Punkty widzenia: Kwestionować bajki Obamacare niedola; Republiki zastępstwo MIA; "mieszał wiadomości na mammografiach

Nowy Jork Synchronizował sumienie liberał: Ogólna teoria Obamacare fikcja
Konserwatyści pojawiać się są naprawdę wzburzeni że liberały właściwie biorą na fact w antych reklamach biegali. Jak wyzwanie ty kwestionuje czy ludzie w te reklamach dają ścisłemu obrazkowi -; cierpią! (Paul Krugman, 2/26). 

Fiskalni czasy: Obamacare ofiary Są "kłamcami Mówją Odgórny Demokrata
Każdy polityk chciał łączyć ból amerykanie, wyrównywał, w dobrych ekonomicznych czasach i podczas i po Wielką recesją, szczególnie. Duży polityczny atak przeciw Mitt Romney w 2012 wybór prezydenci odnosić sie ujawnienie jego komentarze o "47 procentach" i jak z dotyka zrobił zamożnego Republikańskiego kandydata trudne położenie ono zmaga się klasy robocze ono.  To był to wtedy jest teraz…. Zamiast czuć twój ból, Harry Reid stojący na w senacie mówić millions amerykanie wywierał wpływ szybko wzrastać premie, niekompetentna administracja, i polis kasowania od urzeczywistnienia Niedroga opieka Postępują że naprawdę no czują bólu wcale (Edward Morrissey, 2/27).

Los Angeles Times: Inna próba Przy Obamacare "reformy" powiększeniami
Ja jest zachęcający widzieć krytyków właściwie próbować załatwiać co widzią jak skazy w Niedrogiej opiece Postępować-- i rozczarowywający adresują dużo złego. kiedy robią mię w ten sposób ineptly że robią problemowi To jest co zdarza się z proponującym Save rypsem, wprowadzony póżno w zeszłym roku. Amerykańscy pracownicy Postępują Todd potomstwa (Ind.) Young cel był opieki zdrowotnej prawa zaopatrzeniem który definiuje pełną czas pracę jako 30 godzin tydzień. … Gdy swój faktyczne zawartość CBO powiedział, one wzrastali liczbę nieubezpieczeni ludzie w Usa między 500.000 i 1 milion gdzieś; dużo one gubili ich płacącego sprawozdanie. Rachunek także dmuchał dziury w budżecie federalnym, wzrasta niedobór wokoło $73 miliard nad 10 rok (Michael Hiltzik, 2/26). 

Bloomberg: Republikański zastępstwo Dla Obamacare Wciąż MIA
Chwyt dzień który tropił always-not-quite-here dla Jonathan Chait, "zamienia "i zamienia" część Republikański "unieważnianie opieki zdrowotnej reformy opowieść. Zauważa że opóźniony cykl zaczynał z straightforward obietnicą w Styczniu któremu zrobił mię Domowy podłogowy w tym roku zamieniającego rachunek. To podążał cofającym się od pracować "finalizuje" ten rachunek, teraz, zbierać pomysły dla gdy "mogą mieć sposobność" dostawać ten zamieniają rachunek (Jonathan Bernstein, 2/26).

The Washington Post Śliwkowa linia: Amerykanie Znają Tam  jest Żadny GOP "alternatywa" Obamacare
Obamacare jest katastrofą dla Demokraci i pewnym zwycięzcą dla republikan. To jest jakkolwiek. czym utrzymujemy przesłuchanie, W ten sposób dlaczego ja patrzeje tak jakby odsetek amerykanie które wyróżniać unieważnianie może właściwie kurczyć się ponieważ swój rollout problemy zaczynali? (Greg Sargent, 2/26).

The Washington Post: Medicaid w? Va. Dom udziały praktyka
Dla 11 roku, Republikańscy kandydaci dla Virginia domu delegaci robili następujący: dostaje wybierający na kampanii obietnicie przeciwstawiać pewnego kluczowego ustawodawstwo, iść z powrotem na to, then obietnica few miesiące po brać biuro. Są utworzeniem inny zawracanie? (normandczyk Leahy Goldman i Paul, 2/26). 

New Hampshire lider związku: Medicaid ekspansja: Co jest Naprawdę Winny?
Konserwatyści są zrozumiale nieszczęśliwi z wyłania się prawodawczym kompromisem który rozszerza Medicaid w New Hampshire. Tamte patrzeć dla someone winić musi skupiać się na prawych ludziach: Gov. Maggie Hassan i jej Demokratyczni enablers w władzie ustawodawczej (2/26).

[email protected]: JAMA forum: Przeciwawaryjnej opieki wizyty I: Dlaczego Wybiera Przeciwawaryjnego działu?
Dlaczego anyone chciał iść ED jeżeli tam  był alternatywa? To jest pytanie ja pytałem gdy raporty wyłaniali się że zmniejszający kategorie nieubezpieczony właściwie narosły ED odwiedza. Te znalezienia są szczególna troska tamto które wspierali Niedrogiego opieka aktu (ACA) mandat politycznego dla sprawozdania, dyskutujący że ono zmniejsza opieka zdrowotna koszty całkowitych providing nieubezpieczonego z nonemergency opcjami dla opieki, wliczając dostępu początkowa opieka i prewencyjne usługa (Diana kamieniarz, 2/26).

