Biogen Idec's ALPROLIX dostaje zdrowie Kanada zatwierdzenie dla hemofilia b

Dzisiaj Biogen Idec (NASDAQ: BIIB) ogłaszałi dzieci starzejący się 12 i stary, z hemofilia b. ALPROLIX jest pierwszy zatwierdzającym działanie hemofilii b terapią i wskazuje zapobiegać częstotliwość krwawiący epizody z profilaktycznymi infuzjami zaczyna przy każdy dniami lub zmniejszać once 10-14 lub tygodniowymi once. że zdrowie Kanada, krwawiący epizody i rutynowa profilaktyka w dorosłych, (Recombinant) (ochronnymi) zatwierdzał ALPROLIX koagulacja czynnik IX, Fc fuzi proteina dla zapobiegania i kontrola [,]

To jest pierwszy wykonawczy zatwierdzenie dla ALPROLIX który jest obecnie przeglądowy urzędami regulacji w kilka innych krajach wliczając Stany Zjednoczone, Australia i Japonia. na całym świecie,

"zdrowie Kanada zatwierdzenie ALPROLIX zaznacza pierwszy znaczącego traktowanie postęp w hemofilia b w 17 rok i wzmacnia nasz oddanie rozwijać nowatorskie terapie, to pomoc adres krytyczne potrzeby hemofilii społeczność," powiedział George A. Scangos, Ph.D., dyrektor generalny Biogen Idec. "wierzymy bezpieczeństwo ten, skuteczność i profilaktyczny dawkowanie rozkład demonstrujący z ALPROLIX zapewnia ludzi z hemofilia b znacząco nowy sposób kierować ich warunek."

Światowa federacja hemofilia poleca profilaktycznego reżim jako cel traktowanie dla ludzi z surową hemofilią. (zapobieganie krwawienie) Wytyczna ustanawiający Medyczną i Naukową komisją doradczą Krajowa hemofilii podstawa polecają profilaktyczne infuzje dwa lub więcej czasy tydzień z tradycyjnymi hemofilii traktowaniami. Częste profilaktyczne infuzje mogą być ciężarem zaludniać z hemofilią i mogą zmniejszać adopcję ten typ traktowanie reżim.

Zdrowie Kanada zatwierdzenie ALPROLIX opiera się na rezultatach od globalnego, fazy 3 b-long nauka wielka registrational nauka w hemofilia b kiedykolwiek uzupełniającym. Ja demonstrował że ALPROLIX bezpiecznie i efektywnie zapobiega lub zmniejsza, krwawiący epizody lub once. dorosłych i nastolatkach z surowym hemofilia b z profilaktycznymi infuzjami dawać once 10-14, tygodniowym każdy dniom w W dodatku, więcej niż 90 procentów wszystkie krwawiący epizody kontrolował pojedynczą ALPROLIX infuzją.

"zdrowie Kanada zatwierdzenie ALPROLIX zapewnia ludzi z hemofilia b znacząco nowa opcja w utrzymywać profilaktycznego reżim," powiedział Manuel Carcao, M.D, Pediatryczny hematolog i współreżyser Całościowy opieki hemofilii program dla Chorych dzieci w Toronto., przy szpitalem. "ALPROLIX pierwszy zatwierdzony działanie czynnika koncentrat, pokazywał pomagać jednostki z hemofilia b dokonywać wydajnego krwawi zapobieganie z profilaktycznym dawkowaniem once tydzień lub dni once każdy 10, 14."

Hemofilia b jest rzadkim, chronicznym, odziedziczonym nieładem, w którym uszkadza zdolność krzepnąć osoby krew, która może prowadzić nawrotni i rozszerzeni krwawiący epizody. Ja jest należny pokaźna redukcja lub żadny czynnika IX aktywność która potrzebuje dla normalnego krwionośnego grudkowania., Ludzie z hemofilia b doświadczenia krwawiącymi epizodami które mogą powodować ból, nieodwracalną złącze szkodę i krwotok. Hemofilia b afekty w przybliżeniu jeden w 25.000 męskich narodzinach lub wokoło 700 ludzi w Kanada. Światowa federacja hemofilii globalna ankieta prowadził w 2012 kosztorysach który obecnie diagnozują z hemofilia b na całym świecie wokoło 28.000 ludziom.

"Kanadyjski hemofilii społeczeństwo (CHS) który zatwierdzał ALPROLIX zdrowie Kanada zadawala, drugi recombinant czynnika IX produkt taktować hemofilia b," powiedział Craig Upshaw, CHS prezydent. "Moreover, ja jest pierwszy w obiecującej nowej klasie czynników produkty z rozszerzonym życiem. Mieć nadzieję ja będzie dostępny Kanadyjscy pacjenci w bardzo pobliskiej przyszłości."

Biogen Idec popełnia pomaga ludzie z hemofilia b i pracuje z Kanadyjskimi Krwionośnymi usługa Usługowym De Biovigilance Du Ministère De Los angeles Santé, des usługa sociaux, inne władzy narodowa et prowincjonał, i robić ALPROLIX handlowo - dostępny wszystkie kanadyjczycy z hemofilii b.

ŹRÓDŁO 

Advertisement