Zrozumienie autyzm: wywiad z Roberto Fernández Galán, PhD, asystent profesora, skrzynka westernu rezerwy szkoła medyczna

Roberto Fernández Galán artykułu wizerunek

Wywiad prowadzący Kwietniem cashin-Garbutt, półdupki Hons (Cantab)

Zadawalam może opisywać typowe właściwości autyzm ty?

Autyzm no przychodzi w właśnie jeden smaku. Ja jest widmem nieład które dzielą kilka cechy: nadwyrężone ogólnospołeczne interakcje; nadwyrężona słowna i niewerbalna komunikacja; i ograniczający, powtórkowi zachowania.

Co poprzednio znał jako powód dla wycofania w one swój wewnętrznego świat?

Pozorny wycofanie w jaźń łączy brak interes w ogólnospołecznych interakcjach ale powód no zna. Raczej niż providing ostatecznego wyjaśnienie dla ten formy zachowanie pokazuje, nasz nauka że ono koreluje z odmianowymi cechami móżdżkowa aktywność.

Twój niedawny badanie zakłada że mózg autystyczni dzieci wytwarzają więcej informację przy odpoczynkiem. Dlaczego ty zrobiłeś ten znalezieniu?

W poprzedzającej nauce, rozwijaliśmy nową metodę dla analizować móżdżkową aktywność i pomyślnie badaliśmy. że publikowaliśmy w zeszłym roku Metoda opiera się na fact że móżdżkowa aktywność przy odpoczynkiem może precyzyjnie opisująca ogólnoludzkim matematycznie modelem.

Model jest właściwie całkiem prosty. W rzeczywistości, ja jest powszechnie używany inżynierami projektować urządzenia elektroniczne i symulować. W swój prostej interpretaci model przedstawia mózg jako czarny pudełko który przekształcać wkład w wydajność. Wydajność jest aktywnością który nagrywamy od each móżdżkowego regionu i wkład uzyskuje dostosowywać nagrywających dane model.

Możemy wtedy przechodzić jak inżyniery i pytać ile informaci wytwarza w czarnym pudełku, lub w innych słowach, ile informaci zawierającej w wydajności rozliczający dla informaci zawierającej w wkładzie no może. Tak, że jest czym obliczaliśmy to dalej i zakładamy wypośrodkowywa autystycznego mózg przy odpoczynkiem wytwarza 42% więcej informacja niż autystycznego mózg.

Właśnie klarować, informacja w inżynierii jest miarą złożoność sygnał w nasz skrzynce nagrania móżdżkowa aktywność. Ja no mówi my co myśleć mózg. Jakkolwiek, ja jest rozsądny zakładać że złożoność móżdżkowa aktywność odbija złożoność zasadniczy poznawczy procesy.

Który móżdżkowi regiony i jak byli szczególnie aktywni przy odpoczynkiem w autystycznych dzieciach to porównują autystyczni dzieci?

Poziom aktywność no był różny w jakaś odmianowym regionie. Co byli różni byli interakcje między pewnymi regionami, to są czynnościowa łączliwość mózg.

Daleko znacząca zmiana był między czołowymi i ciemieniowymi regionami. Czołowi regiony kojarzą z podejmowanie decyzji i wykonawczymi funkcjami, podczas gdy ciemieniowi regiony pierwotnie przetwarzają sensualną informację. W autystycznych dzieciach interakcja między te terenami był target296_0_ silna.

Dlaczego daleko iść wyjaśniać typowego braka interes w zewnętrznie bodzach doświadczających autystycznymi dziećmi twój rezultaty?

Zawsze lubię robić jasnemu odróżnieniu między ciężkimi dane tego i interpretacją. Zmiany w ewidencyjnej i czynnościowej łączliwości którym wokoło przed opowiadaliśmy są ciężkimi dane; obiektywni rezultaty nasz nauka. Ale cel końcowy kolekcjonowanie i analizować dane jest oczywiście interpretować one w kontekście co już zna ja.

W ten uwzględnieniu, nasz ilościowi rezultaty dostosowywają bardzo miło z klasycznym widokiem na autyzmu jako wycofanie w jaźń, ponieważ jeżeli autystyczni mózg wytwarzają więcej informację przy odpoczynkiem no mogą potrzebować oddziałać wzajemnie z zewnętrznie światem równie dużo jak autystyczni mózg dokonywać ten sam poziom pobudzenie.

Nasz rezultaty także dostosowywali bardzo miło z niedawną teorią na autyzmu Intensywna Światowa teoria, stawiają naprzód Drs. Kamila Markram i Henry few rok temu.

