Rudzika kapiszonu uwolnień ubóstwa tropiciela ankiety rezultaty

Dzisiaj, rudzika kapiszon ogłaszał uwolnienie ubóstwo tropiciela ankiety rezultaty, rozwijać w partnerstwie z uniwersytet columbia populaci Badawczym centrum. Ten quarterly ankieta 2.300 gospodarstw domowych przez cały pięć podgrodzi przez wszystkie poziomy dochodów i projektuje brać głębokiego, realistycznego spojrzenie przy niekorzyścią wśród nowojorczyków.

Cel jest chwytać bogatych szczegóły na i zbierać informację o expenditures, dochodzie i poparciach rządowych gospodarstwa domowego, materialnych hardships i pomyślności którą po prostu przegapiają inne ankiety. rodziny, dziecka/  Inna nowatorska cecha ubóstwo tropiciel jest że ono chwyta dynamika ubóstwo:  jak niskodochodowi mieszkanowie odpowiadają trudne okoliczność przez czas. 

Ubóstwo tropiciela dane wyjawia że ubóstwo i trudności jesteśmy zli dla Miasto Nowy Jork mieszkanów niż oficjalne miary wskazują.  

Według pierwszy fala rezultaty, prawie cztery w 10 nowojorczykach cierpieli jeden lub więcej surowych materialnych hardships podczas 2012. (37%)  To znaczy że jednostki i rodziny stawiali czoło wytrwałego niedobór krytyczni zasoby lub przechodzili epizod ostry pozbawienie (tak jak zostawać w schronieniu, ruszać się wewnątrz z inny lub być niezdolny pozwalać sobie na, użyteczność, opiekę medyczną lub jedzenie,).

Podczas gdy oficjalne spis ludności postacie pokazują że 21% miasto mieszkanowie żyją w ubóstwie, nasz ankieta wyjawia ten ubóstwo, prawidłowo mierzącego, jest wysoka przy wokoło 23%. Podczas gdy ten wzrost no może brzmieć dramatycznego, ono utożsamia approximate 170.000 dodatkowych nowojorczyków żyje w ubóstwie. 

W sumie, 53% nowojorczyki doświadczał przynajmniej jeden następujący:  ubóstwo, surowy materialny trudności lub ogranicza zdrowia zagadnienie.  Te liczby bardziej niż właśnie deprymują statystyki:  reprezentują w przybliżeniu 4 milionów ludzi ono zmaga się na miarowej podstawie. 

Rudzika kapiszonu misja jest walczyć ubóstwo w Miasto Nowy Jork, i robić w ten sposób efektywnie wymaga ścisłego obrazek" powiedział Michael Weinstein, Naczelny programa oficer rudzika kapiszon. "jak nowojorczyki są radzić sobie z dnia na dzień,"  Nasz nadzieja jest i używał jako zasoby funders projektować wydajnych programy pomagać nowojorczykom w potrzebie intymnymi i jawnymi. "że ubóstwo tropiciel zostać wydajnym narzędziem w walce przeciw ubóstwu,"

"Tropić dochody przez czas jest znacząco," powiedział Christopher Wimer dyrektor projektu dla ubóstwo tropiciela nauki przy CPRC ale ja, "no jest cała historia.  Wiele programy i polisy robią różnicie dla niskodochodowych rodzin bez bezpośrednio ulepszać ich dochody.  Z nasz całościowymi miarami niekorzyść będziemy sprawnie widzieć co naprawdę zdarza się nowojorczyki przez czas coś no był ewentualny w Miasto Nowy Jork."

Ubóstwo tropiciel przeglądał 2.300 gospodarstw domowych, zawrzeć mieszkanów od wszystkie dochodów wsporników, i; Grudniu 2012 i Marzec 2013 przez pięć podgrodzi zaczyna w ankiety kontynuują na quarterly podstawie i kontynuują dla dwa rok.  Po dwa rok, nowy panel gospodarstwa domowe rekrutują i kwartalnie zaczynają anew ankiety.   Natępne ankiety zbierają więcej szczegółową informację na wellbeing, zdrowie pozwani, ich dzieci, niepowodzenia, ulepszenia, zmiany i ich doświadczenia z i, ich długi i wartości, Nowy Jork miasta służbami socjalnymi i rzędem. ich życia rodzinne i dom 

Źródło: Rudzika kapiszon

Advertisement