Dłudzy spojrzenia: "robić Obamacare; " otwierający syna autystycznych sekrety; antybiotyki i otyłości epidemia

Każdy tydzień, KHN reportera Marissa Evans wybiórki ciekawi czytać od sieci wokoło. 

New York Times: Gruby lek
Jeżeli ty chodzisz w dostawa sklep dzisiaj, ty jesteś prawdopodobny znajdować torbę antybiotyka proszek który żąda podnosić przyrosta drób i bydlę. To jest ponieważ dekady rolniczy badanie pokazywali że antybiotyki wydają się podrzucać zmianę w młodych zwierząt bodies, pomaga one juczni na funtach. Wytwórcy przechwalają się o cudownych skutkach karmić antybiotyki kurczątka i pielęgnacja cieli się. Zakurzeni rolniczy czasopisma poświadczają sposoby w których postępować jak superfood jakby produkować taniego mięso mogą leki. Ale co jeżeli ten mięso jest my? (poganin Kennedy, 3/8).

Wall Street Journal: Wśrodku robić Obamacare
Jako Biały Domowy specjalny doradca na polityce zdrowotnej, byłem partyjny dużo wewnętrzne debaty które kształtowali Niedrogiego opieka akt. Przyglądający z powrotem, wierzę że trzy sprawy kluczowej byli emblematyczni czasem torturująca wzajemna zależność polisa i polityka w wykonywać ręcznie Obamacare-; i wrodzona trudność fasowania powikłany ustawodawstwo w today Waszyngton. Kontrolować koszty i ulepszać ilość w opiece zdrowotnej wierzył Biała Domowa ekonomiczna drużyna że musieliśmy zmieniać sposób lekarzi płacą. Wokoło 85% zapłaty lekarzi są opłatami dla indywidualnych usługa; co daje lekarkom bodzom rozkazywać więcej interwencje i testy. Usługa stawia tomową above wartość; ja nagradza częstowanie chorobę niż promujący zdrowie raczej (Dr. Ezekiel J. Emanuel, 3/7).

Atlantyk: Mężczyzna działanie Leczyć Jego Swój nowotwór
W Styczniu 2006, zaczynał doświadczający osłabiające migreny z nigdzie. gdy Josh Sommer był wciąż aspiruje środowiskowym inżynierii uczniem przy diuka uniwersytetem na zimy przerwie, Chociaż filc grzywna i był inaczej zdrowym 18 roczniakiem, MRI wkrótce wyjawiał go dorośnięcie bolaka naciskającego przeciw jego brainstem i zawijającego wokoło kilka ważnych arterii. … Only after operacja zrobił jego lekarce robi oficjalnej diagnozie: struniak, zła forma w ten sposób rzadka kość nowotwór ja zdarza się w właśnie jeden z każdy milionów ludzi. … Zanim Sommer wracał szkoła w spadku, ustalał robić co próbować zmieniać jego prognozę mógł. … agencje rządowe miewają skłonność fundować badanie w ten sposób pospolici nowotwory który m dużego skutek przez populację; nowotwór piersi, rak prostaty na, i w ten sposób; zazwyczaj otrzymywa najwięcej finansowania (Aimee Swartz, 3/11).

Nowojorczyk: Policzenie
Nieodpowiednia kontrola broni palnej i bied zdrowie psychiczne opieka jesteśmy problemami które niezmiennie definiują debatę po okrucieństw tak jak jeden przy Newtown. Ale, znacząco chwycić dla powodów komesa od podstawowej potrzeby, nasz bodziec, pradopodobnie; gdy tamte zagadnienia sąrobić sensowi co wydaje się bezsensownym. Gdy Connecticut stanu adwokat wydawał raport w Grudniu, CNN ogłaszający, "Piaskowaty haczyka zabójca Adam Lanza wziąć motyw jego grób. "… Zakładamy out-; czego no; że Adam schizofrenię lub był, pedophile lub ofiarą dzieciństwa nadużycie, my wciąż no znał dlaczego postępował gdy (Andrew Solomon, 3/11). 

New York Times: Dosięgać Mój Autystycznego syna Przez Disney
W nasz pierwszy roku w Waszyngton, nasz syn znikający. Właśnie cofa się jego 3rd urodziny, angażujący, pogadankowy dziecko typowa mowa, pełno -; "kocham ciebie, "Dokąd są mój Ninja żółwie?" "Pozwala my dostawać lody!" -; spadał cichy. Płakał, inconsolably. No spał. No zrobił kontaktowi wzrokowemu. … Pytamy nasz narastającej drużyny rozwojowi specjaliści, lekarki i terapeuta, o nim. Byliśmy nigdy dużymi fan plopping nasz dzieciaków przed Disney wideo, ale teraz wydawał się naglącym pytanie: Jest dla on to dobry? Wzruszają ramionami. Relaksuje? Tak. Ja wydaje się radosnym? Zdecydowanie. Utrzymuje mnie ograniczam, mówją (Ron Suskind, 3/7).

Magazyn TIME: 300 trening: Jak filmy Tankują chłopiec niepewność
Młodzi mężczyzna; czy byli przyglądający dla ich pole bitwy krwi dylemata, szansy fajtłapa lub; Themistokles i Artemisia płci scena między out nad dziejowymi niedokładnośćwykładający up dla otwarcia 300: Wzrost imperium na Piątku. I chociaż niektóre rodzice mogą zakazywać ich wieki dojrzewania od widzieć Oszacowywającego film przez przemoc i krwi, muszą prawdopodobnie bardziej dotyczący o grkach przepoconych, washboard abs. … Średni facet chce 15-27 bardziej wali mięsień i procentu zmniejszanie w ciała sadle trzy, cztery. I nowa nauka publikująca w JAMA pediatriach w Styczniu zakłada że 18 procentów chłopiec bardzo dotyczy o ich budowie ciała i ciężarze. Niepowodzenie dosięgać te nierealistycznych ciało cele może prowadzić depresja, wysokiego ryzyka zachowania i zaburzenia odżywania, (jak pić i leki) (Eliana Dockterman, 3/11).


http://www.kaiserhealthnews.orgTen artykuł przedrukowywał od kaiserhealthnews.org z pozwoleniem od Henry J. Kaiser rodziny podstawy. Kaiser zdrowie wiadomość, editorially niezależny serwis wiadomości, jest programem Kaiser Rodzinna podstawa, nonpartisan opieki zdrowotnej polisy organizacja badawcza unaffiliated z Kaiser Permanente.

 

Advertisement