mcGill uniwersyteta centrum zdrowia wszczyna nowego program ulepszać cierpliwą bezpieczeństwa i ilości opiekę

Projekt ulepszać cierpliwej prywatności, ochrony i ilości standardy, przy MUHC szpitalami

Nowy program celujący przy udoskonalającą cierpliwą bezpieczeństwa i ilości opieką wszczynał przy mcGill uniwersyteta centrum zdrowia (MUHC) szpitalami. Program jest pierwszym tego rodzaju w ampuła naukowa Quebec szpitalu., który ono prowadzi we współpracy z Vendorlink.ca, Incjatywa zapewnia i otrzymywa oficjalną fotografii identyfikację (ID) przy każdy szpitalną wizytą. że wszystkie sprzedawcy są credentialed, spotykający MUHC ilości i bezpieczeństwa cierpliwych standardy, Nowa technologia już uprawomocniał w sala operacyjnych przy Montreal szpitalem ogólnym, Królewski Wiktoria szpital Montreal Children szpital i Montreal Neurologiczny szpital. Szeroki urzeczywistnienie przez instytucję jest teraz trwający.

MUHC pracuje z sprzedawcami od w przybliżeniu 2.000 różnych firm, dorocznie. Sprzedawcy mogą rozciągać się od urządzenia medycznego i środka farmaceutycznego przedstawicieli, budowa kontrahenci, dużo co wymagają dostęp wrażliwi obszary szpital tak jak oddziały intensywnej opieki i sala operacyjne. "Przy MUHC skupiamy się na tworzyć i podtrzymujący kulturę bezpieczeństwo," mówi Patricia Lefebvre, dyrektor ilość, Cierpliwy bezpieczeństwo i występ. "Gdy sprzedawcy są integralną częścią szpital z dnia na dzień operacje i wydają znaczącą ilość czasu w klinicznych terenach, ja jest kluczowy że są świadomi nasz pacjentów standardy bezpieczeństwa i ilość stosować one wcale czasy."

Referencje są ustanawiać zasadzone na odmianowych potrzebach działy odwiedzający sprzedawcą i typ praca prowadzą. Sprzedawcy kolaboruje w opiece podatny pacjent wymagają rozumieć cierpliwych opieka wytyczna i szanować MUHC ilości i bezpieczeństwa. Te mogą wymagać sprzedawców uzupełnia kursy na infekci kontrola, mieć nowomodnego szczepienie rejestr, przechodzący rządowego prywatności szkolenie, atestacje sprawdzenia pochodzenia as well as dowód produktu competency. Jeżeli sprzedawcy no mają oczekiwać referencj, no otrzymywają ich chwilowej fotografii ID odznaki jeden sprzedawców kioski teraz lokalizować przy MUHC szpitali wejściami i zaprzeczają dostęp gdy one nazwa użytkownika.

Szpitalni sprzedawcy są istotni" mówją Donna Stanbridge, Stowarzyszony dyrektor pielęgnacja - perioperative/MDR usługa przy MUHC. "gdy wspierają nasz opiek zdrowotnych drużyny z wiele usługa i produktami, "Będący ubranym tożsamościowe odznaki jednakowe tamto nasz personel szpitala zapewnia że everyone podąża ten sam standardy i przepisy bezpieczeństwa. Pacjenci as well as personel znają czego oddziałają wzajemnie z, i m własnego spokój że, że sprzedawcy właściwie przygotowywają przez szpitalnego credentialing procesu i cierpliwy bezpieczeństwo i prywatność my szanujemy." System przypomina personelu szpitala dołączone wizyty i informuje one gdy sprzedawcy przyjeżdżają. Dodatkowo system może komunikować pożytecznie informację as well as szpitalnych statutowych wakacje sprzedawcy tak jak zmiany w nominacyjnych czasach i lokacjach.

Podczas past trzy rok, Vendorlink.ca pracował collaboratively z MUHC zapewniać" mówi Michelle Floh, prezydent i dyrektor generalny Vendorlink.ca. "że system jest szczerze odbiciem ich cierpliwy bezpieczeństwo i ilość potrzebuje, "który wcielać cechy sprawnie byliśmy i funkcjonalność w nasz system który odbija Quebec unikalny credentialing zadawalamy, dostęp i przezroczystość potrzebuje dla opieka zdrowotna kontrahentów i sprzedawców."

MUHC jest pierwszy szpitalem w Quebec uprawomocniać Vendorlink.ca rozwiązanie który jest budżeta neutralnym rozwiązaniem, ponieważ koszty negocjują między Vendorlink.ca themselves i sprzedawcami. MUHC także kolaboruje z Vendorlink.ca i innymi szpitalami na credentialing standardach zapewniać że procesy standaryzują dla sprzedawców.

ŹRÓDŁA MCGILL uniwersyteta centrum zdrowia

Advertisement