Astellas Pharma wyłącznie komercjalizować isavuconazole w Usa i Kanada

Astellas Pharma Inc. (Tokio: 4503 "Astellas" ogłaszający dzisiaj,) że firma nowelizował licencja, rozwoju i promoci zgodę na isavuconazole, pod rozwojem z Basilea pharmaceutica Ltd. ("Basilea"). Opiera się na ten poprawce terytorium temat zgoda na licencję zmieniał odbijać że Astellas będzie odpowiedzialny dla wszystkie wykonawczych segregowań, komercjalizuje pełną odpowiedzialność dla fabrykować isavuconazole w i zakłada wyłącznie Usa i Kanada.

Basilea zakłada pełnych dobra isavuconazole w reszcie świata w zamian za rezygnować swój dobro promować produkt w Usa i Kanada. Oryginalna zgoda wykonywał w Luty 2010. Pod nowelizującą zgodą uległość Nowy leka (NDA) potencjału i zastosowania zatwierdzenie w Usa kontynuuje być podległa zapłata rozwoju kamień milowy Astellas. W dodatku warunki co do sprzedaż kamienia milowego zapłat zmieniali. Stosownie suma całkowita rozwój i sprzedaż kamienie milowi jesteśmy CHF 374 milion. że Astellas jest podległy płacić Basilea

Astellas kontynuuje swój współpracującego związek z Basilea na rozwoju isavuconazole zapewniać nową leczniczą opcję dla traktowania poważne fungal infekcje pacjenci w Usa i Kanada.

ŹRÓDŁO Astellas Pharma USA, Inc.

Advertisement