AMSBIO ogłasza Vivo przyrząd dla usunięcia konanie i nieżywe komórki

AMSBIO ogłasza clioCell™ - Vivo przyrząd dla usunięcia, udoskonalającej rentowności i ilości konanie i nieżywe komórki, komórek populacje i ich natępna produktywność.

System zawiera paramagnetycznych nanoparticles które dobierali się z zastrzeżonymi elementami które oprawiają nieboszczyk, barwiarskie komórki i komórka gruzy. Wynikający produkt wybiórczo zapoczątkowywa komórki usunięcie, naśladuje komórka poremanentowych mechanizmy które działają Vivo utrzymywać tkanki funkcjonować optimally. Ten technologia jest odmienianiem, providing nowe sposobności optymalizować komórka przyrosta, kulturę i magazyn.

clioCell™ szerokiego szyka uses, rozciąga się liczbę różnorodny naukowiec i przemysłowi zastosowania. Zdolność wybiórczo usuwać hamujące, toksyczne nieżywe komórki używa procedurę lub wynika w radykalnie ulepszać komórek populacjach; specyficznie, odnośnie rentowność niwecznika, proteinowego fedrunku i wynikającej czynnościowej skuteczności/. clioCell™ był oceniającymi byseveral wiodącymi niezależnymi handlowymi i akademickimi instytutami badawczymi pracuje na komórki kultury projektach.  Ja pomyślnie badał na wiele komórka typ, istota ludzka i ssak. Cliocell™ może fabrykujący cgmp stopień i nasz drużyna doświadczenie wiele komórka typ, poczta odwilży zastosowania i projekt, pre "Dużego Pharma" praca.

W dodatku do uzupełniania Cliocell™ standardowymi dostępny od ręki odczynnikami i labware zadawala kontaktowego AMSBIO jeżeli ty a bespoke zastosowanie.  Dla dalsze informacje zadawala wizytę www.amsbio.com/cliocell.aspx lub kontaktowy AMSBIO na +44-1235-828200 teraz/+1-949-768-8365/email [email protected].

Zakłada w 1987, AMS biotechnologia rozpoznaje dzisiaj jako wiodąca firma przyczynia się przyśpieszenie i. (AMSBIO) medycznym, odżywianiu, kosmetykach i przemysłach energetycznych nowatorscy nauki przyrodnicze technologii produkty, usługa dla badanie i rozwój w przez zaopatrzenia odkrycie AMSBIO pasmo zawiera specjalistów niweczniki, peptides i recombinant proteiny. W dodatku firma jest sprawnie rysować na głęboką wiedzę specjalistyczną w pozakomórkowych matrycach zapewniać eleganckich rozwiązania dla studiować motility, migrację, inwazję i rozprzestrzenianie komórki. Szeroko uznaje jako eksperci w komórki kulturze, AMSBIO współpracuje z klientami w krawiectwo komórki systemach uwydatniać przesiewanie wyniki i osatateczną prognozę. Z pasmem cząsteczkowi detekcyjni odczynniki i znaczącym Biorepository firma może także zapewniać tkanki DNA, RNA, proteinę i microarray produkty. Kluczowi badawczy tereny dla te produktów zawierają: Onkologia, Regeneracyjna medycyna, Środowiskowa analiza, Cytotoxicity przesiewanie, Glycomics i komórki macierzystej biologia.