Mogłeś zadawalać kontur ty "Intensywna Światowa teoria" autyzm? Twój rezultaty wspierają ten teorię?

W nutshell, ja opisuje autyzm jako nieład wynikający od funkcjonuje neural circuitry który prowadzi stan arousal., Według ten widoku, jeden oczekiwał że autystyczni mózg przy odpoczynkiem wytwarzają więcej informację niż autystyczni mózg. I to jest naprawdę co zakładamy.

Jaki dalszy badanie potrzebuje posuwać się naprzód nasz zrozumienie autyzm?

Badanie na autyzmu głownie skupiał się na dwa bardzo różnym waży: cząsteczkowa skala i skala cały mózg.

Studia przy cząsteczkowym poziomem utożsamiali różnorodne genetyczne mutacje łączyć różne formy autyzm. Nakłaniać tamte mutacje w myszach, badacze tworzyli zwierzęcych modelów które reasumują niektóre cechy nieład w istotach ludzkich. autyzm

W paraleli, studia anatomia i aktywność mózg z najeźdźczymi technikami pokazywali różnicy między autystycznymi i autystycznymi mózg. Aktualny obrazek jest że autyzm powoduje anormalnym stopniem wzrostu mózg który z kolei prowadzi zmieniający neuronal circuitry.,

Tak, badanie na autyzmu potrzebuje przerzucać most przerwę między cząsteczkowymi i całymi mózg poziomami w różnych częściach mózg skupiać się na neuronal circuitry. Potrzebujemy rozumieć nie tylko jak neurony łączą ale także jak ewidencyjni przepływy w tamte obwodach.

W rzeczywistości, rozumiejący jak neuronal obwód praca no jest odmianowego wyzwania w autyzmu badaniu; ja jest prawdopodobnie ważnym wyzwaniem w aktualnym neuroscience.

Ty masz plany stosować twój badawcze techniki inni warunki?

Analityczna metoda wielkiego potencjał jako biomarker dla różnych zaburzeń psychicznych. rozwijaliśmy Polubiliśmy stosować ten sam metodologię schizofrenia i depresja.

W wczesnych dniach autyzmu badanie, autyzm przez pomyłkę nawiązywać do children schizofrenia jako. W rzeczywistości, schizofreniczni ludzie także wycofują w ich swój świat i robią mu często posuwam się naprzód choroba jest.

Gdzie mogą znajdować więcej informację czytelnicy?

W następujący trzy papierach:

  • Pérez Velázquez JL i Galán RF Ewidencyjni zysków w mózg odpoczynkowym stanie: (2013) Nowa perspektywa na autyzmu. Przód. Neuroinform. 7:37.
  • Domínguez LG, Velázquez JLP, Galán RF model Czynnościowa Móżdżkowa łączliwość i szum tła jako Biomarker dla Poznawczych fenotypów: (2013) Zastosowanie autyzm. ploso JEDEN 8(4): e61493.
  • Markram K i Markram H Intensywna Światowa teoria - łącząca teoria neurobiology autyzm. (2010) Przód. Brzęczenie. Neurosci. 4:224.

O Dr. Roberto Fernández Galán

Roberto Fernández Galán DUŻY wizerunekDr. Galán studiował fundamentalnego physics przy Universidad Autónoma de Madryt. Po otrzymywać jego mistrza stopień ruszał się Berlin dokąd otrzymywał magisterskiego szkolenie w teoretycznej biologii i PhD w obliczeniowym neuroscience od Humboldt Universität.

Jako postdoctoral badacz przy carnegie mellon uniwersytetem w Pittsburgh łączył teorię i eksperymenty prowadzić dochodzenie biophysical mechanizmy dla neuronal synchronizaci; zjawisko który wytwarza EEG oscylacje kojarzył z wysokimi poznawczymi procesami.

Jeden jego tapetuje wybierał Naukowym amerykaninem gdy jeden pięćdziesiąt wyłania się trendów w badaniu, biznesie i polisie w 2005.

Od 2008 Dr. Galán jest przy skrzynka westernu rezerwy uniwersytetem asystent profesora w dziale neurosciences dokąd łączy teoretycznych i obliczeniowych studia z eksperymentalnym badaniem na różnorodnych tematach wliczając autyzmu i epilepsi.

Tak daleko, Dr. Galán publikował 30 przeglądających książek rozdziałów i publikacje. Jest uczonym Mt. Synaj opieki zdrowotnej podstawa i poprzednim kumpel Alfred P. Sloan Foundation. W 2011 nominował dla Diekhoff obowiązki mentora nagrody przy CWRU.

Advertisement