Antimicrobial agent w osobistej opieki produktach podnosi kolonializację bakterie wśrodku ludzkich nosów

Antimicrobial agent znajdujący w pospolitych gospodarstw domowych mydłach, szamponach i pasta do zębów, może znajdować swój sposób wśrodku ludzkich nosów dokąd ono promuje kolonializację gronkowiec i mógł predysponować niektóre ludzi infekcja - aureus bakterie. Badacze przy uniwersytet michigan donoszą ich znalezienia online dostępu czasopismo Amerykański społeczeństwo dla mikrobiologii. ten tydzień w nauce publikował w mbio-

Triclosan, spowodowany przez człowieka mieszanka używać w pasmie antibacterial osobistej opieki produkty tak jak mydła, pasta do zębów, kuchni powierzchnie, odzieżowy, i sprzęt medyczny, znajdował w nosowych przejściach 41% dorosli pobierający próbki. Wysoka proporcja tematy z triclosan także mieć S. aureus kolonializacją. S. aureus mógł promować infekcję w niektóre populacjach tak jak ludzie przechodzi operację.

Triclosan był wokoło dla past 40 rok, mówi starszych nauki Blaise autory bolusy i wcielał w wiele antibacterial gospodarstwo domowe produkty wśród past dekady, PhD, asystent profesora cząsteczkowa, komórkowa i rozwojowa biologia, przy uniwersytetem. Inni studia znajdowali ślada triclosan w ludzkich fluidach wliczając serum, uryny i mleka, i studia w ssakach znajdowali że wysokie stężenia triclosan mogą niszczyć dokrewnego system i zmniejszać mięsień funkcję kierowego i kośćcowego.

"Ja jest naprawdę pospolity w ręk mydłach, pasta do zębów i mouthwashes ale tam  są żadny dowodem ono robi lepszy pracie niż stały bywalec mydło," bolusy mówją. "Ten agent może mieć niezamierzone konsekwencje w nasz bodies. Ja mógł promować S. aureus nosową kolonializację, stawia niektóre ludzi przy narosłym ryzykiem dla infekci."

Dodatkowi eksperymenty znajdujący że, że S. aureus r w obecności triclosan był lepiej sprawnie dołączać ludzkie proteiny, i szczury wystawiający triclosan byli podatni S. aureus nosowa kolonializacja.

W świetle znaczącego use triclosan w produktach konsumenckich i swój rozlewnym środowiskowym kontaminowaniu sugeruje" autorów ", nasz dane łączący z poprzedzającymi studiami pokazuje wpływy triclosan na dokrewnym systemu mięsień funkci i" napisał. "że reevaluation triclosan w produktach konsumenckich pilnie potrzebuje,"

Bolusy mówją polubił prowadzić szeroką ankietę ustalać wpływa drobnoustrojową kolonializację przy dodatkowymi ciał ludzkich miejscami. jeżeli triclosan

Źródło: Amerykański społeczeństwo dla mikrobiologii

Advertisement