Stany: N.C. 's opieki Medicaid kierująca propozycja; wąskie dostawca sieci; Projektowego rodzicielstwa duży plan

Wybór polityka zdrowotna opowieści od Pólnocna Karolina, Nowy Jork, Massachusetts, Floryda, Kansas, Missouri, Virginia i Kolorado.

Associated Press: NC zdrowie Medicaid przeglądu Agencyjny Kartografuje plan 
Gov. Klepnięcia mcCrory's zdrowie agencja popiera zdala od początkowych propozycj załatwiać Medicaid koszty zatrudniać garść duże kierować opiek organizacje biegać Pólnocna Karolina $13 miliard system opieki zdrowotnej. Departament Stanu department zdrowia i usług społecznych na Środzie przedstawiał swój strukturę dla zmieniać Medicaid doradczej grupy ustawianie mcCrory (Dalesio, 2/26).

Raleigh obserwator & wiadomość: Stan Proponuje Eksperymentalne zdrowie sieci Dla Medicaid pacjentów
Urzędnicy stanowi (w Pólnocna Karolina) staczali się plan Środa dla zmian w stanu Medicaid programie out upadali w zeszłym roku które są ogromnym krokiem zdala od opieki propozyci Gov. Klepiący mcCrory i odgórnym departamentem stanu department zdrowia i usług społecznych urzędnicy. Nowa propozycja unika walkę z lekarkami, szpitale, inni opieka zdrowotna dostawcy nad przyszłością $13 miliard rzędu ubezpieczenia zdrowotnego program którym o zakrywa niż 1,7 milion biedni dzieci i ich rodzice, starsze osoby i niepełnosprawni, (Bonner, 2/26).

CQ healthBeat: Przeglądy Ważący Modelować prawo Na adekwatności dostawca sieci
Narodów asekuracyjni regulatory considering zmiany ich rekomendacje dla praw państwowych które zapewniają że konsumenci dosyć dostawców wybierać od ubezpieczenie zdrowotne sieci w. Dyskusja komes wśród krytyki o tworzył zdrowia prawem jak przesmyk niektóre dostawca sieci jest w planach oferujących przez rynków (Adams, 2/26).

Politykier: Projektowy rodzicielstwo Wyjawia Dużego 2014 plan gry
Polityczna ręka Projektowy rodzicielstwo przygotowywa wszczynać swój wielką kampanii ofensywę kiedykolwiek, celujący więcej niż tuzin stanów, niektóre podnosić alarm i cyklu odgórny senat i gubernatorskie rasy kobiety aborci i opieki zdrowotnej dla dóbr 2014 połowa semestru wybory o stosach (oparzenie, 2/27).

Associated Press/Wall Street Journal: NY adwokatów pilenia finansowanie Zapobiegać nowotwór płuc
Skóra i nowotwór piersi teraz nakrywa 90 procentów z przetrwań tempami dla prostaty, Nowy Jork zdrowie adwokaci lobbowaliśmy Środę wznawiać środek państwowy przeciw daleko deadlier nowotworu płuc i tabacznego dymu carcinogens. Krajowy pięcioletni przetrwania tempo dla nowotworu płuc wzrastał tylko 12 procentu, 17 procentów nad trzym dekady od prawie, według Amerykańskiego towarzystwa zwalczania raka. To porównuje z przetrwanie wzrostami od 75 90 procentów dla nowotworu piersi, 68, 100 procentów dla raka prostaty i od 82, 93 procentu dla czerniaka poważny trzy pospolitego skóra nowotworu (2/26). 

Kaiser zdrowie wiadomość: Msza. Pacjenci Konserwują "Sklepowego" Dla opieki zdrowotnej -- Przynajmniej W teorii
Tutaj jest istotny pytanie: Jest ewentualny listy cen dla porodu, MRIs, stresów testów i innych medycznych procedur właściwie ja? I pacjenci, zbrojący z opiek zdrowotnych cenami, "kupują" opiekę? dokąd i kiedy zaczynają robić zakupy wokoło dla () Massachusetts próbuje znajdować out z nowym wymaganiem który mówją pacjentom szpitale i lekarki czemu rzecz koszt, jeżeli pytają (Bebinger, 2/26).

Zdrowie wiadomość Floryda: ER wizyty Dla Stomatologiczny niedola Wzrastać
Liczba Floridians taktował w szpitalnych przeciwawaryjnych działach dla zębów problemów które mogli taktujący w stomatologicznej klinice lub biurze -- lub polepsza mimo to, zapobiegać całkowicie -- wzrastał według nauki uwalniającej Środa więcej niż 139.000 w 2012. Suma był up 8.000 nad rokiem przed Floryda zdrowie publiczne instytut donoszący (2/26).

