twarzą w twarz GOP prawodawców z niewygodnym sezonu testem nad ograniczać wydatki dla narodów 22 milion weteranów i ich rodzin który sponsorują Sen. Bernie Sanders, (2/25). 

The Washington Post: Pentagon budżet Ciął Militarnych świadczenia zdrowotne I Commissary fundusze
Pentagon 2015 propozycja bud budżetu podnosił opieka zdrowotna koszty dla pewnych członków militarna społeczność i drastycznie żyłować dotacje dla commissaries które zapewniają pomijał sklepy spożywczych oddziały wojskowi i ich rodziny (wieśniacy, 2/24). 

The Washington Post: Mała jednolitość W Militarnej opiece zdrowotnej
Nowe serie krytyczni raporty podkreślają potrzebę przyśpieszać w górę ujednolicenia służb wojskowych oddzielni podejścia opieka zdrowotna ale wciąż brakują pospolitych standardy dla rozdawać z niektóre medycznymi zagadnieniami, która jest jeden dorośnięcie budżeta rzeczy (Pincus, 2/24). 

The Washington Post: Dlaczego Znajdować Out Jeżeli Twój lekarka Jest W Dobrej pozyci. Ja Bierze Niektóre głębienie.
Ostatnio napisał ja pytać czytelnik upewniał się jak pacjenci mogą wykonywać sprawdzenia pochodzenia na ich lekarkach, że są w dobrej pozyci. Powód dla pytać: Few rok temu, powiedział, ono zgadzał się mieć dordzeniową fuzję wykonującą najwyraźniej dotyczącym chirurgiem. Operacja opuszczał on, złym z go niż i opóźniony odkrywający gdy zaczynał, że tam  byli mnodzy nadużyć sprawy sądowe podczas chirurga przeciw (Aschwanden, 2/24). 

Los Angeles Times: Nowy Bill Przynosi pomyłki lekarskiej walkę władza ustawodawcza
Szukający zapobiegać kosztowną incjatywa bitwę, senata prezydent Pro Tem Darrell Steinberg przedstawiał rachunek słuzyć jako pojazd dla prawodawczego kompromisu na Kalifornia pomyłki lekarskiej prawie. (Sacramento) Miara jest krótka: właśnie jeden zdanie twierdzi władza ustawodawcza zamiar "przynosi strony zainteresowane wpólnie rozwijać prawodawczego rozwiązanie zagadnienia otacza pomyłka lekarska urazu wynagrodzenie" (kamieniarz, 2/24).


http://www.kaiserhealthnews.orgTen artykuł przedrukowywał od kaiserhealthnews.org z pozwoleniem od Henry J. Kaiser rodziny podstawy. Kaiser zdrowie wiadomość, editorially niezależny serwis wiadomości, jest programem Kaiser Rodzinna podstawa, nonpartisan opieki zdrowotnej polisy organizacja badawcza unaffiliated z Kaiser Permanente.

 

Advertisement