TSRI naukowowie studiować skutki bólowy lekarstwo na prenatal móżdżkowym rozwoju

Naukowom od Floryda kampusu the scripps research institute (TSRI) nagradzali $472.500 ostrzy podstawowego badania nagrodę (CEBRA) nauka modele móżdżkowy rozwój noworodkowie które byli obywatela instytutem na nadużywaniu narkotyków Krajowi instytuty zdrowie i zostać recepturowy bólowy lekarstwo w macicie podczas gdy wciąż. (NIDA)

Courtney Miller, TSRI profesor nadzwyczajny, jest głównym oficerem śledczym dla nowej dwuletniej nauki.

Naprawdę no znamy długookresowych skutków ujawnienie boleć" Miller powiedzieliśmy. "jak well wola te dzieci funkcjonuje w adolescenci i dorosłości," "Biorąc pod uwagę fakt, iż tam  jest jeden dziecko urodzony matki które nadużywali bólowe pigułki podczas brzemienności [każdy godzina neonatal oddziały intensywnej opieki] wypełnia z niemowlakami iść my naprawdę potrzebuje rozumieć skutki ten epidemia na umysłowym funkci i mózg drutowaniu."

Podczas gdy poprzedzający badanie sugerował że taki nałóg przy narodziny może prowadzić impulsowej kontrola nieład tak jak ADHD, schizofrenia i nałóg, trochę zna o zasadniczej biologii ten łańcuch zdarzeń.

Dzięki fundować projektuję popierać wysoce nowatorskiego badanie odnosić sie nadużywanie narkotyków i nałóg i dlaczego zapobiegać jej kolegów wliczając TSRI profesora nadzwyczajnego Gavin Rumbaugh i taktować Miller i, używa ślepuszonka modelów rozumieć który, dlaczego tereny mózg wpływają ten warunkiem i subtelne zmiany w móżdżkowym drutowaniu można prowadzić opóźnione zmiany w zachowaniu.

Ten badanie specjalnego znaczenie dla Floryda. Przy swój szczytem, lekarki w Floryda przepisywali 10 czasom więcej oxycodone pigułki niż każdy innego stan w kraju łączącym, i ludzie podróżowali od południowych wschodów po całym odwiedzać stan bólowe kliniki przez ich reputaci jak "pigułka młynów," według 2011 raportu na Krajowym radiu publicznym. Stan w międzyczasie pękał puszek na klinikach i nadużycie opuszczał daleko nieco, ale lek na receptę nadużycie zostaje poważnego zdrowia publicznego zagrożenie.

Źródło: Scripps instytut badawyczy

Advertisement