Świadomy kolaboruje z HTH Na całym świecie maksymalizować mobilnych opiek zdrowotnych rozwiązania

Świadomy (NASDAQ: CTSH podróżujący za granicą) dzisiaj ogłaszał umożliwiać swój członków maksymalizować use mobilna technologia dla dyrekcyjnych opiek zdrowotnych potrzeb efektywnie, zdrowia globalne opierać się usługa i ewidencyjna firma, podczas gdy. że ono pracuje z HTH Na całym świecie Jako część zaręczynowego, Świadomy pomaga HTH transformacie Na całym świecie przez przedsięwzięcie mobilnej platformy wspierać firmy wartko r biznes i dalej umacniać swój pozycję lidera w mobilnych medycznych pomocy usługa swój mobilny odcisk stopy.

Optymalizowania HTH Worldwide mobilni zastosowania tak jak mpassport® i geoBlue® umożliwiają członków używa te zastosowania dogodnie rozumieją, przystępują, i wynagrodzenie dla najlepszy dostępnych opiek zdrowotnych usługa w jakaś kącie świat. HTH członkowie używają ich mądrze telefony dzisiaj konsultować specyfików zdrowie i bezpieczeństwo globalną informację, lokalizować i tłumaczyć, lekarki, słóżba ratownicza, szpitale i apteki, rozkładów spotkania, lekarstw imiona, medycznych terminy i zwroty. Ten przedsięwzięcia rozwiązanie także pozwoli HTH Na całym świecie promocja nowi produkty spotykać ich biznes szybko i użytkownik żąda wszystko z wielką zwinnością i wydajnością dookoła świata.

"innowacja jest kamieniem węgielnym nasz misja pomagać podróżnika rozdawać z medycznymi pytaniami szybko, wydajnie, i bezpiecznie," powiedział Angelo Masciantonio, dyrektor generalny HTH Na całym świecie. "Gdy urządzenia przenośne zostać bramą rozumieć, znajdować i przystępować, opiekę niezawodność zoptymalizowany mobilny doświadczenie i dogodność jesteśmy czym kierować istniejących i niespodziewanych stany zdrowia w faraway miejscach potrzebują nasz członkowie dokąd znajdować lekarkę i wyjaśniać objawy no możemy opuszczać szansa. W Świadomym, znajdowaliśmy partnera który rozumie nasz przedsięwzięcie mobilną strategię i potencjały pomagać my umożliwiać nasz członków robić najwięcej ich podróż, nieważne gdzie są."

"zadawalamy pracować z HTH Na całym świecie," powiedział Krish Venkat, prezydent Cognizant opieka zdrowotna i nauki przyrodnicze ćwiczą. "patrzejemy naprzód wspierać nasz głęboką wiedzę specjalistyczną w technologiach pomagać HTH Na całym świecie kontynuować przekształcać jak ono dostarcza zdrowie usługa swój członkowie przez kulę ziemską i angażuje z one. SMAC socjalny, wisząca ozdoba, analityka i chmura (,) Z smartphones, pastylkami i postem przekształcać dostawę opieka upełnomocniać użytkowników, gwarantuje nowatorskiego mobilnego doświadczenie dla światowych podróżników pomaga HTH Na całym świecie otwierać wielką przewagę konkurencyjną i podnosić baru klienta zobowiązanie."  

ŹRÓDŁO Świadomy

Advertisement