Einstein pracowników wydziału teraźniejszy niedawny badanie przy AACR corocznym spotkaniem

Od odkrywać rola nerw komórek bawić się w metastazie utożsamiać nowych powoduje geny, badacze przy Albert Einstein szkołą wyższa medycyna Yeshiva dostojnika uniwersytety robić postępy w potencjału traktowaniu nowotwór i zrozumieniu podczas past roku.

Kilka Einstein ucznie i pracownicy wydziału przedstawiają ich niedawnego badanie przy Amerykańskim skojarzeniem dla badania nad rakiem corocznego spotkania, bierze miejsce w San Diego Kwiecień 5-9, 2014. (AACR) Wśród prezentacj są podczas ważnych i mini sympozjonów tamto:

•Genu transkrybowania i przepisu czynniki - Ujunwa Cynthia okoye-Okafor, M.D. /Ph.D uczeń
Ms. okoye-Okafor przedstawia charakterystykę nowatorski cyfrowanie gen wymieniający TIHL.", który otrzymywać AACR'S 2014 AACR Mniejszościowego uczonego w badania nad rakiem nagrodzie podczas corocznego spotkania, "(Przemieszczający w Hodgkin's Lymphoma)" Ms. okoye-Okafor odkrywał ten gen jako uczeń w lab Ulrich Steidl, M.D., Ph.D który skupia się na transcriptional, epigenetycznym przepisie i., hematopoiesis i białaczka Dr. Steidl jest profesorem nadzwyczajnym komórki biologia medycyna przy i, translacyjny badanie w onkologii przy Montefiore centrum medycznym Uniwersytecki szpital dla Einstein. Einstein i współpracownika krzesłem
Poniedziałek, Kwiecień 7, 3:00 - 5:00 pm (3:20-3: 35 pm), pokój 33, San Diego convention center

•Neural przepis rak prostaty - Paul Frenette, M.D.
Dr. Frenette przedstawia przy ważnym sympozjonem tytułującym "złożoność w bolaka Microenvironment." Dyskutuje jego badanie wliczając jego niedawnego nauka papieru, że pokazywać nerwy bawić się kluczowego rola w wywoływać raka prostaty i wpływać swój rozszerzanie się. Dr. Frenette jest krzesłem i dyrektorem Einstein Ruth L i instytut dla. David S. Gottesman komórki macierzystej i Regeneracyjnej medycyny.
Wtorek, Kwiecień 8, 10:30 am-12: 30 pm, sala balowa 20D, San Diego convention center

•EGFR rodzina, P13K, AKT i kB, Sygnalizuje - Antonio Di Cristofano, Ph.D.
Dr. Di Cristofano przewodniczy i przedstawia podczas minisymposium. Środkowa ostrość jego laboratorium jest charakterystyką i identyfikacją odmianowi biologiczni procesy które kontrolują PI3K/PTEN/AKT kaskadą. sygnalizacyjne drogi przemian i Jego badanie na bolakach zapoczątkowywa w tarczycowym gruczole ześrodkowywa i ostatnio honorował Amerykańskim Tarczycowym skojarzeniem dla jego pracy. Dr. Di Cristofano jest profesorem rozwojowa & cząsteczkowa biologia przy Einstein.
Wtorek, Kwiecień 8, 3:00 - 5:00 pm, pokój 6CF, San Diego convention center

•Epigenetics 4 - Orsolya Giricz, Ph.D.
Dr. Giricz przedstawiać "Zintegrowany epigenomic profilować wyjawia rozlewnego demethylation w czerniaku i wyjawia CSF-1 receptor jako aberrant regulator zły przyrost i inwazja." Otrzymywał AACR milenium uczonego w Stażowej nagrodzie dla ten pracy. Dr. Giricz jest współpracownikiem w medycyna dziale przy Einstein i pracuje w lab Amit Verma, M.B.B.S czyj badanie skupia się na epigenomic profilować bolaki., Dr. Verma jest profesorem nadzwyczajnym medycyna biologia przy przy Montefiore Einstein centrum dla nowotwór opieki i rozwojowa & cząsteczkowa, Einstein i dyrektorem hematologic malignancies
Wtorek, Kwiecień 8, 3:00 - 5:00 pm (3:35-3: 50 pm), pokój 6A, San Diego convention center

Pracownicy wydziału prowadzą dwa metoda warsztata i przedstawiają 19 plakatów na różnorodność tematach wliczając zobrazowanie bolaka komórek ocenia nowotworów podtypy w epidemiological studiach i utożsamia, potencjalnych biomarkers i leków cele dla piersi, dwukropek, tarczyca, głowa, szyja i nowotwory płuc w dodatku do sympozjon prezentacjami.

Źródło: Albert Einstein szkoła wyższa medycyna Yeshiva uniwersytet

Advertisement