Zdrowie wiadomość Floryda: Urazu dramat Prawdopodobnie Kontynuować
Floryda dział zdrowie pojawiać się gotowym ruszać się naprzód z nową propozycją o divvying w górę ośrodków leczenia urazów przez stan, ale propozycja mógł pobudzać więcej bitwy w sądach i rozlewać w władzę ustawodawczą. Wydziałowi urzędnicy trzymali przesłuchanie Wtorek o proponującej regule która ustalał ile ośrodków leczenia urazów pozwolili w 19 oddzielnych terenach stan. DOH wciąż chce rozważać "wsparcie społeczności" jako czynnik w decyzi, podczas gdy przeciwnicy mówją medyczna potrzeba musi być jest ważniejszym koncernem (2/26).

Kansas zdrowie instytut: Asekuracyjny Commissioner Ważący W Na Opieka Zdrowotna Ścisły Bill
Asekuracyjny Commissioner Sandy Praeger dzisiaj skaczący w politycznego spór nad proponującym ustawodawstwem który dodawał Kansas lista Przewodzony przez Republikanów stany, Medicare i inni opieka zdrowotna programy które wnosić petycję kongres dla władzy nadzorować Medicaid teraz przeważnie, kontrolował rzędem federalnym. Praeger, republikanin czyj poparcie Niedrogi opieka akt stawiał ona skłócona z dużo w jej partyjnym ostrzegać, wydaje komunikat konsumenci o rachunku potencjale "zagraża" Medicare (mcLean, 2/26).

st ludwika poczta ekspedycja: Missouri Przedstawia dylemat Nowonarodzona Medicaid rekrutacja 
Organizacyjny zagadnienie który opóźniał Medicaid sprawozdanie dla noworodków można naprawiający, według Missouri działu służby socjalne. Jeżeli kobieta w ciąży Medicaid sprawozdanie, jej dziecko jest automatycznie nadający się dla rządowego asekuracyjnego programa dla biedy dla jeden roku po narodziny (Kulash, 2/27).

Richmond ekspedycja: Dom, Senacki Przygotowywający Dla ostatecznej rozgrywki Na zdrowie psychiczne rachunkach
Dom delegaci ustawiał scenę dla ostatecznej rozgrywki z Senackim wydłużaniem termin dla someone trzymać w przeciwawaryjnym areszcie dla zdrowia psychicznego cenienia. Domowe odrzucone Senackie poprawki na Środzie nalega zamiast na swój decyzi przedłużyć aresztów rozkazy dodatkowa dwa godziny dla w liczbie osiem która wzrastał czterokrotnie termin od sześć 24 godziny. Kolejnego kroka komes dzisiaj 2/27)., gdy dom oczek postępować na Senackim Bill 260, proponującym Sen. R. Creigh czynami, skąpanie czyj rodzinny tragadia w Listopadzie wywoływał podmuch prawodawcza uwaga Virginia zdrowie psychiczne rozpadający się system, (Martz,

Zdrowie wiadomość Kolorado: "Rozkuwał pielęgnację" Wymagającą Dla Coloradans Desperackiego Dla opieki
Gdy Karen Zink otwierał Południowo-zachodni kobiety zdrowie Kojarzy dla początkowej opieki i kobiet zdrowie w Durango w 1989, ono był jeden pierwszy pielęgniarka lekarza praktykującego posiadać i działać praktyki w USA. Ale ja tylko jest od 2010 że Zink był sprawnie ćwiczyć bez lekarki nadzoru. Zink i inne postępowe praktyk pielęgniarki w Kolorado przez cały Stany Zjednoczone i mówimy ich medyczna wiedza specjalistyczna i szkolenie może pomagać spotykać pączkuje żądanie dla początkowej opieki zdrowotnej. Ale dyskutują że opór od lekarzów i zmiana przemysł ubezpieczeniowy tworzymy niepotrzebne przeszkody (Hoback, 2/26).


http://www.kaiserhealthnews.orgTen artykuł przedrukowywał od kaiserhealthnews.org z pozwoleniem od Henry J. Kaiser rodziny podstawy. Kaiser zdrowie wiadomość, editorially niezależny serwis wiadomości, jest programem Kaiser Rodzinna podstawa, nonpartisan opieki zdrowotnej polisy organizacja badawcza unaffiliated z Kaiser Permanente.

 

Advertisement