Ludzie bezdomni które cierpieli TBI są prawdopodobni odwiedzać Przeciwawaryjnego działu

Bezdomny i vulnerably mieścący ludzie który cierpieli pourazowego uszkodzenie mózgu przy niektóre punktem w ich życiu jesteśmy prawdopodobni odwiedzać Przeciwawaryjnego działu lub być ofiarami fizyczny napad, aresztującym lub więzi, nowy badanie znajdowaliśmy.

"Dają wysokim kosztom Przeciwawaryjnego działu wizyty i ciężarowi przestępstwo na społeczeństwie, te znalezienia znacząco zdrowie publiczne i praw sądowych następstwa," badacze od St. Michael szpitala napisali dzisiaj w czasopiśmie Kierowniczego urazu rehabilitacja.

Pourazowi uszkodzenia mózgu tak jak wstrząsy mózgu, są wokoło siedem czasów pospolici wśród ludzi bezdomni niż populacja ogólna. Pourazowi uszkodzenia mózgu lub TBIs, kojarzą z wiele innymi problemami zdrowotnymi tak jak schwytanie, zdrowie psychiczne problemy, niewłaściwe używanie, biedni całkowici zdrowie psychiczne i badanie lekarskie, alkoholu i leka i. Ludzie bezdomni także znają być częstymi użytkownikami opiek zdrowotnych udostępnienia, szczególnie przeciwawaryjni działy.

Dr. Stephen Hwang szpitala Centre dla badania na podupadłych części śródmieścia zdrowie powiedział to jest jeden pierwszy studia swój rodzaj prowadzić dochodzenie opieki zdrowotnej use wśród bezdomny i vulnerably mieścić populacj z historią TBI--i jeden wielki taki studiuje.

Znalezienia przychodzący od trwającej nauki zmiany w i vulnerably mieścący pojedynczy dorosli w lokalowym statusie 1.200 bezdomny i zdrowie Vancouver, Toronto i Ottawa. Nauka, znać, podąża uczestników dla up to cztery rok. gdy budynek mieszkalny w przemianie i zdrowie studiują (HHiT)

Nauka uczestnicy, 61 procent powiedział one cierpiał TBI w ich życiu 69 procentów w Vancouver, 64 procentu w Ottawa i 50 procentów w Toronto). (,

Nauka zakłada że ludzie bezdomni z historią TBI byli:

  • Wokoło 1,5 czasu prawdopodobnie odwiedzać przeciwawaryjnego działu w poprzedzającym roku należnym długookresowi poznawczy skutki oryginał TBI, jako poprzedzający badanie sugeruje ludzi z TBI są wysokimi użytkownikami opiek zdrowotnych usługa up to pięć rok po oryginalnego urazu. Dr. Hwang powiedział że wysoki przeciwawaryjnego działu use mógł także odnosić sie problemy zdrowotni odnosić sie TBI tak jak schwytanie lub substanci use.
  • Prawie dwa razy równie prawdopodobnie aresztującym lub więzi w poprzednim roku. Dr. Hwang powiedział to mógł być należny nadwyrężone poznawania lub osobowości awantury po TBI.
  • Prawie trzy czasu prawdopodobnie doświadczać fizycznego napad w poprzednim roku. To jest konsekwentny z poprzedzającymi studiami które sugerowali ludzi z historią TBI są prawdopodobni być ofiarami brutalne przestępstwo. Dr. Hwang powiedział że to jest jeden pierwszy studia swój rodzaj wśród ludzi które są bezdomni i vulnerably mieści sugerować to podtrzymuje TBI jest niezależnym współczynnikiem ryzyka dla zostać przyszłościowym ofiarą fizyczny napad.

Przesiewanie bezdomny i vulnerably mieścący ludzie dla TBI lepiej kierować zachowania i pomagać ono, "po tym jak uszkodzenia mózgu mogli pomagać ulepszać wyniki i potencjalnie zmniejszać use kosztowna opieka zdrowotna i usługi prawne" powiedział Matthew wiodącego autora papier i badawczego ucznia, przy St. Michael szpitalem.

HHiT nauka prowadzi Badawczy Alliance dla Kanadyjskiej bezdomności, budynek mieszkalny i zdrowia który zawiera niektóre Kanada społeczności i badaczów wiodące akademickie organizacje z wiedzą specjalistyczną na bezdomności., (REACH3) Nauka fundował Kanadyjskimi instytutami zdrowia badanie.

Źródło: St. Michael szpital

Advertisement