I na innych zdrowie zagadnieniach -

Wall Street Journal: Robić sensowi Z Mieszanych wiadomości Na mammografiach
Każdy trzy lub cztery roku prowadzi podmuch wiadomości, "nowy" zawiadomienie o pożyteczności mammografiowie. Ostatnio robić cyklom jest aktualizacją który sugerował mammografiów no zmniejsza nowotwór piersi śmiertelności. jeden Kanadyjska nauka Mammografiów studia kontynuują poddawać się konkurowanie rezultaty, który prowadził niektóre krajów tak jak Szwajcaria discontinue polecać ich miarowego use. Kobiety opuszczają martwić się czy przechodzić procedurę debatującą wśród lekarek, ekspertów panel i grup poparcia, (Drs. Ezekiel J Emanuel F i Daniel. Hayes, 2/26). 

New England Journal medycyna: Rachunek lekarstwa 
Przynosić leka od ławki wezgłowie jest ryzykownym i drogim propozycją. … Jako kapitałów inwestycyjnych inwestorzy oceniamy projekty wzdłuż cztery początkowych wymiarów: koszty rozwoju, sprzedawanie koszty, różnicowanie lek względny aktualnych traktowań, padanie i rozpowszechnianie celująca choroba,… my pozostali muszą robić nasz części ulepszać innych zmiennów które obliczają w rachunek Podczas gdy naukowowie pracują mocno wzrastać tempo naukowy odkrycie z czego lekarstwa przynoszą rynek. Taki ulepszenie był dobry dla pacjentów i reprezentował dobrego stategia gospodarcza, ponieważ lek ceny mogli obniżający nawet gdy inwestorzy wytwarzali powroty koniecznych finansować więcej odkrycie (Dr. Robert Kocher i Bryan Roberts, 2/26).

JAMA: Stawać twarzą w twarz piętno Opioid Use nieład; I Swój traktowanie
Wzrastający liczby przedawkowania od recepturowych opioids i niedawny wzrost w kojarzyć ofiarach śmiertelnych powodowali zawód miłosnego w społecznościach poprzez kraj. Więcej niż 30   000 śmierć od nierozmyślnego leka przedawkowania donosili w Stany Zjednoczone w 2010 niedawny rok dla którego dostępni są dane. Daje dotkliwości ten krajowa epidemia, ja jest czasem stawać twarzą w twarz piętno kojarzącego z opioid use nieładem i swój traktowanie z lekarstwami. Ograniczać dostępność opieka i zniechęcającymi ludźmi które używają opioids od szukać wydajne usługa, ten piętno zakłóca postęp w zmniejszać opłatę drogowa przedawkowanie (Drs. Yngvild Olsen i Joshua M. Sharfstein, 2/26).

Fiskalni czasy: "Doc dylemat" Jest Wewnątrz, I koszt kontrola Są Out Znowu
Pomimo niedawnego zwolnienia w przyroscie opiek zdrowotnych expenditures, ja zostają Herkulesową bitwę ograniczać w medycznych wydatkach w USA. Liczba siły wyrównuje przeciw obniżanie kosztom. Przyrost w gospodarce pewny stawia ciśnienie w górę na cenach, łączyć z starzeniem się populacja. I sektor prywatny m małego bodza kontrolować koszty bez potężnego jawnego mandata politycznego który brakuje Niedrogi opieka akt, (John F. Wasik, 2/26).

Fox News: Dr. Manny: Dlaczego Dr. Vivek Murthy Być Nie Kwalifikował Być chirurga generałem
Ale w mój skromnie opinii no kwalifikuje być nasz narodu lekarki opóźniony kandydat dla Usa chirurga generała, Dr. Vivek Murthy. Mój krytyka opiera się w dużym stopniu na Murthy's poziomie kliniczny doświadczenie. Murthy jest 36 lat jego kredyt i otrzymywał jego medycznego stopień od Yale szkoły medycznej, jeden prestiżowa szkoła medyczna programuje w kraju. To jest pewny osiągnięcie który żądać no mogę. Ale szkoła medyczna no robi lekarka (Dr. Manny Alvarez, 2/26).


http://www.kaiserhealthnews.orgTen artykuł przedrukowywał od kaiserhealthnews.org z pozwoleniem od Henry J. Kaiser rodziny podstawy. Kaiser zdrowie wiadomość, editorially niezależny serwis wiadomości, jest programem Kaiser Rodzinna podstawa, nonpartisan opieki zdrowotnej polisy organizacja badawcza unaffiliated z Kaiser Permanente.

 

Advertisement