Badacz otrzymywać AACR- Joseph H. Burchenal Pamiątkową nagrodę dla osiągnięcia w badania nad rakiem

John F. diPersio, M.D., Ph.D., rozpozn z 19th Rocznym Amerykańskim skojarzeniem dla nowotworu Joseph H. Burchenal Pamiątkowej nagrody dla Znakomitego osiągnięcia w Klinicznym badania nad rakiem przy AACR corocznym spotkaniem 2014, trzymającym w San Diego, Calif., Kwiecień 5-9.

Ten nagroda ustanawiał w 1996 rozpoznawać znakomitych osiągnięcia w klinicznym badania nad rakiem. Ja wymienia dla opóźnionego Dr. Joseph H Burchenal, honorowy członek, past AACR prezydent i ważna postać w., klinicznym badania nad rakiem i chemoterapii.

diPersio szef podział onkologia Siteman nowotwór i zastępca dyrektora, Ześrodkowywa przy żydowskim szpitalem i Waszyngton Uniwersytecka szkoła medyczna w St ludwiku w eksperymentalny uporządkowywać nowotworów genomy, uosobiona medycyna i innowacje w komórki macierzystej przeszczepieniu, Mo., ono rozpoznaje dla jego znakomitych osiągnięć. diPersio jest międzynarodowo - rozpoznaje dla jego wiedzy specjalistycznej w komórki funkci, komórki macierzystej badaniu i ostrej myelogenous białaczce (AML). Przedstawia jego wykład, "gvHD vs. gvL… i zwycięzca jest?" Wtorek, Kwiecień 8, 4 p.m w pokoju 20D w San Diego convention center.

"zaskakiwałem i ogromnie honorowałem wymieniającym jako ten roku odbiorca i wspomina z inny które wygrywali ten prestiżową nagrodę w przeszłości. Joseph H. Burchenal Pamiątkowa nagroda Ten nagroda jest naprawdę testamentem mój rodzina, przyjaciele, mentory, koledzy, praktykanci, i tamte odważni pacjenci które uczestniczyli w klinicznym badaniu," że dąży wydawałem mój życie diPersio powiedział.

diPersio's specyfika badania interesy zawierają kontrola gospodarz choroba używać biologię komórki macierzystej mobilizacja, sensitization leukemic komórki i genomics De genetyczną i epigenetyczną, przez białaczki komórki zablokowania, Novo i relapsed AML. Jego badanie demonstrował że krwiopędny komórki macierzystej mobilizer plerixafor blokuje chemokine receptor CXCR4 który umożliwia mobilizację leukemic komórki peryferyjna krew i wyczula one chemoterapia., Zapoczątkowywał próbę kliniczną badać plerixafor w połączeniu z g-csf dla chemosensitization relapsed i oporny AML. Jego długookresowy cel jest utożsamiać alteracje które przyczyniają się relapse AML po chemoterapii and/or allogeneic krwiopędnego komórki macierzystej przeszczepienia. i charakteryzować genomic i transcriptional Jest obecnie kierownikiem projektu kilka dotacje celować przy AML badaniem i także jest oficerem śledczym na kariera programie rozwoju przy Waszyngtońskim uniwersytetem projektującym trenować nowego pokolenia wysoko wykwalifikowany oficery śledczy.

diPersio otrzymywał jego kawalera stopień od Williams szkoły wyższa w Williamstown, msza i jego stopniach od uniwersyteta Rochester w Rochester., medycznych i doktorskich, N.Y. Uzupełniał rezydentury, stażu i uniwersyteta teksańskiego Południowo-zachodni centrum medycznego w Dallas przy Parkland Pamiątkowym szpitalem i. Po słuzyć jako naczelny mieszkaniec przy Parkland pomnikiem, diPersio uzupełniał poczet w podziale hematologia, onkologia/przy uniwersytetem kalifornijskim, Los Angeles (UCLA). Przed jego ruchem Waszyngtoński uniwersytet, diPersio poprzednio słuzyć na fakultetach przy UCLA i uniwersytetem Rochester. Dodatkowo, słuzyć jako dyrektor szpika kostnego przeszczepu program przy Silnym Pamiątkowym szpitalem, Rochester.

Jest członkiem narodowy instytut badań nad rakiem deska Naukowi doradcy i jest krzesłem Amerykański społeczeństwo hematologia Naukowy komitet na Hematopoiesis Amerykański społeczeństwo Kliniczny dochodzenie skojarzenie Amerykańscy lekarzi, kilka zewnętrznie rada doradcze, w dodatku do jego komitetami przez cały jego kariery, zaangażowaniem i spotkaniami i wiele inni societies.

Joseph H. Burchenal Pamiątkowa nagroda dla Znakomitego osiągnięcia w Klinicznym badania nad rakiem szczodrze wspiera Bristol-Myers Squibb.

Źródło: Roczny Amerykański skojarzenie dla badania nad rakiem

Advertisement